اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    شما وارد ویندوز بشو تو کنترل پنل ویندوز وارد قسمت bootcamp بشو و اونجا این گزینه رو داره که تنظیم کنی مک با کدوم سیستم عامل بیاد بالا
    مشکل من این نیست که چه جوری دیفالت سیستم رو تغییر بدم٫ مشکل من اینه که در حالی که روی سیستم ویندوز نصب نیست٫ و من پارتیشنش رو نمی تونم ببینم٫ مستقیما وارد مک نمی شه و تو یه فضایی گم می شه

نظر

• تنها راه همه شما دوستان نصب مجدد مك هستش . نگران چيزي نباشيد. با نصب مجدد فقط ورژن مك به ورژن اورجينال كه تو سي دي هست بر ميگرده و حتي هيچ تغييري در آپديت برنامه ها هم پيش نمياد . موفق باشيد.

نظر

• من تو ویندوز ۷ (bootcamp) وقتی هدفون رو به مک بوک وصل میکنم صدا ندارم و فقط اسپیکر خود مک بوک صدا داره ! مشکل چیه ؟ اینم لینک مشکلم !
        [ame=http://www.youtube.com/watch?v=IeMQs3f68_w]YouTube - Apple Boot Camp 3.1- Dual Boot Windows 7 - Sound drivers - no sound[/ame]

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1980 نمایش پست ها
          تنها راه همه شما دوستان نصب مجدد مك هستش . نگران چيزي نباشيد. با نصب مجدد فقط ورژن مك به ورژن اورجينال كه تو سي دي هست بر ميگرده و حتي هيچ تغييري در آپديت برنامه ها هم پيش نمياد . موفق باشيد.
          اساتيد تائيد ميكنند؟اطلاعات و برنامه ها از بين نميره؟امكان بك اپ گرفتن ندارم هارد اكسترنالم پر شده براي همين مي خوام مطمئن باشم چون از وضعيت الانم بك اپي ندارم اين روش دوستمون اقا افشين جواب ميده؟تست شده؟

نظر

• خودم 10 بار اينكارو انجام دادم . ولي بازم صبر كن و كسب تكليف كن و بدون اگه ميخواي چيزي ياد بگيري بايد ريسكم بكني .

نظر

خودم 10 بار اينكارو انجام دادم . ولي بازم صبر كن و كسب تكليف كن و بدون اگه ميخواي چيزي ياد بگيري بايد ريسكم بكني .
              افشين خان ممنون از اعتمادي كه دادي

نظر

• سلام
                الان من ميخوام پارتيشن بندي كنم ميگه the disk cannot be partitioned because some files cannot be moved اين سر تيترشه

نظر

• نوشته اصلی توسط balim نمایش پست ها
                  سلام
                  الان من ميخوام پارتيشن بندي كنم ميگه the disk cannot be partitioned because some files cannot be moved اين سر تيترشه
                  طبق روشي كه در تاپيك بالايي گفتم عمل كنيد

نظر

طبق روشي كه در تاپيك بالايي گفتم عمل كنيد
                    دوست عزيز بيشتر توضيح ميدي؟ كدوم تاپيك؟
                    ميشه لينكشو بزاري اگه زحمتي نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط arsal4n نمایش پست ها
                      افشين خان ممنون از اعتمادي كه دادي
                      من این کارو کردم٫ یعنی سیستم عاملم رو آپدیت کردم٫ و اطلاعاتم از دست نرفت٫ حواستون باشه آپگرید نکنین٫ که همه چیز پاک می شه( این طور که می گن)٫ اما من با یه دی وی دی که ورژن بالاتر داشت٫ آپدیت کردم٫ اما مشکل پارتیشن بندیم حل نشد متاسفانه٫ ممکنه قرار باشه ریستور کنم کلا مکینتاش رو٫ و اینجوری کل اطلاعاتم می پره!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط balim نمایش پست ها
                        دوست عزيز بيشتر توضيح ميدي؟ كدوم تاپيك؟
                        ميشه لينكشو بزاري اگه زحمتي نيست

سلام
                        شما وارد توتيليتي شده و بعد روي پارتيشن اصلي دستگاه كليك كنيد . در پنجره مقابل وارد تب پارتيشن شويد . حالا مشاهده ميكنيد كه هارد به دو قسمت تقسيم شده (مك و ويندوز) روي ويندوز كليك كرده و دليت نماييد و بعد هم تاييد . حالا ميتونيد دوباره از بوت كمپ پارتيشن ببنيديد .

اگر نشد بايد دوباره مك نصب كني نگران اطلاعاتتم نباش چون پاك نميشه اگه سوالي بود در خدمتم

نظر

• افشین خان من الان مکم ایدیت هست روی اخرین ورن اما dvd مکم ورژنش پائین تره این مشکلی رو ایجاد نمیکنه اگر بخوام با اون یه بار دیگه مک رو نصب کنم؟این دوستمون میگه حتما باید اپ بشه

نظر

• راحت آپدیت میشه ؟؟؟با cd اورجینال ویستا که روی یک لپ تاپ دیگه دارم میشه این کارارو کرد؟
                            ویرایش توسط pouriar : https://i-phone.ir/forums/member/10506-pouriar در ساعت 02-03-2011, 06:46 PM

نظر

• من همه پستها رو خوندم. چرا با parallel desktop ویندوز رو نصب نکنیم؟اینجور خیلی راحتره و هی نیاز به restart هم نیست.شاید مزیتی داره که من نمیدونم. من فقط به خاطر چندتا برنامه باید ویندوز نصب کنم.برنامه ها گرافیکی نیست و اصلا اهل گیم هم نیستم. برای من پارالل مناسبه یا bootcamp ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arsal4n نمایش پست ها
                                افشین خان من الان مکم ایدیت هست روی اخرین ورن اما dvd مکم ورژنش پائین تره این مشکلی رو ایجاد نمیکنه اگر بخوام با اون یه بار دیگه مک رو نصب کنم؟این دوستمون میگه حتما باید اپ بشه
                                تو پستهاي قبلي هم عرض كردم فقط ورژن مك به ورژن سي دي بر ميگرده . نميدونم اين دوستمون چيكار كرده ولي با اينكار هيچ اتفاقي براي اطلاعات هاردتون نمي افته

نظر

صبر کنید ..
                                X