اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان از وقتی ورژن 12.3 رو ریختم دیگه از برنامه های باک آپ گرفته نمیشه
    قبلا وقتی پک آپ رو میزدم ازم سوال میکرد که از برنامه های پک آپ بگیرم یا نه که الان این طور نیست از بخش دیوایس هم تست کردم اونجا هم آپ ها رو دیگه انتقال نمیده

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من الان متوجه شدم قسمت documant & data شده 600 مگابایت!!!
      من فقط 71 مخاطب و 2 تا 3 sms دارم
      و قسمت note گوشیم هم خالی
      نرم افزار های نصب شده روی گوشیم هم تغییری درشون رخ نداده یعنی قبلا هم همینا بودند اما اون موقع حجم documant & data ده مگابایت بیشتر نبود
      برای منم همین طور شده قبلا حدود ۵۰ مگ بود

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• دوست عزیز در ورژن 9 این قابلیت توسط اپل حذف شده. یعنی اگه برنامه ای رو با گوشی دانلود کنی بصورت سابق سینک نمیشه و در آیتیونز فقط برنامه هایی که با pc دانلود کردی میمونه. البته راح حلش هم اتورایز کردن کامپیوتر و سینک موارد خریداری شده هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi2278 نمایش پست ها
          دوست عزیز در ورژن 9 این قابلیت توسط اپل حذف شده. یعنی اگه برنامه ای رو با گوشی دانلود کنی بصورت سابق سینک نمیشه و در آیتیونز فقط برنامه هایی که با pc دانلود کردی میمونه. البته راح حلش هم اتورایز کردن کامپیوتر و سینک موارد خریداری شده هست.
          من چند بار از اتوریز درآوردم پی سی مو و دوباره اتوریز کردم و سینک کردم ولی باز نشد[emoji853]

نظر

• سلام دوستان من مشكلي پيدا كردم ميشه راهنمايي كنيد.از داخل آيپد ميخام ايتونز رو باز كنم ضفحه رةي اپل موزيك گير ميكنه.من تازه به به ios9.1 اپديت كردم.راه حل چيه؟

نظر

• باز نشدن ايتونز داخل ايپد

سلام دوستان من مشكلي پيدا كردم ميشه راهنمايي كنيد.از داخل آيپد ميخام ايتونز رو باز كنم ضفحه رةي اپل موزيك گير ميكنه.من تازه به به ios9.1 اپديت كردم.راه حل چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein.rashidi نمایش پست ها
                سلام دوستان من مشكلي پيدا كردم ميشه راهنمايي كنيد.از داخل آيپد ميخام ايتونز رو باز كنم ضفحه رةي اپل موزيك گير ميكنه.من تازه به به ios9.1 اپديت كردم.راه حل چيه؟
                اصلا ربطی نداره.مشکل از اینترنت هست.

نظر

• اخه من اصلا كاري به اپل ميوزيك ندارم ميخام اهنگام اجرا بشه ولي اين رو صفحه اپل موزيك مينويسه و گير ميكنه

نظر

• اخه من اصلا كاري به اپل ميوزيك ندارم ميخام اهنگام اجرا بشه ولي اين رو صفحه اپل موزيك مينويسه و گير ميكنه

نظر

• با عرض سلام خدمت دوستان
                      من در حین نصب برنامه آیتونز با ین ارور روبرو شدم
                      اگه کمم کنین ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط c_na_606 نمایش پست ها
                        با عرض سلام خدمت دوستان
                        من در حین نصب برنامه آیتونز با ین ارور روبرو شدم
                        اگه کمم کنین ممنون میشم

دوست عزیز عکس ارسالی مشکل داره
                        بهتره از آپلود سنتر انجمن استفاده کنید ( بالای صفحه انجمن )
                        یا اینجا ---> انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

نظر

• سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
                          دقیقا 4 روزه گوشی من 5s شبانه روز وقتم رو گرفته و هر کاریش میکنم درست نمیشه. خواهش میکنم هر کس میتونه منو راهنمایی کنه

