اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط slimshady1000 نمایش پست ها
     کسی جواب منو نمی ده؟؟
    من از یکی از اینک های این جا دون کردم ، الان که بوت شده می بینم که فوتو بوت دارم در صورتی که خیلی جاها خوندم که نیست ، اصلا فوتو بوت تو نسخه جی ام بوده ؟؟؟
    کی میگه نیست ؟؟!!!!!!!!! هست تازه خیلی هم خوشگل شده!!!!

نظر

• بچه ها همين الان من دارم لاين نصب ميكنم و اپل ايدي ميخواد ... وقتي مال خودمو ميدم ميگه شما لاين نخريدي ... من اين قضيه از چشمم افتاده بود تو صحبتا ! الان بايد چيكار كنم ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط scornix نمایش پست ها
        بچه ها همين الان من دارم لاين نصب ميكنم و اپل ايدي ميخواد ... وقتي مال خودمو ميدم ميگه شما لاين نخريدي ... من اين قضيه از چشمم افتاده بود تو صحبتا ! الان بايد چيكار كنم ؟!
        مگه شما از کجا دی ال کردی؟؟!

نظر

• از همين لينكايي كه بچه ها دادن !!!! ... البته من مراحل اينستال رو از توي خود مك شرو كردم نه از روي بوت دي وي دي ... نميدونم حالا ربطي داره يا نه ((
          ویرایش توسط scornix : https://i-phone.ir/forums/member/4343-scornix در ساعت 22-07-2011, 07:43 PM

نظر

• یه سوال ه مهم
            چطور میشه فابل دانلود شده از اپ استورو پیدا کرد تا اگر مشکلی بود مجبور به دانلود دوباره نشیم؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط scornix نمایش پست ها
              از همين لينكايي كه بچه ها دادن !!!!
              والا من عین ۳۴ صفحه ای این تاپبک چنتا سایت دیگه دارم از دیروز تاحالا پگیری میکنم اولین بار میبینم کسی همچین مشکلی اعلام میکنه تموم لینکای که بچه ها دادن مدیرا چک کردن اعلامم کردن این تاپیک ببین شما

http://www.i-phone.ir/forums/thread43659-1.html

نظر

• نوشته اصلی توسط r.nafas نمایش پست ها
                نه دوست عزیز
                ایشون باید آپگرید کنند به snow leopard
                باید اول کل اسنو رو دانلود کنین و بعد آپدیت کنین به ۱۰.۶.۸ و بعد لاین بریزین

ممنون.ميشه لينك سنو رو بزارين كه فاينل و ارجينال باشه؟اول اونو دانلود ميكنم بعدا هم هميني كه دوستمون دادنو

نظر

• سلام اگه وقت داشتین به اینم یه نگاه کنید:
                  کد:
                  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xfA8t107GUE
                  کامپیوتر ورلد بنقل از اپل گزارش داد که آپدیت جدید سیستم عامل این شرکت بنام او اس لایون در عرض ۲۴ ساعت بیش از ۱ ملیون دانلود داشته

منبع
                  ویرایش توسط Dictator : https://i-phone.ir/forums/member/48326-dictator در ساعت 22-07-2011, 09:19 PM

نظر

• بالاخره منم lion رو نصب کردم
                    خیلی باحال شده مخصوصا سرعت بوتش که برای من ۲ برابر شده....
                    خیلی هم نرم و رون شده!

نظر

• منم نصب كردم .. اينقدر تغييرات مهمه كه به شدت ارزش داره.. نرم افزار ميل عالي شده ... سيستم حركت بين نرم افزار ها با سه انگشت هم همينطور..

نظر

• OS X Lion

در پست 332 مطلب جدیدی هست مبنی بر اینکه در موقع نصب لایون و زمانیکه آی دی اپل را وارد می کنید پیغام می دهد که شما لایون را از اپل استور نخریدید

در سایت دیگری خواندم فردی گفته وقتی آی دی اپل را وارد می کنم از من می خواهد که دی وی دی اسنو را در درایو قرار دهم !!!

در هر صورت بعید نیست که اپل برای جلوگیری از انتشار غیر مجاز لایون چنین مواردی را بکار برده باشد

دوستان در این مورد چه نظری دارند

نظر

• شرکتی مثل اپل که عشق به انحصاری بودن اجناسش دارد حتما کارایی کرده که بعد ها معلوم شود!!!!!!!
                          نمی توان به نظر من به این راحتی سر اپل کلاه گذاشت !!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone3gs110 نمایش پست ها
                            در پست 332 مطلب جدیدی هست مبنی بر اینکه در موقع نصب لایون و زمانیکه آی دی اپل را وارد می کنید پیغام می دهد که شما لایون را از اپل استور نخریدید

در سایت دیگری خواندم فردی گفته وقتی آی دی اپل را وارد می کنم از من می خواهد که دی وی دی اسنو را در درایو قرار دهم !!!

در هر صورت بعید نیست که اپل برای جلوگیری از انتشار غیر مجاز لایون چنین مواردی را بکار برده باشد

دوستان در این مورد چه نظری دارند
                            من که راحت و بدون دردسر از روی dvd بوت که درست کرده بودم نصب کردم و موقع نصب حتی یه پیغام هم نداد!!
                            همه کارا رو خودش کرد....
                            بعد سیستم بالا اومد اول داشت آموزش های کار با مولتی تاچ رو یاد میداد :d

نظر

• نوشته اصلی توسط m.behnam نمایش پست ها
                              من که راحت و بدون دردسر از روی dvd بوت که درست کرده بودم نصب کردم و موقع نصب حتی یه پیغام هم نداد!!
                              همه کارا رو خودش کرد....
                              بعد سیستم بالا اومد اول داشت آموزش های کار با مولتی تاچ رو یاد میداد :d
                              من هم وقتی نصب کردم با چنین موردی برخورد نکردم
                              شاید این اقدام امروز یا حتی ظرف چند ساعت گذشته اعمال شده باشد
                              شما چه ساعتی نصب کردید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone3gs110 نمایش پست ها
                                من هم وقتی نصب کردم با چنین موردی برخورد نکردم
                                شاید این اقدام امروز یا حتی ظرف چند ساعت گذشته اعمال شده باشد
                                شما چه ساعتی نصب کردید؟
                                ۸ صبح امروز بود..
                                آره منم با حرفتون موافقم شاید تو این چند ساعت اخیر این کار رو کرده باشند!

نظر

صبر کنید ..
                                X