اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

وقتی توی بخش موزیکهای ایتونز میرم و به اصطلاح عمل Sync اتومات میشه این پیغام میاد...

ویرایش توسط Iman-Emperatour : https://i-phone.ir/forums/member/190788-iman-emperatour در ساعت 23-02-2016, 01:23 AM

نظر

• سلام،
      دوستان کسی میتوه راهنمایی کنه ،ایتیونز روی لپ تاپ من تا دیروز مشکلی نداشت،اما الان هیچ ای دیواسی رو نمیشناسه،به عبارتی شارر میشه اما ایتیونز اون رو نمیشناسه.ایتولز و ای فون باکس هم وصل نمیشه،کل برنامه ها یه بار پاک کردم بازم درست نشد.ممنونم پیشنهادی دارید بفرمایید(ویندوز 10)

نظر

• سلام دوستان !من گوشیم فعلا دستم نیست ! ولی یه مطلب خوندم مشکل transfer purchases حل شده! اما خواستم مطئن شم !واقعا میشه دیگه با transfer purchases بکاپ برنامه ها رو ریخت تو کامپیوتر؟؟!ios 9.2.1

نظر

• سلام
          نسخه سازگار با ویندوز xp service pack 2
          معرفی میکنین با لینک

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d
            سلام
            نسخه سازگار با ویندوز xp service pack 2
            معرفی میکنین با لینک
            ١١.١.٥
            درسته

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk in JAVAD

نظر

• از دیروز هر چی میخواهم اد ایتونز بریزم داخل گوشی پبغام زیر را میدهد:
              you do not have the privilega to make changes

نظر

• بعد از تغيير apple id و password ام ، ديگه هيچ برنامه اى رو نميتونم دانلود كنم.
                و پيغام ميده كه verify your account
                و بعدش من none رو ميزنم
                و اين پيغام خطا مياد واسم

Erro Message: WE COULD NOT VERIFY YOUR ADDRESS. WE COULD NOT PAIR YOUR ZIP CODE WITH YOUR STATE.PLEASE REVIEW
                من قبلا به راحتى برنامه هاى مجانى رو دانلود ميكردم با همين zip and address.
                ولى الان ايراد ميگيره
                باي تاكيد كنم كه من zip code and address ام درسته و غلط نيست و در گذشته دانلود ميكردم
                لطفا كمك كنيد

- - - - - - - - - -

بعد از تغيير apple id و password ام ، ديگه هيچ برنامه اى رو نميتونم دانلود كنم.
                و پيغام ميده كه verify your account
                و بعدش من none رو ميزنم
                و اين پيغام خطا مياد واسم

Erro Message: WE COULD NOT VERIFY YOUR ADDRESS. WE COULD NOT PAIR YOUR ZIP CODE WITH YOUR STATE.PLEASE REVIEW
                من قبلا به راحتى برنامه هاى مجانى رو دانلود ميكردم با همين zip and address.
                ولى الان ايراد ميگيره
                باي تاكيد كنم كه من zip code and address ام درسته و غلط نيست و در گذشته دانلود ميكردم
                لطفا كمك كنيد

نظر

• استيت شما بايد با زيپ كودتون هماهنگ باشه(تو مپ استيتون رو بزنيد و بعد رو يه مكان عمومي زده بعد زيپ كد رو برداريد و به اپل ايدي بديد.

نظر

• سلام مجدد
                    من قبلا با همين state and zip code and address دانلود ميكردم
                    و بعد از edit كردن apple id كه password رو عوض كردم و apple id رو هم عوض كردم اين پيغام مياد

براى اطمينان بيشتر هم state and zip code رو تو گوگل چك كردم و درست بود
                    :-(((((
                    لطفا راهنمايى بيشتر بكنيد

نظر

• مشكلم حل شد
                      يه state و zip code و شماره تلفن ديگه ساختم و درست شد

نظر

• باىتشكر از لطف تو
                        مشكلم حل شد

نظر

• سلام
                          من گوشیما جلبریک کرده بودم
                          ورژن ای او اسی که روش بود 9.0.2 بود
                          امروز میخواستم ریستور کنم که ارور 3014 داد
                          از داخل تنظیمات گوشی erase all centent an data را زدم
                          گوشیم دیگه بالا نمیاد
                          به ایتونز هم که وصل میکنم هنوز ارور 4013 میده
                          ممنون میشم راهنماییم کنید
                          ویرایش توسط goldendxb : https://i-phone.ir/forums/member/185301-goldendxb در ساعت 29-03-2016, 07:02 PM

نظر

• سلام
                            مدتيه كه تو سينك كردن ايفون با ايتونز مشكل دارم!!
                            وقتي از ايتونز برنامه دانلود يا ابديت ميكنم بدون مشكل روي ايفون هم سينك ميشه ، نصب يا ابديت ميشه.
                            ولي وقتي با ايفون برنامه دانلود يا ابديت ميكنم، روي ايتونز نمياد و حتى برنامه رو توي ايتونز ابديت نميكنه!!!
                            براي همين مجبورم برنامه هارو فقط از ايتونز ابديت كنم كه هم بتونم روي ايفون بريزم هم روي ايپد
                            اپل ايدي هم در تمام ديوايس ها مشتركه و اتورايز هست
                            تمام دستكاه ها و ايتونز ابديت هستند
                            كسي ميدونه مشكل چيه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sh_khoei نمایش پست ها
                              سلام
                              مدتيه كه تو سينك كردن ايفون با ايتونز مشكل دارم!!
                              وقتي از ايتونز برنامه دانلود يا ابديت ميكنم بدون مشكل روي ايفون هم سينك ميشه ، نصب يا ابديت ميشه.
                              ولي وقتي با ايفون برنامه دانلود يا ابديت ميكنم، روي ايتونز نمياد و حتى برنامه رو توي ايتونز ابديت نميكنه!!!
                              براي همين مجبورم برنامه هارو فقط از ايتونز ابديت كنم كه هم بتونم روي ايفون بريزم هم روي ايپد
                              اپل ايدي هم در تمام ديوايس ها مشتركه و اتورايز هست
                              تمام دستكاه ها و ايتونز ابديت هستند
                              كسي ميدونه مشكل چيه ؟؟؟
                              اگر شما ورژن ios9 يا بالاتر باشه app هايي كه با گوشي دانلود يا اپديت كرده باشيد sync نميشه.
                              اين باگ نيست و خود اپل قابليت transfer purchases رو برداشته.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام

توی iTunes چجوری میشه آلبوم ها رو Combine کرد؟

مثلا تو عکس زیر من دو تا تک آهنگ دارم که میخوام توی یه آلبوم به اسم Moein Singles داشته باشمشون

از طریق Get Info نام آلبوم ها رو یکی کردم ولی بی فایده بود

ویرایش توسط Sir.Hatter : https://i-phone.ir/forums/member/65655-sir-hatter در ساعت 14-04-2016, 05:23 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X