اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تو مرحله ای که اینستال می زنم . تا اخر پر می شه ولی می گه که نتونستم دانلود کنم . و این نیازه برای نصب شیر .

نظر

• بچه ها کسی می دونه کی مشکل داغ*کردنو درست می شه من کاره سنگین میکنم همینجوریش داغ می شه دستگاه
      Lion نصب کردم دیگه شد مسه کوره خوندم که امکان خرابیه دستگاه هست با اپدیت جدید درست میشه؟اصلا کسی می دونه کی قراره بیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط gamno نمایش پست ها
        بچه ها کسی می دونه کی مشکل داغ*کردنو درست می شه من کاره سنگین میکنم همینجوریش داغ می شه دستگاه
        lion نصب کردم دیگه شد مسه کوره خوندم که امکان خرابیه دستگاه هست با اپدیت جدید درست میشه؟اصلا کسی می دونه کی قراره بیاد؟
        در خال هاظر ۲ نسخه بتا از ۱۰.۷.۲ ریلیز شده که ممکنه درست شده باشه
        میتویند به این وزن اپدیت کنید !

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
          در خال هاظر ۲ نسخه بتا از ۱۰.۷.۲ ریلیز شده که ممکنه درست شده باشه
          میتویند به این وزن اپدیت کنید !
          یعنی توی software update نیست باید جدا دانلود شه؟

نظر

• دلیلش اینه که final نیست.

نظر

• از دیروز lion رو نصب کردم خیلی داغ شده ! قبل هم داغ میشد ولی دیگه عجیب داغ میشه من روزی حدود ۱۲ ۱۳ ساعت با مک کار میکنم اینجوری به هفته نمیکشه کارش تمومه
              .....................
              ویرایش توسط scavengeboy : https://i-phone.ir/forums/member/5180-scavengeboy در ساعت 09-08-2011, 02:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                از دیروز lion رو نصب کردم خیلی داغ شده ! قبل هم داغ میشد ولی دیگه عجیب داغ میشه من روزی حدود ۱۲ ۱۳ ساعت با مک کار میکنم اینجوری به هفته نمیکشه کارش تمومه
                .....................
                اگه Back up داری برگرد رو ۱۰.۶.۸ من همین کارو کردم اصلا ارزش نداره دستگاهت مشکل پیدا کنه باید وایسیم تا اپدیتش بیاد

نظر

• من مک بوک پرو ۳۷۵ دارم و کلین اینستال لیون نصب کردم در حالت وب گردی ۵۹ درجه هستش و زمان کار سنگین هم به ۷۹ میرسه فکر نکم خیلی گرم باشه به نظر دما اتاقی که داخل اون هستید هم تاثیر داره من دما اتاقم بین ۲۴ تا ۲۸ درجه هستش برای همین کم داغ میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
                    من مک بوک پرو ۳۷۵ دارم و کلین اینستال لیون نصب کردم در حالت وب گردی ۵۹ درجه هستش و زمان کار سنگین هم به ۷۹ میرسه فکر نکم خیلی گرم باشه به نظر دما اتاقی که داخل اون هستید هم تاثیر داره من دما اتاقم بین ۲۴ تا ۲۸ درجه هستش برای همین کم داغ میشه
                    فک کنم بخاطره اینه که شما از
                    2.66GHz Intel Core 2 Duo Processore
                    استفاده میکنید و هیت cpu شما پایینه من از ۳۷۳ استفاده میکنم
                    2.66GHz Intel Core i7 Processor
                    هیت این cpu کلا بالا هست ولی توی lion غیر عادی داغ میشه توی خیلی از پستهای خارجی هم دیدم که این مشکل هست

نظر

فک کنم بخاطره اینه که شما از
                      2.66GHz Intel Core 2 Duo Processore
                      استفاده میکنید و هیت cpu شما پایینه من از ۳۷۳ استفاده میکنم
                      2.66GHz Intel Core i7 Processor
                      هیت این cpu کلا بالا هست ولی توی lion غیر عادی داغ میشه توی خیلی از پستهای خارجی هم دیدم که این مشکل هست
                      مشکل لیون نیست.
                      من 2 لپتاپ دل و سونی i7 دارم.به علت تعداد بالا پردازشگرا فوق العاده داغ میشه
                      واقعا فوق العاده.
                      یه چیز عادیه با i7 ها.
                      و توی i5 ها اصلا اینطوری نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط Nikki.ripper نمایش پست ها
                        مشکل لیون نیست.
                        من 2 لپتاپ دل و سونی i7 دارم.به علت تعداد بالا پردازشگرا فوق العاده داغ میشه
                        واقعا فوق العاده.
                        یه چیز عادیه با i7 ها.
                        و توی i5 ها اصلا اینطوری نیست.
                        عزیزم دارم میگم تو ۱۰.۶.۸ داغ* شدنش در حده ۸۰-۸۵ وقتی دیگه داره رندر میکنه که سنگین ترین کارشه ولی توی lion تا ۱۰۰ هم می ره که check up شروع به بوق زدن میکنه برای cpu

نظر

• منم macbook pro 372 با cpu i5 اصلا داغ نمیکنه و این مشکل اکثرا تو i7

نظر

عزیزم دارم میگم تو ۱۰.۶.۸ داغ* شدنش در حده ۸۰-۸۵ وقتی دیگه داره رندر میکنه که سنگین ترین کارشه ولی توی lion تا ۱۰۰ هم می ره که check up شروع به بوق زدن میکنه برای cpu
                            تا 100؟بعد سیستم بوت میشه؟!!
                            من گرافیستم و همه روزم با فوتوشاپ میگذره.
                            بالاترین دما 78 بوده تاحالا.
                            که نمیشه به بدنه دست زد چون فلزه.
                            مجبور میشم بعضی مواقع لپ تاپ و توی هوای آزاد بذارم.
                            رندرینگ توی اتوکد یا مایا بله.
                            سنگین ترین کار من که رندر 3d هستش دما رو میبره رو 78.

نظر

• با اینکه میگن برنامه خوبی نیست ولی شما ازش استفاده کن و سرعت فن شما در حالت عادی بزار روی ۳۰۰۰
                              برنامه smcfan control برای شما که دما تا ۱۰۰ بالا میره واجبه
                              fan control
                              Lubbo's MacBook Pro Fan Control | Download Lubbo's MacBook Pro Fan Control software for free at SourceForge.net
                              smcfancontrol
                              Download smcFanControl for Mac - Control Intel Mac fans to make them run cooler. MacUpdate.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Nikki.ripper نمایش پست ها
                                تا 100؟بعد سیستم بوت میشه؟!!
                                من گرافیستم و همه روزم با فوتوشاپ میگذره.
                                بالاترین دما 78 بوده تاحالا.
                                که نمیشه به بدنه دست زد چون فلزه.
                                مجبور میشم بعضی مواقع لپ تاپ و توی هوای آزاد بذارم.
                                رندرینگ توی اتوکد یا مایا بله.
                                سنگین ترین کار من که رندر 3d هستش دما رو میبره رو 78.
                                منم رندر معماری می گیرم ازش 3d خیلی بالا یی می دونی که می گیره می گم که توی ۱۰.۶.۸ مشکلی ندارم فقط توی Lion خیلی میره بالا بعدشم توی حالت معمولی همش روی ۶۴-۶۸ می چرخه یعنی همش صدای فن میاد
                                البته چک کردم توی خیلی سایتهای خارجی هم این مشکل رو دارن

نظر

صبر کنید ..
                                X