اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله زده !

نظر

• نوشته اصلی توسط vipibox نمایش پست ها
      من بالاخره دانلود کردم ونصب شد اما خیلی سیستم داغ می کنه دلیلش چیه؟
      دليل فقط و فقط ايندکس کردن مجدد هارده و قطعا بعد از اتمام خنک ميشه
      بهترين راه حل اينه که يه مدّت مثلاً يه شب تا صبح روشن بزاريد و استفاده ديگه که cpu بر باشه نکنيد مطمئنا برطرف ميشه

نظر

• بالاخره داره دانلودش از app store تموم می شه !
        فقط یه سوال : برای کسانی که مثل من win هم کنار مک دارن ، نحوه ی ریختن مثل پست ۴۱ هستش یا باید تنظیمات دیگه ای انجام بدن؟ این سوال به ای دلیله که وقتی توی چند ویدئو درباره ی نحوه install مک او اس لاین دیدم ، در اونجا قبل از درس کردن DVD به ترتیب زیر می رفت :
        Disk Utility → (for example) 250 GB TOSHIBA MK....... media → partision
        و بعد پارتیشنی به نام لاین ( یا هر نامی ) درست کرد.

نظر

• سلام
          من ۲ روز باهاش*کار کردم الان restore کردم به ۱۰.۶.۸ بنظر من فعلا Lion بدرد کسی که بخواد کار کنه با مکش*نمی خوره چند جارم چک کردم حتی أود سایت اپل همه از داغ شدن وقتی یکم ازش کار می کشی ناراحتن من نمی دونم ۸ گیگ رم من چی می شد که activivty monitor می زد ۱۷ میگ آزاد بعد هیچی باز نبود در کل به نظر من اگه با مکتون کار می کنید منتظر آپدیت باشین چون این گرم شدن شوخی ندارع یه سرچ کنید می وخنید بعضی ها cpu motherboard داغون کردن اگرم کارتون در حد نت این چیزاست که حالشو ببرید

نظر

• نوشته اصلی توسط gamno نمایش پست ها
            سلام
            من ۲ روز باهاش*کار کردم الان restore کردم به ۱۰.۶.۸ بنظر من فعلا lion بدرد کسی که بخواد کار کنه با مکش*نمی خوره چند جارم چک کردم حتی أود سایت اپل همه از داغ شدن وقتی یکم ازش کار می کشی ناراحتن من نمی دونم ۸ گیگ رم من چی می شد که activivty monitor می زد ۱۷ میگ آزاد بعد هیچی باز نبود در کل به نظر من اگه با مکتون کار می کنید منتظر آپدیت باشین چون این گرم شدن شوخی ندارع یه سرچ کنید می وخنید بعضی ها cpu motherboard داغون کردن اگرم کارتون در حد نت این چیزاست که حالشو ببرید
            من آيمك دارم، واسه همين اصلا متوجه گرم شدن نميشم، ولي زيادم كار نميكنم با سيستم، يه باگ تا حالا كشف كردم بعضي وقتا ميشن كنترل درست كار نميكنه ....

نظر

• نوشته اصلی توسط imamad نمایش پست ها
              من آيمك دارم، واسه همين اصلا متوجه گرم شدن نميشم، ولي زيادم كار نميكنم با سيستم، يه باگ تا حالا كشف كردم بعضي وقتا ميشن كنترل درست كار نميكنه ....
              می دونم اون مشکل ای مک که داغ می شد میزد مانیتورو داغون می کردو حل کردن
              ولی مواظب باش بازم چک کن ببین اگه غیر عادی داغ شده نزنه از پشت مانیتورو از بین ببره النته اون مشکل ماله نصل قبل بود الان دیگه نمی شن ولی باز از محکم کاری ضرری نیست
              ویرایش توسط gamno : https://i-phone.ir/forums/member/36726-gamno در ساعت 26-07-2011, 03:39 PM

نظر

• آپدیت های تازه mac OS X 10.6.8 برای اصلاح موارد زیر :

About Mac OS X 10.6.8 Supplemental Update
                The Mac OS X 10.6.8 Supplemental Update is recommended for all users running Mac OS X Snow Leopard 10.6.8 and resolves issues with:

Transferring personal data, settings, and compatible applications from a Mac running Mac OS X Snow Leopard to a new Mac running Mac OS X Lion
                Certain network printers that pause print jobs immediately and fail to complete
                System audio that stops working when using HDMI or optical audio out
                SHA1 -ebe26444b06d50fe94d69191f7dee49aaa8689ce
                For detailed information on this update, please visit this website: About the Mac OS X v10.6.8 Update.

