اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط george30a نمایش پست ها
    دوستان من شدیدا به یه نسخه لاین نیاز دارم که نصب نشه.من خودم ارجینالشو دارم مسأله اینه یکی از آشنایان خواسته ازم مجبورم بدم بش.ولی بنا به مسایلی نمیخوام نصب کنه...لطفا یا یه لینک دانلود بدین که ارور بده موقع نصب یا اگه راه حل دیگه ای هست و میتونم رو نسخه ای که میخوام بش بدم انجام بدم بگین لطفا.قراره رو دی وی دی بدم....ممنون میشم واقعا...
    چه خواسته ی جالبی ...
    هم خنده دار است و هم انجام شدنی نیست ...
    توصیه می کنم همان نسخه ی اورجینال خودتان را به دوست تان بدهید تا اینستال کند.
    چون ایشان براحتی می تواند نسخه کپی را از اینترنت دانلود کند و هیچ تفاوتی هم بین نسخه ی کپی و اورجینال وجود ندارد.

نظر

دوستان من شدیدا به یه نسخه لاین نیاز دارم که نصب نشه.من خودم ارجینالشو دارم مسأله اینه یکی از آشنایان خواسته ازم مجبورم بدم بش.ولی بنا به مسایلی نمیخوام نصب کنه...لطفا یا یه لینک دانلود بدین که ارور بده موقع نصب یا اگه راه حل دیگه ای هست و میتونم رو نسخه ای که میخوام بش بدم انجام بدم بگین لطفا.قراره رو دی وی دی بدم....ممنون میشم واقعا...
      خوب اون که خودت داریو بهش نده!
      بهش اینو بده : http://www.i-phone.ir/forums/thread43659.html

هم شما فایل اصلیتو ندادی ، هم اون mac دار میشه. اگر هم میخوای کلا این شخص مک نداشته باشه که ، برو توی فایل اصلی و یکسری فایهاشو همینطوری الکی delete کن.
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

• سلام دوستان من مک پرو ۷۲۴ دارم مکش خیلی کند شده میخام دوباره نصب کنم
        از اولم روش لایون بود ایا بازم باید ۳۰ دلار بدم ؟
        از کجا دانلود کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط apple4 نمایش پست ها
          سلام دوستان من مک پرو ۷۲۴ دارم مکش خیلی کند شده میخام دوباره نصب کنم
          از اولم روش لایون بود ایا بازم باید ۳۰ دلار بدم ؟
          از کجا دانلود کنم؟
          خیر لازم به پرداخت پولی ندارید. از مک اپ استور باید دانلود کنیدش.

نظر

• نوشته اصلی توسط persianjk نمایش پست ها
            خیر لازم به پرداخت پولی ندارید. از مک اپ استور باید دانلود کنیدش.
            اخه اجازه دانلود نميده ميگه نسب شده )inistalled

لطفا راهنمايي كنيد از كجا ارژينالشو دانلود كنم
            يا ار app stor چطوري دانلود كنم

نظر

• سلام دوستان
              من نسخه lion رو روی macbook pro ام دارم و مشکل فارسی را با دو روش *حل کردم. یکی اینکه اگر دو فونت Arial و times new roman رو اگر *پاک کنید می توانید توی پاورپوینت آفیس ۲۰۱۱ به راحتی تایپ فارسی انجام دهید ولی باز مشکل جدا جدا شدن حروف فارسی در ورد وجود خواهد داشت که برای اونهم باید اول توی پاور پوینت یک لغت فارسی تایپ کنید و بعد توی ورد paste کنید و می توانید دنبال اون فارسی رو به راحتی تایپ کنید

نظر

• سلام
                دلیل نچسبوندن کارکترهای فارسی به هم در محیط مک مربوط به os نیست بلکه مربوطه به خود microsoft office هستش که در مک این مشکل وجود داره.
                برای رفع این مشکل میشه از برنامه ی Neo Office استفاده کرد اما بهترین برنامه در این کار iWORK خود اپل هستش که این مشکل رو حل شده و فایل های office رو کامل ساپورت میکنه.
                برنامه ی pages از iWORK واقعا یه تجربه ی عالی رو در تایپ فارسی و انگلیسی در کنار هم به شما میده.

موفق باشید

نظر

• دوستان من می خوام به lion اپدیت کنم می شه چندتا سوالمو جواب بدین؟
                  بهترین راه برای نصب lion چیه؟ یکی اینکه مثلا همون dmg رو تو خود snow leopard مثل برنامه های دیگه نصب کنم.یا اینکه bootable dick بسازم.یا اینکه اصلا فرقی نداره؟
                  بعد اینکه رفتم به lion برای اینکه نخوام برنامه هام نپره باید چیکار کنم؟یکی گفته بود یه path رو باید قبلش نصب کنی می شه اون patch رو بدین؟
                  اما مهمترین سوال و سوال اخرم .چون من به بوت کمپ احتیاج دارم می خوام بدونم چه بلایی سرش میاد؟ایا راهی هستش که نذاریم بوت کمپ بپره؟
                  ممنون می شم جواب بدین.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid4012 نمایش پست ها
                    دوستان من می خوام به lion اپدیت کنم می شه چندتا سوالمو جواب بدین؟
                    بهترین راه برای نصب lion چیه؟ یکی اینکه مثلا همون dmg رو تو خود snow leopard مثل برنامه های دیگه نصب کنم.یا اینکه bootable dick بسازم.یا اینکه اصلا فرقی نداره؟
                    بعد اینکه رفتم به lion برای اینکه نخوام برنامه هام نپره باید چیکار کنم؟یکی گفته بود یه path رو باید قبلش نصب کنی می شه اون patch رو بدین؟
                    اما مهمترین سوال و سوال اخرم .چون من به بوت کمپ احتیاج دارم می خوام بدونم چه بلایی سرش میاد؟ایا راهی هستش که نذاریم بوت کمپ بپره؟
                    ممنون می شم جواب بدین.

