اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mgs4 نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا راهی هستش که با lion رو از app store با یه سیستم دیگه خرید بعد ریخت روی مک بوک آخه من یه pc دارم و یه مک بوک نمی خوام مک بوکم نزدیک 10 ساعت واسه دانلود lion روشن باشه و می خوام رو pc دانلود کنم بعد بریزم روی مک بوک!!
    سلام
    مگه چی میشه اگه ۱۰ ساعت مک بوکتون روشن باشه
    این کار ایرادی داره ؟؟

نظر

• آخ جون بعد از ۱۱ ساعت بدون قطعی دانلود شد بالاخره ... ولی من با نصب clean مک خیلی بیشتر حال میکنم برای همین ریختم روی فلش تا از رو اون نصب کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط arash068 نمایش پست ها
        سلام
        آقا من چند تا مشکل با لاین دارم اولی اینکه تو لوپارد در فایندر با سه انگشت سوییپ میکردیم بک و فوروارد میشد که برای من خیلی مهم هستش ولی توی لاین این کار انجام نمیشه
        دوم اینکه با پینچ کردن دو انگشتی ایکان ها زوم نمیشن و من زیاد لازمم میشه
        سوم اینکه توی هات کورنر ها وقتی روی all windows میرفیتم تمام پنجره های باز شده رو میاورد ولی توی لاین mission control اون کار رو هم انجام میده ولی نه مثل قبل
        این مشکلات راه حلی داره که انجام بدیم مثل نصب نرم افزار یا تنظیمات خاص دیگه
        خیلی ممنون مشم اگه راهنماییم کنید
        خوب swipe between pages رو بکنید 3 fingers مشکلتون درست میشه اما دیگه درگ کردن با ۳ انگشت کار نمیکنه که خودش یه دردسر دیگست اما باز بهتر از این حالته

نظر

• دوستان وقتی می خوام نصب کنم (همونی رو که توو سایت گذاشتن دوستان واسه dl ) این ارور رو قبل از شروع به نصب میده.
          Can't download the additional components needed to install Mac OS X.
          از هارد و USB هم سعی کردم نصب کنم، ولی نشد که نشد.

نظر

• بد دانلود شده !
            فایل رو mount کنید skip نزنید
            میبینید که اررو رمیده !

نظر

• منم ۴،۵ ساعتی طول کشید تا دانلودش کردم و نصبش کردم...خیلی دارم باهاش حال میکنم.فقط با بعضی برنامه مشکل داره مثل idm که من خیلی به کارم میومد.در کل عالیه...از آقا beranoosh هم واسه لینکشون ممنونم...

نظر

• سلام ،من الان خریدمو دانلودش هم تموم شد.یه سوال اینکه از روی همین ایکنش نسب کنم،مشکلی پیش میاد؟اگه نه پس این کارایی که میکنین واسه چیه؟ :d و یه سوالم اینکه لازمه من از اطلاعاتم بک اپ بگیرم یا نه همشون میمونن سر جاشون؟ مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط parhamhaghi نمایش پست ها
                  سلام ،من الان خریدمو دانلودش هم تموم شد.یه سوال اینکه از روی همین ایکنش نسب کنم،مشکلی پیش میاد؟اگه نه پس این کارایی که میکنین واسه چیه؟ :d و یه سوالم اینکه لازمه من از اطلاعاتم بک اپ بگیرم یا نه همشون میمونن سر جاشون؟ مرسی
                  نخير هيچ مشكلي پيش نمياد و تمام اين كارهايي كه ميكنن براي اينه كه شما يه dvd يا چيزي از lion داشته باشيد.
                  من خودم همينطوري نصب كردم و مشكلي نداشتم و يه كپي هم ازش ريختم تو downloads كه هر وقت وقت كردم يه dvd ازش بزنم ولي هنوز بعد از 4 روز وقت نكردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• مرسی از پاسختون.یعنی بکاپم نمیخواد دیگه؟

نظر

• من یه سوال داشتم . من نسخه کپی face time رو ، روی اسنو ریخته بودم که کار نمی کرد حتی با چیز پی ان ، فکر کنم چون کپی بود اینطوری بود . بعد که لیون رو ریختم انگار لیون نسخه اصلی face time رو روی خودش داره اما چون دیده من تو برنامه هام هست دیگه نریخته ، چطوری میتونم face time کپی رو پاک کنم و نسخه اصلی رو از لیون بریزم .

نظر

• لاین رو که نصب کردید حودش جایگرین شده !
                        الان هم کار نمیکنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                          لاین رو که نصب کردید حودش جایگرین شده !
                          الان هم کار نمیکنه ؟
                          نه وقتی کانکت میکنم یه کم طول میده بعد میگه :
                          the server encountered an error processing registration , please try again later .

نظر

• ٢ تا سوال يكي اين كه من اگه لايون نصب كنم تمام برنامه هاي اسنو پاك ميشه؟ يا از كار ميوفته؟ ٢ اين كه ايا ويندوزم ميپره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                              ٢ تا سوال يكي اين كه من اگه لايون نصب كنم تمام برنامه هاي اسنو پاك ميشه؟ يا از كار ميوفته؟ ٢ اين كه ايا ويندوزم ميپره؟
                              اگر اپدیت بکنید یعنی ۱۰.۶.۸ باشید و به لاین برید نه حتی بکگراندتونم عوض نمیشه
                              ویندوز هم اگه با بت کمپ باشه نه نمیپره

نظر

• من ١٠.٦.٨ هستم دانلود كردم و اگه بخوام به صورت اپديت باشه همينجوري روش كليك كنم و نصب كنم تمامه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X