اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روی دستگاه ها فرق داره
    طوری میشه گفت که شانسیه
    الان 2 تا mc374 من دارم
    هر 2 تاش لاین ولی یکیش به شدت داغ میکنه یکیش اصلا
    البته روش هایی هم هست برای بهبودش

نظر

• من که روی 721نصب کردم ؛خدارو شکر بدونه مشکل داره کارمیکنه وتا الان هم مشکلی نداشته!
      البته اینو بگم نسخه اصلی رو خریداری کرده ام!

نظر

• Lion و مشکلات و مزایا

اگر همه پستهای این تاپیک را مطالعه کنیم متوجه می شویم که تعدادی از کاربران نسبت به سیستم لاین ابراز نارضایتی کرده و برخی هم برای نصب آن دو دل می باشند

عقیده من بر این است که Lion در بین تمامی سیستم عاملهای موجود، بهترین و بی نظیرترین سیستم عامل می باشد،

مشکل داغ کردن CPU بر روی برخی کامپیوترها، کاملا قابل رفع است و توصیه می شود که نسبت به این موضوع بی توجهی نشده و تا رفع نقص، باید مراقب بود

باگها و دیگر عیبهای این سیستم نیز ، قطعا در ورژنهای بعدی برطرف یا کمتر خواهد شد

تجربه به من نشان داده است افرادی که از ویندوز به این سیستم عامل مراجعه می کنند، در روزهای اول، بعلت عدم آشنایی با سیستم عامل مکنتاش و همچنین عادت در محیط ویندوز،
        ممکن است این سیستم برایشان رضایت بخش نباشد اما با ادامه کار در مکنتاش و علی الخصوص در لاین، این نارضایتی بسرعت برطرف شده و حتی فرد نسبت به این سیستم علاقمند هم می شود
        ویرایش توسط iphone3gs110 : https://i-phone.ir/forums/member/21710-iphone3gs110 در ساعت 15-08-2011, 10:05 PM

نظر

• من يه مك بوك پرو 2009 core 2 duoدارم روشم از اول leopardنصب بود.الان كه ميخوام سنو لئوپارد نصب كنم از رو دي وي دي مك بوك پروي دوستم(البته مال اون 2010 15 inch ولي مال من 13)پيغام خطا ميده ميگه Mac os x can not install on this copmuter. حالا من بايد چكار كنم؟ يعني تا اخر بايد بمونم رو لئو؟برا اينكه به لاين برم حتما بايد اين مشكلم حل بشه.چاره اي هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط george30a نمایش پست ها
            من يه مك بوك پرو 2009 core 2 duoدارم روشم از اول leopardنصب بود.الان كه ميخوام سنو لئوپارد نصب كنم از رو دي وي دي مك بوك پروي دوستم(البته مال اون 2010 15 inch ولي مال من 13)پيغام خطا ميده ميگه Mac os x can not install on this copmuter. حالا من بايد چكار كنم؟ يعني تا اخر بايد بمونم رو لئو؟برا اينكه به لاين برم حتما بايد اين مشكلم حل بشه.چاره اي هست؟
            مک سیستم عاملهای خود را با یک اسم منتشر می کند، اما برای برخی از کامپیوترهای خود ورژنهای خاصی را در نظر می گیرد

بعنوان مثال لئوپاردی که برای iMac طراحی شده با مک بوک سازگاری ندارد

در لاین هم به همین شکل عمل شده ، با این تفاوت که ورژنی که برای فروش در اینترنت هست با اکثر کامپیوترهای مک سازگاری دارد

ولی برای Mabook Air 2011 و یا Mac Mini ورژنهای خاصی را در نظر گرفته است

در هر حال شما باید بتوانید لاین را در کامپیوتر خود اینستال کنید و نیازی به اسنو ندارید

نظر

• 10.7.1

10.7.1 منتشر شد

برای آپدیت به software update بروید

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone3gs110 نمایش پست ها
                مک سیستم عاملهای خود را با یک اسم منتشر می کند، اما برای برخی از کامپیوترهای خود ورژنهای خاصی را در نظر می گیرد

بعنوان مثال لئوپاردی که برای imac طراحی شده با مک بوک سازگاری ندارد

در لاین هم به همین شکل عمل شده ، با این تفاوت که ورژنی که برای فروش در اینترنت هست با اکثر کامپیوترهای مک سازگاری دارد

ولی برای mabook air 2011 و یا mac mini ورژنهای خاصی را در نظر گرفته است

در هر حال شما باید بتوانید لاین را در کامپیوتر خود اینستال کنید و نیازی به اسنو ندارید

ممنون.اخه برا لاين اپديت 10.6.8 اول بايد داشته باشم.تو همين پست هم يه بار پرسيدم گتن اوا سنو بزن.بعد لاين حالا من فرضا ميخوام فعلا سنو بزنم چيكار بايد بكنم كه نصب شه و اين خطا رو نده؟

نظر

• الان يعني من لاين رو از اينجا دانلود كنم يعني حله و ميتونم نصبش كنم؟رو لئو پاردما نه سنو

نظر

• نوشته اصلی توسط R.NaFaS نمایش پست ها
                    نه دوست عزیز
                    ایشون باید آپگرید کنند به snow leopard
                    باید اول کل اسنو رو دانلود کنین و بعد آپدیت کنین به ۱۰.۶.۸ و بعد لاین بریزین

من يه مك بوك پرو 2009 core 2 duoدارم روشم از اول leopardنصب بود.الان كه ميخوام سنو لئوپارد نصب كنم از رو دي وي دي مك بوك پروي دوستم(البته مال اون 2010 15 inch ولي مال من 13)پيغام خطا ميده ميگه Mac os x can not install on this copmuter. حالا من بايد چكار كنم؟ يعني تا اخر بايد بمونم رو لئو؟برا اينكه به لاين برم حتما بايد اين مشكلم حل بشه.چاره اي هست؟ لينك دانلود نسخه براي فروش سنو رو بذارين ممنون ميشم.اخه يكي از دوستان گفتن نسخهاي كه تو اپ استوره رو اكثر دستكاها جواب ميده.

