اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من یه مشکلی دارم میخام اپل ایدیمو بزنم تو ایتونز
    این ارور میده با چند تا اپل ایدی دیگه هم امتحان کردم
    http://s2.picofile.com/file/8265288318/Untitled.gif

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad.k121 نمایش پست ها
      سلام دوستان من یه مشکلی دارم میخام اپل ایدیمو بزنم تو ایتونز
      http://s2.picofile.com/file/8265288318/Untitled.gif
      متاسفانه چند روز سينگ آن نميشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

• سرویس های اپل اصلا وضعیت مشخصی ندارن...یه روز از مبدا قطعه یه روز تو مقصد محدود میکنن...یه ساعت خوب کار میکنه یه هفته ارور میده...برای سرویس دهنده های مختلف اینترنت نوبتی قطع میشه! خلاصه اینکه همیشه باید P.N./\ وصل باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط irajs نمایش پست ها
          نحوه چک کردن رو بفرمائید؟سایت رو باز کردم هیچ کدوم از گزینه ها رو نمیتونم انتخاب کنم ؟؟؟مثل اپل ای
          همین صفحه بیشتر نیست .
          این صفحه نشون می ده که کدوم سرویس فعال هست و به درستی کار می کنه .
          اگر اشتباه نکنم وقتی یکی از سرویس ها از کار بیافته یا غیر فعال بشه رنگ مربع کناریش سفید رنگ (یا قرمز - حضور ذهن ندارم در مورد رنگ) میشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad.k121 نمایش پست ها
            سلام دوستان من یه مشکلی دارم میخام اپل ایدیمو بزنم تو ایتونز
            http://s2.picofile.com/file/8265288318/untitled.gif
            بایستی از .. ان استفاده کنید .

نوشته اصلی توسط haen نمایش پست ها
            سرویس های اپل اصلا وضعیت مشخصی ندارن...یه روز از مبدا قطعه یه روز تو مقصد محدود میکنن...یه ساعت خوب کار میکنه یه هفته ارور میده...برای سرویس دهنده های مختلف اینترنت نوبتی قطع میشه! خلاصه اینکه همیشه باید p.n./\ وصل باشه.

Sent from my iphone using tapatalk
            مشکل از اپل نیست - هممانطور که میتونید چک کنید تمامی سروس هاش فعال هستند و هیچ گزارش خرابی هم براشون ثبت نشده (پایین سمت چپ صفحه) .
            همیشه هر از چند مدتی این مشکل برای کاربرای اپلی (ذر ایران) پیش اومده و خواهد آمد - دلیلش هم واضح هست - محدودیت هایی که از سوی اپل برای ایران اعمال میشود .
            خیلی اوقات هم مشکل از isp کاربران هست .
            ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 27-08-2016, 04:44 PM

نظر

• يا چيز پي ان درست شد
              الحمدالله

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

• سلام تازه اپل خریدم و اوایل خوب کار میکرد اما الان اپ استور فقط اون دایره لودینگ میچرخه و اتفاقی نمیوفته. ای تونز هم پیام cannot connect to itunes store رو میده. چیز پی ان هم نمیتونم نصب کنم چون در نهایت کارم میوفته به اپ استور.
                ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 31-08-2016, 11:27 AM دلیل: ویرایش کلمات مشکل ساز برای انجمن

نظر

• نوشته اصلی توسط ۲۲۸۵علی نمایش پست ها
                  سلام تازه اپل خریدم و اوایل خوب کار میکرد اما الان اپ استور فقط اون دایره لودینگ میچرخه و اتفاقی نمیوفته. ای تونز هم پیام cannot connect to itunes store رو میده. چیز پی ان هم نمیتونم نصب کنم چون در نهایت کارم میوفته به اپ استور.
                  سلام
                  تنها راه حل این مشکل استفاده از برنامه های تغییر آی پی یا همون چیز پی ان و ... هستش.
                  برای دانلود از اپ استور ابتدا برنامه تغییر آی پی رو فعال کنید و بعد از شروع دانلود برنامه مورد نظر از اپ استور ( برای استفاده از حداکثر سرعت نت خودتون ) برنامه تغییر آی پی رو قطع کنید.
                  موفق باشید

