اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    باید حتما سیدی ویندوز باشه؟؟ روی فلش جواب نمیده؟؟

نظر

• با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

سلام
      یه مشکلی برای من پیش اومده که داره روانیم میکنه.
      من موریکس رو نصب کردم درایور بوت کمپ رو هم دانلود کردم بعد از ساختن پارتیشن با بوت کمپ ویندوز ۷ نصب کردم بعد از بالا اومدن ویندوز رسیت کردم و توی مک درایو مک رو میخواستم به دوتا پارتیشن تقسیم کنم اما تا پارتیشن درست میشه(بدون این که به درایو ویندوز دست بخوره) ویندوز میپره و دیگه بالا نمیاد.
      میشه راهنمایی کنید که این مشکل چطور حل کنم؟
      ویرایش توسط alirezaghasemi : https://i-phone.ir/forums/member/14845-alirezaghasemi در ساعت 01-11-2013, 10:21 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezaghasemi نمایش پست ها
        سلام
        یه مشکلی برای من پیش اومده که داره روانیم میکنه.
        من موریکس رو نصب کردم درایور بوت کمپ رو هم دانلود کردم بعد از ساختن پارتیشن با بوت کمپ ویندوز ۷ نصب کردم بعد از بالا اومدن ویندوز رسیت کردم و توی مک درایو مک رو میخواستم به دوتا پارتیشن تقسیم کنم اما تا پارتیشن درست میشه(بدون این که به درایو ویندوز دست بخوره) ویندوز میپره و دیگه بالا نمیاد.
        میشه راهنمایی کنید که این مشکل چطور حل کنم؟
        دوست عزیز برای استفاده از بوت کمپ فقط باید در مکتون ۱ پارتیشن داشته باشید که با استفاده از Bootcamp Assistants یه پارتیشن دیگه برای نصب ویندوز ایجاد میشه.بعد ازایجاد پارتیشن بوت کمپ اگه به هر دلیلی تو ساختار پارتیشن دست ببری(پارتیشن اضافه یا کم کنی) یا پارتیشن ویندوز رو از بین میبره یا پارتیشن مک رو.پس به هیچکدوم از پارتیشنها نباید دست بزنی

نظر

• اخه من سه تا پارتیشن داشتم الان که به موریکس اومدم کلین اینستال کردم حالا نمیدونم چطور ۳ تا پارتیشن داشتم یکی از این پارتیشن ها ویندوز بوده

نظر

• دوستان من همه ی کارهای ذکر شده رو انجام دادم بعد از نصب ویندوز ترک پد و کیبرد به طور کل غیر فعال میشه
            راهکار چی هست ؟؟
            مدل MacBook Air 13" Mid2013

نظر

• با استفاده از Boot Camp ویندوز هفت را روی مک خود نصب کنید!

سلام..درایور های بوتکمپ رو نصب کن بعد یه مربع خاکستری یا لوزی خاکستری که مربوط به همین کار هستش میاد اون پایین سمت راست !! از اونجا تنظیم میشه درست میشه با یک موس و کیبورد یو اس بی در صورت لزوم

Sent from my iPhone using Tapatalk
              ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 08-11-2013, 01:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط skype2010 نمایش پست ها
                دوستان من همه ی کارهای ذکر شده رو انجام دادم بعد از نصب ویندوز ترک پد و کیبرد به طور کل غیر فعال میشه
                راهکار چی هست ؟؟
                مدل MacBook Air 13" Mid2013
                شما باید قبل از شروع نصب از Botcamp Assitant گزینه اول Download The Latest Driver Windows Support رو انتخاب کنی تا درایورهای مربوط به سیستمت برای ویندوز دانلود بشه و بعد از نصب ویندوز نصبشون کن.

نظر

• دوستان من دارم میگم که از اول غر فعاله !!! درایور ها رو هم دانلود کردم و ریختمش توش ولی وقتی خودش به مرحله خوش آمد گویی که میرسه نه ترک پد کار میکنه نه کیبرد !! توی نت هم شخم زدم ولی هیجا راهکاری از طرف اپل براش نیومده !!

نظر

• نوشته اصلی توسط skype2010 نمایش پست ها
                    دوستان من دارم میگم که از اول غر فعاله !!! درایور ها رو هم دانلود کردم و ریختمش توش ولی وقتی خودش به مرحله خوش آمد گویی که میرسه نه ترک پد کار میکنه نه کیبرد !! توی نت هم شخم زدم ولی هیجا راهکاری از طرف اپل براش نیومده !!
                    Software Update رو چک کن تو مک ببین آپدیتی برات نیومده.تو این چند روزه یه سری آپدیت رفع باگ اومده البته برای مک بوک ایر رو نمیدونم اما برای رتینا ها یه آپدیت اومده برای رفع باگ ترک پد و کیبورد.در هر حال همه آپدیتهای سیستم عامل رو نصب کن.
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread90463.html
                    ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 09-11-2013, 01:51 AM

نظر

• سلام دوستان
                      وقتي پارتيشن بندي كرد ريست شد!بعد يه صفحه مشكي اومد نوشته هيچ bootable ديسكي وجود نداره!ميشه راهنماييم كنين...ممنون ميشم

نظر

• دوتا ارور ميده
                        اوليش:
                        No bootable device -- insert boot disk and press any key
                        دوميش:
                        CDBOOT: couldn't find BOOTMGR

نظر

• نوشته اصلی توسط Pasargad_mse نمایش پست ها
                          دوتا ارور ميده
                          اوليش:
                          No bootable device -- insert boot disk and press any key
                          دوميش:
                          CDBOOT: couldn't find BOOTMGR
                          دی وی دی ویندوزت رو عوض کن

نظر

• دوستان من میخواستم رو مکم (۱۰.۹) وین ۸ بریزم که مرحله اولش میگه باید درایور هارو دانلود کنی، که میزارم دانلود بشه ولی دانلود نمیشه. اگه نخوام دانلود کنم و همینجوری نصب کنم چیکار باید کنم؟

پیشاپیش ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                              دوستان من میخواستم رو مکم (۱۰.۹) وین ۸ بریزم که مرحله اولش میگه باید درایور هارو دانلود کنی، که میزارم دانلود بشه ولی دانلود نمیشه. اگه نخوام دانلود کنم و همینجوری نصب کنم چیکار باید کنم؟

پیشاپیش ممنون
                              از تاپیک زیر بوت کمپ مخصوص دستگاهت رو دانلود کن
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                                از تاپیک زیر بوت کمپ مخصوص دستگاهت رو دانلود کن
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html
                                درايور ها رو دانلود كردم ولي مشكل من اينجاس كه اون مرحله كه مقدار هارد تعريف ميكني رو نمياره، ميگه اول بايد درايور دانلود كني بعد بري مرحله بعد

نظر

صبر کنید ..
                                X