در مورد ۱هر ۲ کارو میشه کرد بستگی به خودتون داره
                    ۲-برنامه ها اصلا نمیپره یکی از مزیت های مکینتاش همینه
                    ۳-بوت کمپ هم نمیره و هیچ مشکلی پیش نمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                      در مورد ۱هر ۲ کارو میشه کرد بستگی به خودتون داره
                      ۲-برنامه ها اصلا نمیپره یکی از مزیت های مکینتاش همینه
                      ۳-بوت کمپ هم نمیره و هیچ مشکلی پیش نمیاد
                      اخه من شنیده بودم که boot camp رو باید از خود سایت apple بگیری چون از lion پاک کردن تا فقط حجم lion رو ملت دانلود کنن.
                      یعنی شما می فرمایین نیازی نیس bootcamp رو دوبلره نصب کنیم
                      میشه یکی راهنماییم کنه؟
                      ویرایش توسط saeid4012 : https://i-phone.ir/forums/member/20316-saeid4012 در ساعت 08-12-2011, 08:17 PM

نظر

• سلام
                        من الان 10.6.8 هستم
                        میخوام برم به لایون ولی میخوام هارد رو فرمت کنم و از اول نصب کنم.
                        اینجوری اطلاعاتم میپره.
                        حالا میخوام بدونم بک آپی که با تایم ماشین رو 10.6 میگیرم روی لایون هم وقتی از اول نصب میکنی کار میکنه یا خیر.
                        به زیان ساده تر تایم ماشین با تغییر از لئو به لایون بدون مشکل کار میکنه یا خیر؟

نظر

من يه مك بوك پرو 2009 core 2 duoدارم روشم از اول leopardنصب بود.الان كه ميخوام سنو لئوپارد نصب كنم از رو دي وي دي مك بوك پروي دوستم(البته مال اون 2010 15 inch ولي مال من 13)پيغام خطا ميده ميگه mac os x can not install on this copmuter. حالا من بايد چكار كنم؟ يعني تا اخر بايد بمونم رو لئو؟برا اينكه به لاين برم حتما بايد اين مشكلم حل بشه.چاره اي هست؟
                          نوشته اصلی توسط iphone3gs110 نمایش پست ها
                          مک سیستم عاملهای خود را با یک اسم منتشر می کند، اما برای برخی از کامپیوترهای خود ورژنهای خاصی را در نظر می گیرد

بعنوان مثال لئوپاردی که برای imac طراحی شده با مک بوک سازگاری ندارد

در لاین هم به همین شکل عمل شده ، با این تفاوت که ورژنی که برای فروش در اینترنت هست با اکثر کامپیوترهای مک سازگاری دارد

ولی برای mabook air 2011 و یا mac mini ورژنهای خاصی را در نظر گرفته است

در هر حال شما باید بتوانید لاین را در کامپیوتر خود اینستال کنید و نیازی به اسنو ندارید
                          نمیشه. منم مشکل شما رو داشتم. امتحانم کردم لاین نصب نشد. مجبور شدم از تو همین سایت نسخه 10.6 رو که حدود 6 گیگ بود دانلود کردم، بعد از خود مک به 10.6.8 اپدیت کردم، بعد لاین رو که قبلا دانلود کرده بودم نصب کردم. البته الان یکم پشیمونم نمیدونم سرعت پایین سیستمم بخاطر کانفیگ پایینمه یا یا چون لاینم اپدیت نیست کند هستو و بعضی وقتا هنگ میکنه

نظر

• کسی لینکی برا ۱۰.۷.۴ داره؟
                            یعنی خود ۱۰.۷.۴ باشه که مستقیم کلین اینستال کنم و نیازی به اپدیت نباشه
                            ترجیحا هم تورنت باشه

نظر

• من رو مک بوک 10.7.3. داشتم حالا که 10.7.4 نصب کردم تا سیستم بالا میاد چند ثانیه بعد خاموش میشه! باید چی کار کنم؟ میشه از hd recovery درسش کرد؟

نظر

• سلام
                                دوستان من یه مک mc700 دارم که ver:10.6.8 هست.میخواستم ببینم چطوری میتونم به لاین آپدیت کنم بدون اینکه اطلاعاتم پاک بشه ؟! در ضمن سی دی لاین رو هم دارم ver:10.7.4

نظر

صبر کنید ..
                                X