اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از منوی فایل و devices به اون گزینه دسترسی دارید. هرچی استور گوشی دانلود کرید کپی میکنه رو هارد و لایبرری ایتوتز
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• salaam goineye none entekhab kardam ama ba erore

for assistance,contac iTunes support www.apple.com\support\iTunes\ww/.

Movaje shodm
      Lotfa begin chikar konm

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
        از منوی فایل و devices به اون گزینه دسترسی دارید. هرچی استور گوشی دانلود کرید کپی میکنه رو هارد و لایبرری ایتوتز
        یعنی هر برنامه ای تو اپ استور گوشی دانلود کنم فایل ipa میاد رو کامپیوتر سیو میشه؟

نظر

• سلام
          من میخوام از آيتونز برنامه دانلود کنم ارور میده میگه اطمینان بیدا کنید از اتصال به اینترنت این ارور میده
          برای حل این ارور فقط باید از قند شکن استفاده کنم؟
          راه حل دیگه نداره؟
          ویرایش توسط lilolil : https://i-phone.ir/forums/member/111006-lilolil در ساعت 27-01-2015, 09:33 PM

نظر

• سلام دوستان . آیتونز باز کردم قبل از اینکه صفحه بیاد بالا یه پنجره کوچیک باز شد که داشت یه نوار آبی رنگ پر می کرد فکر کنم یه گرینه داشت به اسم import منم سریع زدمش اصلا دقت نکردم و بعدش یه اخطار داد که اون نخوندم یه گزینه ok داشت منم زدمش و بعد الان آیتونز که باز می کنم هیچ برنامه ای نداره و تمام آهنگ ها / فیلم ها و اپ ها پاک شدن و این اولین بار که همچین اتفاقی میقته . اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم . سیستم عامل ۱۰.۱۰.۱

نظر

• نوشته اصلی توسط lilolil نمایش پست ها
              یعنی هر برنامه ای تو اپ استور گوشی دانلود کنم فایل ipa میاد رو کامپیوتر سیو میشه؟
              بله
              نوشته اصلی توسط lilolil نمایش پست ها
              سلام
              من میخوام از آيتونز برنامه دانلود کنم ارور میده میگه اطمینان بیدا کنید از اتصال به اینترنت این ارور میده
              برای حل این ارور فقط باید از قند شکن استفاده کنم؟
              راه حل دیگه نداره؟
              معمولا مشکل موقتی هست. قندشکن رو هم بد نیست تست کنید ولی عموما نیازی نیست.
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• دستم به دامنتون این رو اصن نفهمیدم چی میگه
                بعد از دانلود میام روی آیفون نصب کنم (فکر کنم فکرکنم مرحله 4از5)این ارور رو میده و دیگر هیچ

نظر

• مشکل در نصب بازی ها

توی بخش تایپک کلی سوال کردم ولی مثه اینکه مدیر بخش فعلا نیست منم زیاد وقت ندارم

بازی هارو با اپل آی دی خودم رو همین نسخه آیتونز دانلود کردم بعد کخ اومدم نصب کنم این پیامو داد

------------------------------------------------------------------

رفتم که از منو استور /اتورایز کنم
                  این پیامو داد که هیچ نظری ندارم چیه

میشه یکی بگه این چی میگه الان

نظر

• يه بار deauthorize بكنيد و دوباره authorize ببينيد چي ميشه نتيجه؟!
                    برنامه اي كه قصد نصبشو داريد با همون اپل ايدي كه اتورايز ميكنيد دانلود شده؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                      يه بار deauthorize بكنيد و دوباره authorize ببينيد چي ميشه نتيجه؟!
                      برنامه اي كه قصد نصبشو داريد با همون اپل ايدي كه اتورايز ميكنيد دانلود شده؟!
                      نتیجهdeauthorize شد این:
                      ------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------
                      بعد این وقتی دوباره authorize رو میزنم دوباره همون پیام قبلی رو میده
                      و
                      آره همه رو با یه اپل آی دی انجام دادم

نظر

• سلام. ببخشید من دو بار ویندوز عوض کردم و یادم رفت از آیتونز Disconnect بشم حالا هم وقتی Authorize میکنم میگه قبلش هم دو سیستم دیگه ثبت شدن یعنی مجموعا از 5 سیستم حالا 3 سیستم ثبته میشه اون دو سیستم قبلیو از لیست پاک کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
                          سلام. ببخشید من دو بار ویندوز عوض کردم و یادم رفت از آیتونز Disconnect بشم حالا هم وقتی Authorize میکنم میگه قبلش هم دو سیستم دیگه ثبت شدن یعنی مجموعا از 5 سیستم حالا 3 سیستم ثبته میشه اون دو سیستم قبلیو از لیست پاک کرد؟
                          بله ميشه. با آيتيونز كامپيوتر بريد به تنظيمات اپل آيدي تون، اونجا يه گزينه است به اسم Authorized Devices كه مربوط به درخواست شما ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام. اگه ایتونز بگه از 5 بار 5 بارت تموم شده راهی هست که بشه اتورایز کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط rroohhii نمایش پست ها
                              سلام. اگه ایتونز بگه از 5 بار 5 بارت تموم شده راهی هست که بشه اتورایز کرد
                              از همین روشی که جناب hero گفتند میتونید ریست کنید ، فقط توجه داشته باشید که این امکان فقط سالی یکبار هست و بیشتر از این نمیتونید اینکار رو انجام بدید.

نظر

• سلام ببخشید من نمیتونم اهنگ به ایفونم بفرستم همش رو این حالت میمونه ممنون میشم بگید چیکار کنم با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X