اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من ویندوز نصب کردم ولی سی دی اورجینال مک رو ندارم میشه لینک دانلود بوت کمپ رو بدید آخه از خود سایت اپل هر چی میگیرم همشون نسخه آپدیته یعنی باید از سی دی نصب کرده باشم
    اگه کسی هم لطف کنه از داخل سی دی در بیاره و آپلود کنه هم ممنون میشم
    نظر

• نوشته اصلی توسط mostajab841 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      مشکل منم مثل Dj Hossein هست ( 2 تا پست بالاتر )
      اگه ویندوز اورجینال نصب کنم بعد از کرک نمیاد بالا
      اگه از ویندوزی استفاده کنم که وقتی میاد خودش کرک شده است اون وقت قبل از آرم ویندوز تو صفحه سیاه و کرسل چشمک زن 5 دقیقه طول میده
      برای حل کرک 7 چه باید کرد
      لطفا فوری به ما 2 نفر کمک کنین
      سلام مشکل رو پیدا کردم
      مشکل از کرک هست تو اینترنت این کرک رو سرچ کن
      Windows.7.Loader.v1.9.7-DAZ

درست می شه مشکل

نظر

• نوشته اصلی توسط esmaildorazahi نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من ویندوز نصب کردم ولی سی دی اورجینال مک رو ندارم میشه لینک دانلود بوت کمپ رو بدید آخه از خود سایت اپل هر چی میگیرم همشون نسخه آپدیته یعنی باید از سی دی نصب کرده باشم
        اگه کسی هم لطف کنه از داخل سی دی در بیاره و آپلود کنه هم ممنون میشم
        سیستم عامل شما lion هست ؟ اگه هسا پس boot camp شما ورژن ۴ هست و نیازی به سی دی ندارین باید بذارین خودش از طریق اینترنت فایل های بوت کمپ رو براتون دانلود کنه که مختص دستگاه خودتون خواهد بود.
        من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
        I cannot put my finger on It now
        The Child is Grown , The Dream is Gone
        I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

• بچه ها من با بوت کمپ که میخوام پارتیشن بندی کنم این پیغام میاد:
          back up the disk and use Disk Utility to format it as a single Mac OS Extended(journaled)volume.Restore Your information to the disk and try using Boot Camp Assistant Again
          با Disk Utility هم که میخام پارتیشن درست کنم با این پیغام مواجه میشم:
          Could not modify partition map because filesystem verification Failed
          لطفا راهنمایی کنین چیکار کنم!!

نظر

• باید فقط ۱ درایو داشته باشید اون هم با فرمت Mac OS Extended(journaled)
            اگه اینطوری نیست باید کل هارد رو فرمت کنید و به این صورت فرمت کنید

نظر

• باید فقط ۱ درایو داشته باشید اون هم با فرمت Mac OS Extended(journaled)
              اگه اینطوری نیست باید کل هارد رو فرمت کنید و به این صورت فرمت کنید

نظر

• بالاخره ویندوز رو نصب کردم ولی فقط یه مشکل دارم تو نصب درایور ها.مک بوک من ایر ه و وقتی فلش رو میزنم و تو ویندوز محتویاتش دیده نمیشه و نمیشه boot camp رو نصب کنم.لطفا راهنمایی کنید

نظر

• دوستان من imac گرفتم روش lion هست.ولی هر کاری میکنم بوت کمپ جواب نمیده روش.راهنمایی میکنید چه کاری باید انجام بدم؟با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط dr.apple نمایش پست ها
                    دوستان من imac گرفتم روش lion هست.ولی هر کاری میکنم بوت کمپ جواب نمیده روش.راهنمایی میکنید چه کاری باید انجام بدم؟با تشکر
                    چه اروری میده ؟ چند تا پارتیشن دارید ؟

نظر

• سلام اساتید، من lion دارم که بعد از دانلود support software ،موقع ساخت پارتیشن این ارور رو میده! The disk cannot be partitioned because some files cannot be moved.
                      لطفن راهنمایی کنید.

نظر

• سلام
                        دوستان من با استفاده از آموزش خوبتون ویندوز 7 64bit رو بدون هیچ مشکلی نصب کردم
                        ولی سی دی بوت کمپ ندارم برای همین رفتم و نسخه 3.3 رو دانلود کردم ولی نصب نمیکنه و این نوشته رو میاره the boot camp version currently installed on your system does not reguire this update

ممنون می شم دوستان کمکم کنید

نظر

• سلام . دوستان من رو مک بوک دوستم Lion رو نصب کردم و بعد با BootCamp بقیه کارها رو انجام دادم و وقتی که ریستارت می کنم تا با سی دی ویندوز برای نصب win7 بوت بشه تا می خواد که با سی دی بوت بشه رو صفحه سیاه هنگ می کنه. من قبلا چندین بار این کار را رو مک بوک های مختلف انجام دادم و مشکلی نبود
                          در ضمن ویرژن های مختلف ویندوز را استفاده کردم .xp , 7 , vista

MacBook 4.1
                          2.4 Core2Duo
                          2gb ram

با تشکر از راهنمایی اساتید

نظر

• سلام . من تراک پدم فقط با فشار دادن کلید ها کار می کنه و با ضربه کار نمی کنه . چرا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
                              سلام . من تراک پدم فقط با فشار دادن کلید ها کار می کنه و با ضربه کار نمی کنه . چرا ؟
                              کنار آیکون ساعت در ویندوز پایین سمت چپ
                              Try icon بوت کمپ را پیدا کن وبا کلیک روی آن وارد تنظیمات ترک پد میتونی بشی.....

نظر

• من لیون دارم تا مرحله ۱۷ رفتم ؟؟؟ درایو صدا چجوری نصب کنم ؟؟ اینایی که گفتین مال اسنو بوده من dvd لیون که نمیتونم بذارم
                                ویرایش توسط OMIDAM : https://i-phone.ir/forums/member/49595-omidam در ساعت 28-10-2011, 10:58 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X