اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه چیز دیگه ... جدیدا وقتی میخوای ویندوز نصب کنی باید یه سری فایل دانلود کنی ... و میگه نمیشه از دی وی دی mac os x استفاده کنی... میخواستم ببینم این کار حتما لازمه ؟

نظر

• geniune problem!!!!
      سلام

می*شه راهنمایی بفرمایید که در رابطه با اینکه ویندوز گنیون می*شه ،،،کاری می*شه کرد که آپدیت بشه ،،چون لودر هایی که هست با بایوس اپل سازگار نیست و ویندوز گنیون می*شه،،،ممنون واسه راهنمایی

????????

نظر

• این آموزش روی imac 27 inch i5 هم کاربرد داره؟ نصب میشه رو مدل mc511 ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
          این آموزش روی imac 27 inch i5 هم کاربرد داره؟ نصب میشه رو مدل mc511 ؟
          بله به راحتی نصب میشه ، و cd درایور ها هم تو خود imac هست

نظر

• آپدیت: جهت پاک کردن ویندوز به صورت زیر عمل کنید:
            وقتی bootcamp رو اجرا کنید اولی رو انتخاب کنید:

بهدشم restore رو بزنید به همین سادگی:

[/QUOTE]

ببخشید برای پاک کردن ویندوز باز هم باید سیستم تک پارتیشن باشه؟ آخه من که BootCamp رو باز میکنم همچین پیغامی نمیبینم.

نظر

• نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
              من ویندوز ۷ داشتم پاکش کردم حالا که میخواهم دوباره با بوت کمپ نصبش کنم وقتی میخواهم ۲ تا پارتیشنو واسش تعریف کنم اروری میده به اینصورت:
              The disk cannot be partitioned because some files cannot be moved.
              Back up the disk and use disk utility to format it as a single mac os extended (journaled) volume. Restore your information to the disk and try using boot camp assistant again.
              من هم دقیقا همین مشکل رو دارم راه حل چیه دوستان؟

نظر

• سلام
                شما وارد توتيليتي شده و بعد روي پارتيشن اصلي دستگاه كليك كنيد . در پنجره مقابل وارد تب پارتيشن شويد . حالا مشاهده ميكنيد كه هارد به دو قسمت تقسيم شده (مك و ويندوز) روي ويندوز كليك كرده و دليت نماييد و بعد هم تاييد . حالا ميتونيد دوباره از بوت كمپ پارتيشن ببنيديد .

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1980 نمایش پست ها
                  سلام
                  شما وارد توتيليتي شده و بعد روي پارتيشن اصلي دستگاه كليك كنيد . در پنجره مقابل وارد تب پارتيشن شويد . حالا مشاهده ميكنيد كه هارد به دو قسمت تقسيم شده (مك و ويندوز) روي ويندوز كليك كرده و دليت نماييد و بعد هم تاييد . حالا ميتونيد دوباره از بوت كمپ پارتيشن ببنيديد .
                  من وارد اين قسمت شدم اما هارد دو قسمت نيست و اسمي از ويندوز هم نيست كاملا يكپارچه هست و چيزي هم قابل دليت شدن نيست ناگفته نمونه كه من هارد قبلي رو كه ويندوز روش داشتم عوض كردم و يه هارد با دور بالا خريدم و اطلاعاتم رو با تايم ماشين برگردوندم روي اين هارد جديد حالا مي خوام روي اين هارد جديد هم ويندوز نصب كنم اما اين پيام نميزاره

نظر

• کسی راهی نداره؟

نظر

• فقط يه راه ديگه مونده دوباره cd مك و بزار و اينستال كن و بعد از نصب مجدد مك ويندوز نصب كن .

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1980 نمایش پست ها
                        فقط يه راه ديگه مونده دوباره cd مك و بزار و اينستال كن و بعد از نصب مجدد مك ويندوز نصب كن .
                        اينطوري برنامه هام رو از دست ميدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arsal4n نمایش پست ها
                          اينطوري برنامه هام رو از دست ميدم؟
                          من هم همین مشکلو دارم٫ با اینستال مجدد مک٫ اطلاعاتم از بین نمیره؟؟؟؟

نظر

• مشکل من برای نصب بوت کمپ اینه که وقتی که فضای کمی رو به ویندوز اختصاص می دم٫ یعنی ۵ گیگ٫ به راحتی پارتیشن بندی می کنه٫ اما فضای ۲۵ به بالا رو اروور می ده که نمی تونه و به دیسک یوتیلیتی مراجعه کنم٫ اونجا هم که می رم٫ فقط یه درایو مکینتاش وجود داره و پارتیشن ویندوزی نیست که بخواهم پاکش کنم٫ باید چی کار کنم؟؟؟ مک رو دوباره اینستال کنم؟؟؟ اطلاعاتم چی می شه؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nshad1251 نمایش پست ها
                              مشکل من برای نصب بوت کمپ اینه که وقتی که فضای کمی رو به ویندوز اختصاص می دم٫ یعنی ۵ گیگ٫ به راحتی پارتیشن بندی می کنه٫ اما فضای ۲۵ به بالا رو اروور می ده که نمی تونه و به دیسک یوتیلیتی مراجعه کنم٫ اونجا هم که می رم٫ فقط یه درایو مکینتاش وجود داره و پارتیشن ویندوزی نیست که بخواهم پاکش کنم٫ باید چی کار کنم؟؟؟ مک رو دوباره اینستال کنم؟؟؟ اطلاعاتم چی می شه؟؟؟؟
                              راستش الان متوجه یه نکته ای شدن٫ وقتی لب تاپم رو ری استارت می کنم٫ اگه دکمه ی آپشن رو نگه ندارم٫ وارد محیط مک نمی شه و یه صفحه ی مشکی می آید که پیغام می ده سی دی بوت رو وارد کنین٫ در صورتی که من فقط پارتیشن مک رو می بینم٫ دیسک یوتیلیتی رو هم که می زنم به این شکله٫ واقعا باید چی کار کنم؟؟؟؟

نظر

• شما وارد ویندوز بشو تو کنترل پنل ویندوز وارد قسمت bootcamp بشو و اونجا این گزینه رو داره که تنظیم کنی مک با کدوم سیستم عامل بیاد بالا
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X