اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط i-homi نمایش پست ها
    با سلام من اشتباهاً app هايي كه توي مسير user>music>itunes > app.. هست رو پاك كردم.حالا وقتي ميخوام اون app هارو نصب كنم ارور not locate ميده.ميخواستم ببينم چجوري ميتونم اون هارو دوباره دانلود كنم بدون اينكه app هايي كه قبلا free شده بودنو از دست ندمو بتونم دوباره داشته باشمشون؟ با تشكر
    یکبار تو آیتونز از منوی زیر این گزینه رو بزن.
    File\Devices\Transferpurchases
    ببین دوباره برنامه ها میاد یا خیر. برنامه هاییکه قبلا فری شده بودند و الان فری نیستند رو نمیتونید دوباره داشته باشید، باید خریداری کنید.
    درنهایت میتونید از ریستور روی کامپیوتر و یا نرم افزارهای ریکاوری استفاده کنید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط i-homi نمایش پست ها
      با سلام من اشتباهاً app هايي كه توي مسير user>music>itunes > app.. هست رو پاك كردم.حالا وقتي ميخوام اون app هارو نصب كنم ارور not locate ميده.ميخواستم ببينم چجوري ميتونم اون هارو دوباره دانلود كنم بدون اينكه app هايي كه قبلا free شده بودنو از دست ندمو بتونم دوباره داشته باشمشون؟ با تشكر
      از تو اپ استور وقتي اپي دانلود ميكني و بعدا پاك ميكني به جاي نوشته فري يا دلار عكس ابر و فلش مياد يعني قبللا با اين اپل آيدي اين اپ رو دانلود كردي و فك كنم اپهاي پولي كه زماني رايگان بوده رو بتوني دوباره دانلود كني البته مطمئن نيستم! و احتمال داره توي آيتونز هم همينجوري باشه.
      باز منتظر راهنمايي اساتيد باشيد.

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشد ، من موقع ريستور به اين ارور بر ميخورم ، فايل رو درست و بدون مشكل دانلود كردم ، مشكلش چيه و راه حلش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iosROID نمایش پست ها
          با عرض سلام و خسته نباشد ، من موقع ريستور به اين ارور بر ميخورم ، فايل رو درست و بدون مشكل دانلود كردم ، مشكلش چيه و راه حلش؟
          سلام
          به احتمال زیاد یا فایل درست دانلود نشده ( که خودتون گفتید بدون مشکل و درست دانلود کردید ) و یا اینکه فایلی که دانلود کردید خراب هستش و باید از یک منبع دیگه دانلود کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iosROID نمایش پست ها
            با عرض سلام و خسته نباشد ، من موقع ريستور به اين ارور بر ميخورم ، فايل رو درست و بدون مشكل دانلود كردم ، مشكلش چيه و راه حلش؟
            به dfu ببرید و ریستور کنید
            اگه نشد باید یکبار دیگه فریمور رو دانلود کنید
            دقت کنید که فریمور درست رو دانلود کنید
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• چيز پى ان ندارم. هيچ راه ديگه اى نداره كه بتونم بدون ف يلتر شكن مشكلمو برطرف كنم؟! الان حتي ديگه اپ استور واسم باز نميشه. اين ارور مياد كه cannot connect to app store . درست ميشه آيا بدون چيز پى ان؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jije_1373 نمایش پست ها
                چيز پى ان ندارم. هيچ راه ديگه اى نداره كه بتونم بدون ف يلتر شكن مشكلمو برطرف كنم؟! الان حتي ديگه اپ استور واسم باز نميشه. اين ارور مياد كه cannot connect to app store . درست ميشه آيا بدون چيز پى ان؟
                خیر مگر اینکه از یه نت دیگه استفاده کنید
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام . من یه سری ویدئو دارم که میخوام بریزم تو گوشی و بعد تو اینستاگرام آپلود کنم . وقتی میریزم تو گوشی میره قسمت vidoes اما اینستاگرام به photos وصله . راهی هست که بتونم ویدئو ها رو بریزم تو photos ؟؟؟؟

نظر

• اگه بلوتوث رو گوشی نصبه میتونید با اون ارسال کنید.
                    یا از برنامه wifi transfer استفاده کنید.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
                      من اگر با آیتونز back up بگیرم و بعد ریستور کنم تمام تنظیمات و برنامه ها به طور کامل بر می گرده ؟
                      حتی برنامه هایی که با خود گوشی دانلود کردم ؟

نظر

• سلام
                        من اگر با آیتونز back up بگیرم و بعد ریستور کنم تمام تنظیمات و برنامه ها به طور کامل بر می گرده ؟
                        حتی برنامه هایی که با خود گوشی دانلود کردم ؟
                        بله دوست عزیز ، منتها باید در پایان ریستور که ازتون سوال حتماً اخرین بکاپتون رو به گوشی بدین
                        ویرایش توسط zhovan : https://i-phone.ir/forums/member/27378-zhovan در ساعت 22-09-2014, 04:16 PM

نظر

• قبل ار بک آپ گرفتن و ریستور روی اسم گوشی کلیک راست کنید و transfer purchases رو انتخاب کنید.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• آیتونز کامپیوتر خونه اطلاعاتم رو پاک کرده و اطلاعات گوشی برادرم رو جاش گذاشته

سلام دوستان
                            من 5S دارم و برادرم 4 داره.
                            چند روز پیش هر دومون گوشی هامون رو به iOS 8 ارتقا دادیم.
                            امروز اومدم گوشیم رو به آیتونز کامپیوترمون وصل کردم. همه اطلاعاتم مثل شماره ها، عکس ها، فیلم ها و برنامه ها رو حذف کرده و اطلاعات گوشی قبلی برادرم رو جاش گذاشته.
                            از اطلاعات خودم هم بکاپ نگرفته بودم. حالا چی کار کنم تا برگردند؟
                            اعصابم ریخته به هم، لطفاً کمکم کنید.

نظر

• خب اگه بک آپ نگرفته بودین٬ هیچ راهی نداره که برگردونید.

پ ن : البته فرمور ۸ برای آیفون ۴ عرضه نشده.

نظر

• ImageUploadedByTapatalk1411542931.198678.jpg
                                ImageUploadedByTapatalk1411542949.581432.jpg
                                دوستان چند روزه اپل اى دى من اين ارور رو ميده ' حتى واحد پول بازيمو عوض شده ' مشكل از چيه ؟

يه بار با ايتونز بازو بسته كردم درست شد ولى دوباره ....

نظر

صبر کنید ..
                                X