اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط raminsr نمایش پست ها
    من کامل نصب کردم ولی یه مشکلی دارم توی ویندوز صدا خیلی کمه با اینکه تمام درایورها هم نصبه.قبلا هم که xp نصب بود همین مشکلو داشتم.کمک کنین لطفا
    طبیعیه کلا توی ویندوز صداش کمتر از مک هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
      طبیعیه کلا توی ویندوز صداش کمتر از مک هست.
      اخه من روی macbook که نصب کردم صداش عین mac هست.کامپیوتر خودم macbook pro هست

نظر

• سلام دوستان
        من سيدي مك را ندارم ميخواستم ببينم ميشه boot camp را جدا از سيدي مك دانلود كرد؟اكر ميشه لينك بديد لطفا

نظر

• باسلام روش نصب براي دستگاهايي كه در مرحل اخر خاموش ميموند به روش زير ميباشد .دستگاه هاي late2009
          Boot Camp: iMac displays a black screen during installation of Windows 7
          باتشكر از دوست عزيزم در شركت hupha
          در صورت وجود هرگونه مشكل در خدمت هستم
          منبع apple.com

نظر

• نوشته اصلی توسط raminsr نمایش پست ها
            اخه من روی macbook که نصب کردم صداش عین mac هست.کامپیوتر خودم macbook pro هست
            اپل یه آپدیت bootcamp داده بود این مشکل رو برطرف میکنه کلآ از روی dvd نصب نکن و آخرین ورژن رو بگیر

نظر

• نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من سيدي مك را ندارم ميخواستم ببينم ميشه boot camp را جدا از سيدي مك دانلود كرد؟اكر ميشه لينك بديد لطفا
              شما که جواب ندادید من رفتم دیدم توی سایت اپل یه بوت کمپ برای دانلود گذاشته همون کافیه یا باید دی وی دی لئوپارد را بگیریم؟
              راستی من این لپتاپی که دارم تایگر هست اگر بخوام با بوت کمپ کار کنم حداقل باید لئوپارد باشه دیگه درسته؟حالا من فقط توی بخش آپدیت مک آپدیت کنم به لئوپارد تبدیل میشه یا باید سیستم عامل لئوپارد را دانلود کنم یا دی وی دیش را بگیرم؟البته من یه لینک از لئوپارد دارم:
              Mac OS X 10.5.6 Update
              ولی میخوام ببینم اگر با آپدیت میشه با همون کارم را راه بندازم
              راستی ایکس پی هم همونجوری نصب میشه دیگه؟آخه رم مک بوکی که دست من 512 هست و 7 نمیشه نصب کرد.

نظر

• شما نمی تونید از 10.5 فقط با آپدیت برید به 10.6 بهترین راه اینه که از توی خود مکتون در بخش software update برنامه boot camp رو آپدیت کنید.

نظر

شما نمی تونید از 10.5 فقط با آپدیت برید به 10.6 بهترین راه اینه که از توی خود مکتون در بخش software update برنامه boot camp رو آپدیت کنید.
                  آخه عزیز این تایگر هست من تا اونجایی که میدونم تایکر 10.4 هست و تا اونجایی که توی ویکی پدیا خوندم تایکر بوت کمپ نداره که اصلا آپدیت کنم باید اول برم به لئوپارد بعد بوت کمپ را یه کاریش بکنم درسته؟البته شما بهتر میدونید لطفا راهنمایی کنید
                  یه لینک برای بوت کمپ ویندوز هم بدید لطفا منظورم همون نرم افزار بوت کمپ که باید رو ویندوز نصب کنیم

نظر

• آها ببخشید من فکر کردم 10.5 هست.
                    خب شما یک 10.6 دانلود کنید و به اون آپدیت کنید بعدش خودش boot camp داره.

نظر

آها ببخشید من فکر کردم 10.5 هست.
                      خب شما یک 10.6 دانلود کنید و به اون آپدیت کنید بعدش خودش boot camp داره.
                      آخه از طرفی رم لپتاپ 512 هست میشه 10.6 نصب کرد؟باید 10.5 نصب کنم دیگه؟چون 10.6 رم یک میخواد حالا با 10.5 کارم راه میفته دیگه؟یا نه فقط باید 10.6 داشته باشم
                      یه لینک برای بوت کمپ ویندوز هم بدید لطفا منظورم همون نرم افزار بوت کمپ که باید رو ویندوز نصب کنیم
                      ویرایش توسط sia abedi : https://i-phone.ir/forums/member/23623-sia-abedi در ساعت 06-01-2011, 05:08 PM

نظر

• از خود سایت اپل دانلود کنید:
                        Boot Camp - Windows XP Drivers Update 2.1

نظر

• نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                          از خود سایت اپل دانلود کنید:
                          boot camp - windows xp drivers update 2.1
                          راستی دوست عزیز من یادم افتاد که اطلاعاتی توی اون لپتاپ هست که بک آپ نداره حالا با چه روشی میشه از 10.4 به 10.5 آپدیت کرد که اطلاعات پاک نشه؟لطفا به مقداری توضیح بدید

نظر

• با تشکر از آموزش خوبتون
                            من اولین بار وقلی boot camp رو نصب کردم بعد از ریستارت , ویندوز کاملا هنگ بود و هر کاری کردم درست نشد.

دوباره پاک کردم و نصب کردم و درست شد اما این سری اون اولش که ویندوزو انتخاب میکنم یه خط تیره بالای صفحه ۵ دقیقه چشمک میزنه و خیلییی طول میکشه تا ویندوز بیاد

به نظرتون جاره کار چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط in$pire نمایش پست ها
                              اپل یه آپدیت bootcamp داده بود این مشکل رو برطرف میکنه کلآ از روی dvd نصب نکن و آخرین ورژن رو بگیر
                              من متوجه منظورتون نشدم!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
                                راستی دوست عزیز من یادم افتاد که اطلاعاتی توی اون لپتاپ هست که بک آپ نداره حالا با چه روشی میشه از 10.4 به 10.5 آپدیت کرد که اطلاعات پاک نشه؟لطفا به مقداری توضیح بدید
                                بابا جواب بدید دیگه!

نظر

صبر کنید ..
                                X