اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
    من ١٠.٦.٨ هستم دانلود كردم و اگه بخوام به صورت اپديت باشه همينجوري روش كليك كنم و نصب كنم تمامه؟
    بله.....

نظر

• نوشته اصلی توسط parhamhaghi نمایش پست ها
      مرسی از پاسختون.یعنی بکاپم نمیخواد دیگه؟
      والا تا اونجا که من اطلاع دارم یک آپدیت چند کیلوبایتی تو سافتویرآپدیت هست که اونو نصب کنید واک نمیشه
      باز میخواید صبر کنید که مدیران و افراد متخصص جواب بدن
      یاعلی

نظر

• دوستان از فلش مموری 4 گیگ می تونم استفاده کنم واسه نصب ؟!
        چون دیدم تو تایپیک مربوطه نوشته بود 8 گیگ خواستم بپرسم چرا 8 گیگ مگه فایل دانلودی 3.6 گیگ نیستش؟!!

نظر

• تست نکردم ولی فکر کنم فایل نهایی که ریستور میشه بالای ۴گیگ باشه !
          چون ۳.۶ حجم فابل فسرده dmg هست !

نظر

• اساتید محترم
            میگم دمای cpu من بین ۷۸ تا ۸۱ نوسان داره.یه جورایی حس میکنم بیشتر از زمانیه که با اسنو کار میکردم...خطرناک نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ronaldo نمایش پست ها
              اساتید محترم
              میگم دمای cpu من بین ۷۸ تا ۸۱ نوسان داره.یه جورایی حس میکنم بیشتر از زمانیه که با اسنو کار میکردم...خطرناک نیست؟
              دوست عزیز به سوالی میشه بگی این دما رو چه جوری میشه فهمید رو مک بوک پرو؟

اخه من 4روزه خریدم نمیدونم

ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط kiaeeha نمایش پست ها
                دوست عزیز به سوالی میشه بگی این دما رو چه جوری میشه فهمید رو مک بوک پرو؟

اخه من 4روزه خریدم نمیدونم

ممنون میشم
                شما میتونید از ویدجت istat pro استفاده کنید یا برنامه ی istat menu.
                istat nano هم برای داشبورد هست.لینک: http://wsidecar.apple.com/cgi-bin/np...sa%3Cbr%20/%3E
                ویرایش توسط amir_moj : https://i-phone.ir/forums/member/24315-amir_moj در ساعت 29-07-2011, 10:42 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ronaldo نمایش پست ها
                  اساتید محترم
                  پست 447 رو مطالعه کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone3gs110 نمایش پست ها
                    این مشکل برای خیلی از کاربران lion بوجود آمده و ظاهرا بعدا برطرف شده است

در برخی سایتها خواندم کامپیوتر برخی افراد که نسبت به این مورد توجه نداشته و حساس نبوده اند، مشکل سخت افزاری پیدا شده است

اما ایراد کار کجاست و چگونه می توان آنرا برطرف نمود؟!

تا این ساعت اظهار نظرهای گوناگونی در مورد این موضوع شده که مهمترین و ساده ترین آن بعرض می رسد

smc (سیستم منجر کنترل) باید ریست شود.

بزبان ساده می توان گفت کامپیوتر باید بطور کامل خاموش و دوباره روشن شود

چطور کامپیوتر را بطور کامل خاموش و روشن کنیم
                    ( آیا با ریستارت یا خاموش و روشن کردن کامپیوتر این عمل انجام شده است؟! خیر)

ریست smc مستلزم انجام مراحلی هست، بطور مثال باطری باید از دستگاه خارج شود، به برق متصل نباشد و ...

برای انجام دقیق مراحل به آدرس زیر مراجعه کنید

intel-based macs: Resetting the system management controller (smc)

مرسي از توضيحاتتون...كسي تا حالا اين مراحل رو انجام داده؟ خطري نداره؟

نظر

• دوستان من ۱۰.۶.۸ هستم میخوام مستقیم کلیک کنم و اپدیت کنم فقط یه سوال برام پیش اومده اینه که لازمه تمام اپدیت های software update رو انجام داده باشم یا فقط هیمین ۱۰.۶.۸ بودن کافیه؟؟؟؟

نظر

• ۲ تا اپدتی برای ۱۰.۶.۸ هست !
                        یکی ۷۰۰ kb و ..
                        اون تا رو انجام بده فقط

نظر

• ۲ تا اپدتی برای ۱۰.۶.۸ هست !
                          یکی ۷۰۰ kb و ..
                          اون تا رو انجام بده فقط

نظر

• من اپدیت کردم بعد روی lion.dmg کلیک کردم بعد که ریستارت شد رفت تو یه صفحه ۴تا گزینه میاد ۱.ریستور با تایم ماشین ۲. رینیستال Mac OSX 3.سافاری۴. diskutility
                            ۲رو که میزنم میگه باید به اینترنت وصل باشی
                            یه راهنمایی جامع بکنید من نمیخوام هاردم پاک شه یعنی حیاتی هست برام هاردم و از طرفی خیلی وسوسه لیون شدم

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam122 نمایش پست ها
                              من اپدیت کردم بعد روی lion.dmg کلیک کردم بعد که ریستارت شد رفت تو یه صفحه ۴تا گزینه میاد ۱.ریستور با تایم ماشین ۲. رینیستال Mac OSX 3.سافاری۴. diskutility
                              یه راهنمایی جامع بکنید من نمیخوام هاردم پاک شه یعنی حیاتی هست برام هاردم و از طرفی خیلی وسوسه لیون شدم
                              Lion رو که نصب کنی باید وصل باشی به اینترنت

روی reinstall کلیک کن بعد به اینترنت وصل شو و نصب کن

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam122 نمایش پست ها
                                من اپدیت کردم بعد روی lion.dmg کلیک کردم بعد که ریستارت شد رفت تو یه صفحه ۴تا گزینه میاد ۱.ریستور با تایم ماشین ۲. رینیستال Mac OSX 3.سافاری۴. diskutility
                                اگه dvdش رو داری کامپیوتر رو ریستارت کن همزمان با بالا اومدن f رو بگیر و اینقدر صبر کن تا اون ۴ گزینه باز بیاد.طول میکشه کمی اما از dvd بالا میاد و وقتی install lion رو بزنی از به جای appstore از رو dvd شروع به نصب می کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X