حافظه گوشیم 4 روز پیش پر شده بود و ناگهان هنگ کرد. دکمه هوم و پاور رو نگه داشتم طبق معمول ری استارت بشه اما دیگه روی صفحه اپل گیر میکرد.
                          وصل کردم به آیتونز تا از طریق ریکاوری و آپدیت درستش کنم که با ارور 3014 مواجه شدم بار اول که با چیترشکن درست شد.
                          اما بعد از اون با ارور 6 مواجه شدم. این ارور دقیقا در آخرین مرحله آپدیت نمایش داده میشه.
                          برای گذشتن از ارور 6 راه های زیر رو امتحان کردم اما جواب نداد:
                          1. استفاده از 3 کابل متفاوت
                          2. استفاده از 4 سیستم متفاوت
                          3. استفاده از شرکت اینترنتی دیگر

شاید تا الان نزدیک به صد بار خواستم آپدیت کنم و این ارور 6 رو مشاهده کردم
                          دیگه واقعا خسته شدم و محتاج کمک شماها هستم
                          صبح و شب درگیرش بودم اما...

لطفا کمکم کنید.
                          ویرایش توسط MohammadH : https://i-phone.ir/forums/member/189936-mohammadh در ساعت 06-11-2015, 02:49 AM

نظر

• سلام
                            من گوشیمو که به آیتیونز وصل میکنم برنامه ها رو سینس نمیکنه از نوار سمت چپ برنامه هم که قسمت اپس رو انتخاب میکنم لیست برنامه ها رو نمایش نمیده
                            لطفا کمکم کنید
                            ضمنا ای او اس 9.1 هست و یه بار هم ریست کردم درست نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط MohammadH نمایش پست ها

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
                              دقیقا 4 روزه گوشی من 5s شبانه روز وقتم رو گرفته و هر کاریش میکنم درست نمیشه. خواهش میکنم هر کس میتونه منو راهنمایی کنه

حافظه گوشیم 4 روز پیش پر شده بود و ناگهان هنگ کرد. دکمه هوم و پاور رو نگه داشتم طبق معمول ری استارت بشه اما دیگه روی صفحه اپل گیر میکرد.
                              وصل کردم به آیتونز تا از طریق ریکاوری و آپدیت درستش کنم که با ارور 3014 مواجه شدم بار اول که با چیترشکن درست شد.
                              اما بعد از اون با ارور 6 مواجه شدم. این ارور دقیقا در آخرین مرحله آپدیت نمایش داده میشه.
                              برای گذشتن از ارور 6 راه های زیر رو امتحان کردم اما جواب نداد:
                              1. استفاده از 3 کابل متفاوت
                              2. استفاده از 4 سیستم متفاوت
                              3. استفاده از شرکت اینترنتی دیگر

شاید تا الان نزدیک به صد بار خواستم آپدیت کنم و این ارور 6 رو مشاهده کردم
                              دیگه واقعا خسته شدم و محتاج کمک شماها هستم
                              صبح و شب درگیرش بودم اما...

لطفا کمکم کنید.
                              سلام من تو سایت اپل سرچ کردم این دستمو گرفت

Check your security software
                              Errors: 2, 4, 6, 9, 1611, 9006.
                              Sometimes security software can stop your device from communicating with either the Apple update server or with your device.
                              Check your security software and settings to make sure that they aren't blocking a connection to the Apple servers.
                              If you still see the error message, check for USB connection issues.

میگه یه نرم افزار امینیتی رو سیستمت باعث میشه پرسه ریستور استوپ شه

نظر

• سلام خسته نباشید. من وقتی ایفون رو به کامپیوتر وصل ایتونز هنگ میکنه باچندتا کابل مختلفم امتحان کردم درضمن ایتونز وایفون اخرین ورزن رو دارند

نظر

صبر کنید ..
                                X