For information on the security content of this update, please visit: Apple security updates.

نظر

• میشه نسخه lion رو همینجا بذارید تا دانلود کنم؟
                  یه سوال دیگه هم داشتم
                  من os 10.6.6 دارم
                  ایا برا نصب این باید کار خاصی کنم یا همین لاین رو دانلود کنم میتونم نصبش کنم؟
                  ویرایش توسط 8ehnam : https://i-phone.ir/forums/member/53515-8ehnam در ساعت 26-07-2011, 03:49 PM

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread4...tml#post440685

نظر

• شرمنده ولی من تو صفحه لینکی ندیدم

میشه سوال دومم رو هم ج بدید؟

نظر

• به صفحه اولش برید دوست عزیز !
                        بله میتویند روی همین اسنو مستفیما نصب کنید !

نظر

• سلام
                          آقا من چند تا مشکل با لاین دارم اولی اینکه تو لوپارد در فایندر با سه انگشت سوییپ میکردیم بک و فوروارد میشد که برای من خیلی مهم هستش ولی توی لاین این کار انجام نمیشه
                          دوم اینکه با پینچ کردن دو انگشتی ایکان ها زوم نمیشن و من زیاد لازمم میشه
                          سوم اینکه توی هات کورنر ها وقتی روی all windows میرفیتم تمام پنجره های باز شده رو میاورد ولی توی لاین mission control اون کار رو هم انجام میده ولی نه مثل قبل
                          این مشکلات راه حلی داره که انجام بدیم مثل نصب نرم افزار یا تنظیمات خاص دیگه
                          خیلی ممنون مشم اگه راهنماییم کنید

نظر

• سلام دوستان من یه مک بوک مدل 2007 رو می خواستم الان بریزم نوشت که نیاز به 2 گیگ رم داره
                            می خواستم سئوال کنم به جز رم مشکلی نداشته باشه !!! بریم رم بخریم بعد بگه نیاز به یه چیز دیگه هم داره :d

نظر

• نوشته اصلی توسط arash068 نمایش پست ها
                              سلام
                              آقا من چند تا مشکل با لاین دارم اولی اینکه تو لوپارد در فایندر با سه انگشت سوییپ میکردیم بک و فوروارد میشد که برای من خیلی مهم هستش ولی توی لاین این کار انجام نمیشه
                              دوم اینکه با پینچ کردن دو انگشتی ایکان ها زوم نمیشن و من زیاد لازمم میشه
                              سوم اینکه توی هات کورنر ها وقتی روی all windows میرفیتم تمام پنجره های باز شده رو میاورد ولی توی لاین mission control اون کار رو هم انجام میده ولی نه مثل قبل
                              این مشکلات راه حلی داره که انجام بدیم مثل نصب نرم افزار یا تنظیمات خاص دیگه
                              خیلی ممنون مشم اگه راهنماییم کنید
                              دوست عزیز
                              من هم مشکل شما رو داشتم ولی حلش کردم
                              من الان مک بوکم خاموشه فردا حتما اطلاع میدم راه حلش رو

نظر

• سلام دوستان آیا راهی هستش که با lion رو از app store با یه سیستم دیگه خرید بعد ریخت روی مک بوک آخه من یه pc دارم و یه مک بوک نمی خوام مک بوکم نزدیک 10 ساعت واسه دانلود lion روشن باشه و می خوام رو pc دانلود کنم بعد بریزم روی مک بوک!!

نظر

صبر کنید ..
                                X