نظر

ممنون.اخه برا لاين اپديت 10.6.8 اول بايد داشته باشم.تو همين پست هم يه بار پرسيدم گتن اوا سنو بزن.بعد لاين حالا من فرضا ميخوام فعلا سنو بزنم چيكار بايد بكنم كه نصب شه و اين خطا رو نده؟

بیشتر توضیح می دهم و صحبتم را اصلاح می کنم !

اگر اسنو 10.6.8 را داشته باشید براحتی از آن به لاین می روید !!

اگر چه راههای دیگری هم برای اینستال لاین وجود دارد که دارای پیچ و خمهایی هست و شاید انجام آن برای شما مشکل باشد !!!

اینستال اسنو در کامپیوتر شما ، به شکلی که با ارور مواجه نشوید نیز ، راههای خاص خودش را دارد ، آن هم انجام شدنیست !!!!

اما باز هم راحت ترین راه برای شما ، همان اینستال لاین در لئوپارد است !!!!!

برای اینستال لاین در لئوپارد ، ابتدا سیستم تان را تا 10.5.7 آپگرید کنید ، بعد به 10.5.8 رفته و سپس لاین را اینستال کنید !!!!!!

اینکه برخی از دوستان قبلا گفته بودند که حتما باید اسنو 10.6.8 را داشته باشید تا بتوانید لاین را اینستال کنید هم درست گفته بودند،

چون در آنزمان 10.5.8 منتشر نشده بوده است.
                      ویرایش توسط iphone3gs110 : https://i-phone.ir/forums/member/21710-iphone3gs110 در ساعت 17-08-2011, 07:15 AM

نظر

• ممنون واقعا از توضيحات.آره من رو اپديت 10.5.8 هستم.پس با سيستم من همخواني داره لاين؟من فك ميكردم با core2 duo 2009نميتونم لاين بزنم.الن لاين رو بايد از مك استور دانلود كنم با 30$ يا اين نسخهاي كه گذاشته بودن دوستا كپي بود هم همونه دقيقا؟يعني مشكلي نده كه تشخيص بده نخريدم؟شما كدومو توصيه ميكنين؟

نظر

ممنون واقعا از توضيحات.آره من رو اپديت 10.5.8 هستم.پس با سيستم من همخواني داره لاين؟من فك ميكردم با core2 duo 2009نميتونم لاين بزنم.الن لاين رو بايد از مك استور دانلود كنم با 30$ يا اين نسخهاي كه گذاشته بودن دوستا كپي بود هم همونه دقيقا؟يعني مشكلي نده كه تشخيص بده نخريدم؟شما كدومو توصيه ميكنين؟
                          اگر امکان خرید دارید روال صحیح این هست که بخرید

اگر امکان خرید از سایت اپل را ندارید ، این نسخه ، کپی همان اصلی هست و مشکلی هم ندارد چون مثل ویندوز نیازی به سریال نامبر ندارید

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone3gs110 نمایش پست ها
                            اگر امکان خرید دارید روال صحیح این هست که بخرید

اگر امکان خرید از سایت اپل را ندارید ، این نسخه ، کپی همان اصلی هست و مشکلی هم ندارد چون مثل ویندوز نیازی به سریال نامبر ندارید
                            كم نياره سيستمم با توجه به مدلش؟

نظر

من يه مك بوك پرو 2009 core 2 duoدارم روشم از اول leopardنصب بود.الان كه ميخوام سنو لئوپارد نصب كنم از رو دي وي دي مك بوك پروي دوستم(البته مال اون 2010 15 inch ولي مال من 13)پيغام خطا ميده ميگه mac os x can not install on this copmuter. حالا من بايد چكار كنم؟ يعني تا اخر بايد بمونم رو لئو؟برا اينكه به لاين برم حتما بايد اين مشكلم حل بشه.چاره اي هست؟
                              دوست عزیز منم قبلا که میخواستم با دی وی دی دوستم که مک بوک پرو ۱۵ اینچ داشت رو سیستم خودم که ۱۳ اینچه اسنو نصب کنم دقیق همین ارور رو میداد ولی وقتی اومدم خونه و با دی وی دی سیستم خوودم نصب کردم دیدم بدون مشکل نصب شد

تا حالا چندین بار این داستان واسم پیش اومده و باید بگم که ظاهرا دی وی دی نسخه ۱۵ اینچ رو ۱۳ اینچ یا ۱۷ نصب نمیشه

حداقل واسه من که ایجور بود

نظر

• سلام به همه دوستان

اقا من لاين رو دان كرىم ولي متاسفانه نسخه اسنو من 10.6.6

دوستان راهي هست كه من بدون نصب 10.6.8 لاين رو نصل كنم؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X