اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وقتی داشتید ویندوز نصب میکردید خودش همون اول پیغام میده که dvd بذارید و شروع به رایت درایور ها میکنه !!!

http://www.apple.com/support/bootcamp/
    Boot Camp Software Update 3.1 for Windows 32 bit

نظر

• مشکلم اینه که اون قسمت اصلا ثبات درست و حسابی نداره و وسطای کار قطع میشه به دلیل اینکه نمی تونه ارتباط برقرار کنه و امثالهم و وقتی هم که قطع میشه کار رو از اول شروع میکنه که این اصلا جالب نیست .

نظر

• حالا چه مشکلی دارید ؟ بوت کمپ رو که دادم !
        اگه بازم خیلی مشکل دارید میتونم dvd رو رایت کنم براتون بفرستم !

نظر

• نه ممنونم . بالاخره دانلود کردم 600 مگ بود . اما همه درایور هارو نصب کرد .
          از کمک ات ممنون

نظر

• با سلام. ویندوزسون رو برایم نصب کرده اند
            مشکلی که دارم اینه که مانیتور شدیدا داغ میکنه چون در ویندوز سون فن کار نمیکنه آیا راهی برای فعال کردنش هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omba نمایش پست ها
              با سلام. ویندوزسون رو برایم نصب کرده اند
              مشکلی که دارم اینه که مانیتور شدیدا داغ میکنه چون در ویندوز سون فن کار نمیکنه آیا راهی برای فعال کردنش هست؟
              دوست عزیز نمیدونم اما فکر کنم این برنامه کمکتون کنه!
              Download SpeedFan 4.43 - FileHippo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط salar نمایش پست ها
                دوست عزیز نمیدونم اما فکر کنم این برنامه کمکتون کنه!
                download speedfan 4.43 - filehippo.com
                با تشکر اما این فقط درجه رو نشون میده فن چطوری فعال میشه

نظر

• منظورتون اينه كه فن كامپيوتر كار نميكنه !!!!!!!!!!!!!!! امكان نداره چون در اين صورت كامپيوتر ١٥ دقيقه بعد از روشن كردن سي پي يوش ميسوزه !!!!!!!!!!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mac_user نمایش پست ها
                    منظورتون اينه كه فن كامپيوتر كار نميكنه !!!!!!!!!!!!!!! امكان نداره چون در اين صورت كامپيوتر ١٥ دقيقه بعد از روشن كردن سي پي يوش ميسوزه !!!!!!!!!!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk
                    آخه هيچ صدايي نمياد ولي روي سيسيتم عامل مكينتاش صداي فن مياد
                    دوم اينكه دماي cpuتا 58درجه بالا ميره

نظر

• من وقتی میخوام توسط bootcamp assistant پارتیشن بندی کنم اخطار میده که باید hdd مک رو به فرمت mac os فرمت کنی آخه وقتی فرمت hdd همون فرمتی هستش که گفته چرا باید این کارو بکنم

و وقتی میام این کارو بکنم اجازه فرمت نمیده همه گزینه ها کم رنگ و غیر فعال هستند و فرمت hdd رو هم نوشته mac os extended

کسی راه حلی داره ؟؟
                      ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 24-04-2011, 07:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
                        من ویندوز ۷ داشتم پاکش کردم حالا که میخواهم دوباره با بوت کمپ نصبش کنم وقتی میخواهم ۲ تا پارتیشنو واسش تعریف کنم اروری میده به اینصورت:
                        The disk cannot be partitioned because some files cannot be moved.
                        Back up the disk and use disk utility to format it as a single mac os extended (journaled) volume. Restore your information to the disk and try using boot camp assistant again.
                        مشکل من هم همینه کسی راه حلی داره ؟؟

البته من بار اول هستش میخوام ویندوز نصب کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط iEdris نمایش پست ها
                          من وقتی میخوام توسط bootcamp assistant پارتیشن بندی کنم اخطار میده که باید hdd مک رو به فرمت mac os فرمت کنی آخه وقتی فرمت hdd همون فرمتی هستش که گفته چرا باید این کارو بکنم

و وقتی میام این کارو بکنم اجازه فرمت نمیده همه گزینه ها کم رنگ و غیر فعال هستند و فرمت hdd رو هم نوشته mac os x extended

کسی راه حلی داره ؟؟
                          منظورت از پاتیشن بندی رو نمی فهمم . با بوت کمپ فقط میتونی یک درایو بسازی
                          میتونی با Disk utility هم درایو برای بوت کمپ بسازی
                          یعنی در disk utilty یک درایو با فرمت ntfs بساز . بعد از بوت کمپ مراحل نصب رو شروع کن

اگر هم با خود بوت کمپ میخوای بسازی یک عکس از ارورش بزار
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                            منظورت از پاتیشن بندی رو نمی فهمم . با بوت کمپ فقط میتونی یک درایو بسازی
                            میتونی با Disk utility هم درایو برای بوت کمپ بسازی
                            یعنی در disk utilty یک درایو با فرمت ntfs بساز . بعد از بوت کمپ مراحل نصب رو شروع کن

اگر هم با خود بوت کمپ میخوای بسازی یک عکس از ارورش بزار

نظر

• با disk utility هم نه میتونم فرمت کنم نه پارتیشن بندی گزینه ها کم رنگ و غیر فعال هستند :

نظر

• خوب مشکل پارتیشن بندی توسط disk utility حل شد

منتها چرا با بوت کمپ نمیتونم ؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X