اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
    سلام
    شما یکبار به این مسیر بروید و ریست کنید و دوباره نصب کنید ، ببینید مشکل حل میشه یا خیر..؟

Edit\Preferences\Advanced\Reset Warnings

نه متاسفانه باز هم تغییری ایجاد نشد
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام دوستان
      من تازه واردم ( تو دنیای اپل ) در حال حاضر آخرین ورژن iTunes رو تو کامپیوتر نصب کردم گوشیمو که به PC وصل می کنم iTunes پیغام میده iTunes could not connect to the iPhone because the device timed out میشه لطفا کمک کنید می خوام فایل انتقال بدم ( عکس موزیک کلیپ ...... )

نظر

• یه بار سیستم و گوشی رو ریست کنید و دوباره امتحان کنید.
        .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
          سلام دوستان.
          گوشی 8.1.1 و جیلبرک شدست.
          چندتا برنامه دانلود کردم و با ایتونز 12 انتقال دادم به گوشی ولی یه سری برنامه ها اصلا کپی نمیشن تو گوشی.
          گزینه will install میاد اما بعد از سینک دوباره تبدیل میشه به install و سینک نمیشن.
          میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟
          کسی نیست مارو راهنمایی کنه؟

نظر

کسی نیست مارو راهنمایی کنه؟
            آیفونتون رو ری استارت کنید و دوباره سینک کنید ببینید نتیجه چی میشه.
            راه حل بعدی هم اسکن کردن هست که مربوط به سخت افزار های اضافه شده به کامپیوتر هست.میتونید اسکن انجام بدید و دوباره اقدام به سینک کردن کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط armon نمایش پست ها
              آیفونتون رو ری استارت کنید و دوباره سینک کنید ببینید نتیجه چی میشه.
              راه حل بعدی هم اسکن کردن هست که مربوط به سخت افزار های اضافه شده به کامپیوتر هست.میتونید اسکن انجام بدید و دوباره اقدام به سینک کردن کنید.
              خیر باز هم توفیقی حاصل نشد.

نظر

• این برنامه هاییکه دانلود کردید با اپل آیدی خودتون بوده.؟

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

این برنامه هاییکه دانلود کردید با اپل آیدی خودتون بوده.؟

اونایی رو که از اپل استور گرفتم اره همه با اپل لیدی خودم بوده.
                  بقیش هم کرک شدست

نظر

• الان برنامه هاییکه نصب نمیشه ، کرک شده ها هستند یا اونهاییکه با اپل آیدی خودتون دانلود کردید.؟

نظر

الان برنامه هاییکه نصب نمیشه ، کرک شده ها هستند یا اونهاییکه با اپل آیدی خودتون دانلود کردید.؟

تا اونجایی که به چشمم میخوره کرک شده ها هستن.
                      ولی خب نصفی از همین کرک شده ها هم نصب شدن ولی بقیش نمیدونم چرا نصب نمیشن در صورتیکه قبل از اپدیت به 8.1.1 همش نصب میشدن

نظر

• تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

شما برنامه های کرک شده رو با iTools یا iFunbox نصب کنید.
                        مطمئنید که میشه برنامه های کرک شده رو با اپل آیدی خودتون و با آیتونز نصب کنید...؟

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 09-12-2014, 05:54 PM

نظر

شما برنامه های کرک شده رو با iTools یا iFunbox نصب کنید.
                          مطمئنید که میشه برنامه های کرک شده رو با اپل آیدی خودتون و با آیتونز نصب کنید...؟

اره دیگه گوشیمو جیلبرک کردم و میشه برنامه های کرک شده رو نصب کنم
                          قبلا همیشه با ایتونز میریختم برنامه کرک شده رو و هیچ مشکلی هم نداشتم.
                          الان به نظرتون دلیلش چیه که بعضی هاش نصب نمیشن؟

نظر

اره دیگه گوشیمو جیلبرک کردم و میشه برنامه های کرک شده رو نصب کنم
                            قبلا همیشه با ایتونز میریختم برنامه کرک شده رو و هیچ مشکلی هم نداشتم.
                            الان به نظرتون دلیلش چیه که بعضی هاش نصب نمیشن؟
                            اگه جیل بریک کردید توییک app sync unified رو از این سورس نصب کنید بیینید تفاوتی میکنه یا نه.
                            repo.insanelyi.com
                            ویرایش توسط armon : https://i-phone.ir/forums/member/177488-armon در ساعت 09-12-2014, 07:14 PM

نظر

• سلام دوستان من چند تا مشکل داشتم

1 - وقتی میخوام از 8.1.1 به 8.1 دانگرید کنم ارور 3194 میده

2- با برنامه ایتولز وقتی میخوام هر کاری به جز نصب برنامه انجام بدم این ارور رو میده

نظر

• نوشته اصلی توسط alishop1 نمایش پست ها
                                سلام دوستان من چند تا مشکل داشتم

1 - وقتی میخوام از 8.1.1 به 8.1 دانگرید کنم ارور 3194 میده

2- با برنامه ایتولز وقتی میخوام هر کاری به جز نصب برنامه انجام بدم این ارور رو میده
                                با یه جستجوی ساده توی اینترنت میشه فهمید که اپل امکان دانگرید به ios 8.1 رو مسدود کرده.
                                در مورد مشکل دوم هم من اطلاع کافی ندارم اما شما با itunes امتحان کنید یا ورژن آخر itools رو نصب کنید ببینید چی میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X