اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• احتمالا یک بار با بوت کمپ درست کردی و بصورت نادرستی پاکش کردی . در این صورت این مشکل در بوت کمپ ایجاد میشه
    برای حل این هم باید یک بار با dvd اسنو یکبار repair کنی
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• خوب خودم به یک جواب رسیدم :

There are many ways to defragment the disc. One way is to go buy iDefrag, Tech Tool Pro or another program. Or you can backup your files to an external drive and use Disk Utility to erase the Macintosh HD. Then you can use restore to put your files back defragmented. The second method is more complicated. I would recommend one of the programs but it is your choice.

گفته شده باید hdd رو دفراگ کنم

حالا الان دنبال برنامه دفراگ میگردم

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        احتمالا یک بار با بوت کمپ درست کردی و بصورت نادرستی پاکش کردی . در این صورت این مشکل در بوت کمپ ایجاد میشه
        برای حل این هم باید یک بار با dvd اسنو یکبار repair کنی
        نه روزبه جان بار اول هستش که میخوام این کارو بکنم

نظر

• بعید میدونم برنامه دفراگ کمکی کنم . ساختار فرمت مک به دفراگ نیازی نداره
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• چون تو اخطاری که داده بود نوشته نمیتونه یه فایلی رو move کنه شاید دفراگ حلش کنه

نظر

• نتیجه رو اعلام میکنم که با دفراگ حل میشه یا نه

نظر

• حل نشد

نظر

• با disk utility هم پارتیشن بندی نمیشه این اخطار رو میده :

نظر

• خدا حافظ همگی من رفتم مک رو دوباره نصب کنم

نظر

• آقا سلام. من مرحله ها رو رد میکنم و ویندوز هم بوت میشه. توی قسمت شناختن هارد. دی وی دی ویندوز رو نمیشناسه. مشکل از کجاست.

نظر

• حالا چطوری میشه ظرفیت هارد وین در بوت رو افزایش داد؟

نظر

• نمیشه اگه بخوای باید پارتبشن رو پاک کنی دوباره تغییر بدی
                          ویرایش توسط beranoosh : https://i-phone.ir/forums/member/48101-beranoosh در ساعت 25-07-2011, 08:21 PM

نظر

• دوستان بعد از نصب مراحل بالا دو مشکل دارم.
                            در هر یک از دو سیستم عامل پارتیشن هم رو نمیبینند.این رو در آموزشها دیدم که پارتیشن ntfs با پارگون بشه دیده بشه ولی بالعکس چی؟
                            دوم هیچ دی وی دی روی مک به من داده نشد و داخل جعبه پلمپ هم نبود . من چطور میتونم درایورهای بوت کمپ رو برای ویندوز 7 نصب کنم؟
                            ممکنه دوستان کمک کنند مشکل من حل بشه؟

نظر

• دانلود و اینستال bootcamp در Lion

دوستان و کاربران عزیز راهنمایی کنند

فرض می کنیم یک کامپیوتر جدید مک را خریده و حال می خواهیم ویندوز بر روی آن نصب کنیم

برای نصب درایورها نیاز به بوت کمپ داریم و فرض را بر این می گذاریم که هیچ نسخه ای از بوت کمپ را در اختیار نداریم

حتما اطلاع دارید که وقتی Lion را دانلود و اینستال می کنیم نسخه بوت کمپ در آن وجود ندارد

اپل این بار نسخه بوت کمپ با حجم تقریبی 600 میگ و علاوه بر این دایورهای دیگری که حجم تقریبی آن بیش از یک گیگ بوده را از نسخه لاین حذف کرده است تا این نسخه به کمترین حجم یعنی حدود 3.5 گیگ رسیده است

البته این امکان در سیستم لاین وجود دارد تا آخرین نسخه از بوت کمپ ( ورژن ۴) از طریق سایت اپل دانلود شود

برای این کار ، ابتدا باید تنظیمات خاصی در مورد نحوه پارتیشن بندی انجام شده باشد تا بتوان بوت کمپ را دانلود نمود

برای شروع باید به قسمت utilitiy رفته و روی boot camp assistant کلیک شود

من سعی می کنم این تنظیمات اولیه را انجام دهم و چگونگی آنرا به اطلاع برسانم

چنانچه دیگر دوستان از نحوه ی دانلود بوت کمپ در لاین اطلاعی دارند راهنمایی کنند

نظر

• سلام دوستان
                                من هم مشکل بعضی از دوستان رو دارم.
                                ویندوز 7 رو بدون حفظ سیستم عامل مک روی مک پرو نصب کردم، اما الان بوت کمپ ندارم که درایورها رو نصب کنم. از کجا میتونم bootcamp رو دانلود کنم؟
                                با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X