نظر

• سلام دوستان من مشکل قبلم حل شد
                    ولی الان وقی ایفون به کامپیوتر وصل میکنم ایتونز بالا نمیاد اصلا گوشی رو نمیشناسه تا بتونم برنامه بریزم ممنون میشم کمک کنید

نظر

• سلام دوستان بنده قند شکن ندارم برای دانلود از اپ استور برای همین میخواستم بپرسم برای دانلود از اپ استور از طریق ایتونز گوشی باید جیلبریک باشه؟ و راه دیگری برای دانلود از اپ استور مد نظرتون هست؟ممنون میشم جواب بدید

نظر

• سلام الان يك هفته هست نميتونم اپ استور برنامه اي دانلود كنم و يا برنامه هام آپديت كنم، چرا اينجور شده؟؟؟

نظر

• با سلام منم همین مشکلو دارم اپ استور باز میشه ولی هیچی دانلود یا آپدیت نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
                            سلام الان يك هفته هست نميتونم اپ استور برنامه اي دانلود كنم و يا برنامه هام آپديت كنم، چرا اينجور شده؟؟؟

نوشته اصلی توسط rezashademan نمایش پست ها
                            با سلام منم همین مشکلو دارم اپ استور باز میشه ولی هیچی دانلود یا آپدیت نمیشه

سلام
                            این مشکل فقط از طریق برنامه های مخصوص تغییر آی پی قابل حل هستش. راه دیگه ای هم نداره.
                            فقط دقت کنید برنامه تغییر آی پی کارایی لازم رو داشته باشه ( هربرنامه ایی ممکنه جواب نده )
                            بخاطر ممنوع بودن بحث و ارسال پست درباره اینگونه برنامه ها در انجمن از ذکر نام آنها در پستهای عمومی جدا خودداری کنید.

این هم راه حل برای دوستانیکه اعلام کردند : ( وقتي استورم كار نكنه چطور برنامه تغيير آی پي نصب كنم )

اول یه سرچ تو گوگل بزنید و یک سرویس فـــــــــیلتر گذر مناسب رو انتخاب و خریداری کنید.
                            بعد باید روی سیستم این سرویس رو فعال کنید تا از اون طریق بتونید آیتونز رو باز کنید و بدون مشکل به اپل استور متصل بشید.
                            مرحله بعد یکی از برنامه های مخصوص فــــــــــیلتر گذر رو از اپل استور دانلود کنید و از طریق آیتونز روی دیوایس خودتون نصب کنید.

خیلی مهم :

بخاطر تنوع زیاد ، انتخاب سرویس مذکور ( فــــیلتر گذر ) بعهده شما میباشد
                            بنابراین در پستهای عمومی بابت این مسئله به هیچ عنوان سئوال و نظرخواهی نفرمائید.

نظر

• سلام / وقتی ک آیفون به pc وصل میکنم و آیتونز و اجرا میکنم pc هنگ میکنه . آیکون iphone بالای آیتونز نمایش داده میشه . ولی دیگه نمیتونم با آیتونز کار کنم .

win 7 64bit

نظر

• نوشته اصلی توسط meh d نمایش پست ها
                                سلام / وقتی ک آیفون به pc وصل میکنم و آیتونز و اجرا میکنم pc هنگ میکنه . آیکون iphone بالای آیتونز نمایش داده میشه . ولی دیگه نمیتونم با آیتونز کار کنم .

Win 7 64bit
                                درود
                                ابتدا آیتونز رو اجرا کنید و چند دقیقه اجازه بدید تا کاملاً لود بشه و سپس دیوایس رو به pc متصل کنید .اصولاً نبایستی مشکلی داشته باشه .
                                اگر مشکل ادامه داشت آیتونز رو به صورت کامل حذف کنید و دوباره نصب کنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X