اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط imohammadreza نمایش پست ها
    سلام دوستان .میشه ویندوز ۸ رو هم به این روش نصب کرد؟و در این حالت میشه بیشتر از دوتا پارتیشن داشت ؟یعنی مک و ویندوز؟
    بله، با این روش شما می تونید ویندوز 8 نصب کنید، و بوت کمپ درایوی جدا خواهد ساخت برای نصب ویندوز.

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya نمایش پست ها
      سلام
      اخر تونستم دستتون درد نکنه که راهنمایی کردید
      سوال اخر اگه بحوام از مک وارد ویندوز یا بلعکس بشم برنامه ای هست ؟
      (تو مک system perferences--sturtup dick ویندوز نیست که بحوام با رسیت بیارمش)
      بازم راهنمایی
      شما باید در ویندوز بوت کمپ رو نصب کنید تا بتونید از ویندوز به مک و از مک به ویندوز و از امکاناتی نظیر شناختن درایو مک در ویندوز و ... استفاده کنید.

نظر

• بوت کمپ رو نصب کردم
        جالا چجور باید به مک یا ویندوذ برم
        ویرایش توسط pouya : https://i-phone.ir/forums/member/2633-pouya در ساعت 14-11-2012, 04:54 AM

نظر

بوت کمپ رو نصب کردم
          جالا چجور باید به مک یا ویندوذ برم
          بعد از نصب بوت کمپ در ویندوز شما آیکون آن را در کنار ساعت ویندوز مشاهده خواهید کرد که بعد از کلیک راست گزینه Restart in Mac OS X را انتخاب کنید و وارد مک شوید.

و در مک وارد Startup Disk شوید و سیستمی که می خواهید بوت شود را انتخاب کرده و ریستارت کنید.

ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 14-11-2012, 01:47 PM

نظر

• مرسی
            مشکل من تو مک هست sturtup dick windoes on bootcamp ندارم
            تو ویندوز می تونم ولی تو مک گرینه بالا رو ندارم

برا مک چکار کنم چیزی باید نصب کنم تا تو sturtup disk گزینه ویندور بیاد
            ویرایش توسط pouya : https://i-phone.ir/forums/member/2633-pouya در ساعت 16-11-2012, 11:23 PM

نظر

• ۱- چطور میتونم یک پارتیشن مشترک برای ویندوز و مک درست کنم ؟

۲- بعد از نصب ویندوز چطور میتونم دکمه Delete رو داشته باشم، آخه ظاهرا دکمه delete روی صفحه کلید کار بک اسپیس رو انجام میده

نظر

• پارتیشن مشترک نمیتونید! ( تا این لحظه نشده بصورت معمول) ، شما فقط میتونید یک پارتیشن windows داشته باشید که اون برای نصب ویندوز هست. اما اگر میخواهید از طرف مک روی پارتیشن ویندوز فایل بریزید برنامه های Paragon NTFS یا Textura NTFS هستند.

دکمه Delete هم اگر درست یادم مونده باشه باید دکمه FN را روی Keyboard بگیرید و بعد Delete را بزنید. البته حتما درایورهای Bootcamo که مربوط به windows هست را نصب کنید.
                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

• اگر بخوام 2 پارتیشن مک داشته باشم چی ؟ بازهم نمیشه ؟
                  2 تا مک، یکی هم بوت کمپ ویندوز

نظر

• نوشته اصلی توسط iman_n21 نمایش پست ها
                    اگر بخوام 2 پارتیشن مک داشته باشم چی ؟ بازهم نمیشه ؟
                    2 تا مک، یکی هم بوت کمپ ویندوز
                    من که ۱ روز کامل بخاطر این مسله وقت گذاشتم ۱۰ باری هم windows عوض کردم که بلکه بتونم اینکارو بکنم. اما ظاهرا نمیشه! نه مک میشه نه ویندوز! چون به محض اینکه برید و با Disk Utilities برای مک پارتیشن درست کنید windows از کار میفته.

نظر

• نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                      من که ۱ روز کامل بخاطر این مسله وقت گذاشتم ۱۰ باری هم windows عوض کردم که بلکه بتونم اینکارو بکنم. اما ظاهرا نمیشه! نه مک میشه نه ویندوز! چون به محض اینکه برید و با Disk Utilities برای مک پارتیشن درست کنید windows از کار میفته.
                      من هم 3-4 روز وقت گذاشتم و متسفانه کار به جایی نبردم، ولی تو سایت های خارجی که میدیدم ظاهرا بعضی ها اینکارو کردن، متاسفانه به دلیل مسلط نبودن به زبان این بلاد کفری ها از خوندن متنهاشون زود خسته میشدم
                      تعریف برنامه winclone رو میدادن
                      یه جا هم یه مقاله دیدم که بعد از اینکه ویندوز از کار میافتاد، فایل بوتش رو درست میکرد و دوباره اوکی میشد، نوشته بود نیاز به یک کامپیوتر ویندوز دیگه هست که با کابل فایروایر بشه وصلش کرد به مک
                      جالبیش به این بود که بحث رو ویندوز 7 بود تعمیر فایل boot.ini !!! حالا این boot.ini کجای 7 اش بوده من نمیدونم ! کلی هم به به و چه چه تو کامنتاش بود
                      بر اساس همین مقاله دلیل از کار افتادن ویندوز تغییر شماره پارتیشن ها بود و اینکه فایل بوت ویندوز از این موضوع بیخبره و خودش رو آپدیت نمیکنه و موقع بوت شدن مجدد با توجه به اطلاعات قبلی میخواد بوت کنه که خب ....
                      ویرایش توسط iman_n21 : https://i-phone.ir/forums/member/81169-iman_n21 در ساعت 18-11-2012, 07:11 PM

نظر

• بله! حق با شماست! برای همین هم 2 پست بالاترم زدم بصورت معمول نمیشه :d

نظر

• سلام
                          وقتی دستگاه رو روشن می کنم وو می خوام وارد ویندوز بشم(با زدن کلید option) وقتی که ویندوز می خواد بیاد بالا صفحه مانیتور حاموش میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام
                            وقتی دستگاه رو روشن می کنم وو می خوام وارد ویندوز بشم(با زدن کلید option) وقتی که ویندوز می خواد بیاد بالا صفحه مانیتور حاموش میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
                            خاموش میشه!؟
                            کل دستگاه خاموش میشه یا صفحه نمیاد!؟

نظر

• سلام دستگاه خاموش میشه

نظر

• شما ويندوز رو بايد از اول نصب كنيد.

نظر

صبر کنید ..
                                X