اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Sir.Hatter نمایش پست ها
    سلام

توی iTunes چجوری میشه آلبوم ها رو Combine کرد؟

مثلا تو عکس زیر من دو تا تک آهنگ دارم که میخوام توی یه آلبوم به اسم Moein Singles داشته باشمشون

از طریق Get Info نام آلبوم ها رو یکی کردم ولی بی فایده بود

دوست گرامي
    هر دو آلبوم رو انتخاب كن و Get info رو بزن.
    حالا همه ي گزينه هاي زير رو كنترل كن.
    Artist, album بايد يكسان باشند.
    بقيه ي موارد اگر جلوشون Mixed خورده پاك كن.
    بعد به تب sorting برو و گزينه هاي album و sort as و همچنين artist و sort as هم يكسان باشند.
    حالا روي هر آلبوم جداگونه get info بزن و artwork رو پاك كن.
    اگر باز دو تا آلبوم وجود داشت، آهنگ هاي اون آلبوم ها رو انتخاب كن و get info و compilation رو تيك بزن.
    واسه ي آهنگ هاي آلبوم بعدي هم اينكار رو بكن.
    درست مي شه.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      دوست گرامي
      هر دو آلبوم رو انتخاب كن و Get info رو بزن.
      حالا همه ي گزينه هاي زير رو كنترل كن.
      Artist, album بايد يكسان باشند.
      بقيه ي موارد اگر جلوشون Mixed خورده پاك كن.
      بعد به تب sorting برو و گزينه هاي album و sort as و همچنين artist و sort as هم يكسان باشند.
      حالا روي هر آلبوم جداگونه get info بزن و artwork رو پاك كن.
      اگر باز دو تا آلبوم وجود داشت، آهنگ هاي اون آلبوم ها رو انتخاب كن و get info و compilation رو تيك بزن.
      واسه ي آهنگ هاي آلبوم بعدي هم اينكار رو بكن.
      درست مي شه.
      راهی نیست که بدون پاک کردن Artwork ها بشه Combine کرد؟

نظر

• سلام. اگه اپ های روی ایفون با اپل ایدی دوستم دان شده باشه(پولی) بعد به ایتیونزی که با اپل ایدی خودم authorized شده وصل بشه و با اون اپ بریزم رو ایفون برای اپ هایی که با اپل ایدی دوستم نصب کردم مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.m.o نمایش پست ها
          سلام. اگه اپ های روی ایفون با اپل ایدی دوستم دان شده باشه(پولی) بعد به ایتیونزی که با اپل ایدی خودم authorized شده وصل بشه و با اون اپ بریزم رو ایفون برای اپ هایی که با اپل ایدی دوستم نصب کردم مشکلی پیش نمیاد؟
          نه نمياد دوست عزيز.

نظر

• سلام و خسته نباشید
            آیتونزه من دو روزه اینجوری شده نه میزاره برنامه آپ کنم نه دانلود کنم کاملم پاکش کردم باز نصب کردم بازم این پیغام میده

ویرایش توسط mobile pasargad : https://i-phone.ir/forums/member/194945-mobile-pasargad در ساعت 03-05-2016, 06:30 PM

نظر

• مشکل جدید و جدی اپل!
              وقتی با اپل ایدی وارد میشی این ارور میاد!

و هنگام ساخت اپل ایدی این میاد

ویرایش توسط tas021 : https://i-phone.ir/forums/member/104995-tas021 در ساعت 27-05-2016, 06:01 PM

نظر

• خیلی بررسی کردم هیچکسی انگار همچین مشکلی نداشته ممنون میشم دوستان اگه اطلاعاتی داره در اختیار من بگذاره!
                همه کار کردم فقط کم مونده ویندوزم رو عوض کنم!

- - - - - - - - - -

خیلی بررسی کردم هیچکسی انگار همچین مشکلی نداشته ممنون میشم دوستان اگه اطلاعاتی داره در اختیار من بگذاره!

نظر

• نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
                  خیلی بررسی کردم هیچکسی انگار همچین مشکلی نداشته ممنون میشم دوستان اگه اطلاعاتی داره در اختیار من بگذاره!

- - - - - - - - - -

دوست گرامي، تاريخ و ساعت سيستم رو با دقت بررسي كن. حتما تاريخ اش اشتباهه.
                  اگر همچنان مشكل داشتيد فايل host رو بايد بررسي كنيد. براي اين كار به تاپيك "حل ارورهاي آيتيونز" مراجعه كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                    اگر همچنان مشكل داشتيد فايل host رو بايد بررسي كنيد. براي اين كار به تاپيك "حل ارورهاي آيتيونز" مراجعه كنيد.
                    ساعت سیستم و شاید 10 بار بررسی کردم همچنین اپدیت خودکار
                    فایل host رو هم دستی درست کردم هم اتوماتیک! فقط به ساعت شک دارم و قسمت change time zone هم گذاشتم رو automatic ! نمیدونم واقعا کلافه شدم همه چیز و بررسی کردم موندم!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                    ساعت سیستم و شاید 10 بار بررسی کردم همچنین اپدیت خودکار
                    فایل host رو هم دستی درست کردم هم اتوماتیک! فقط به ساعت شک دارم و قسمت change time zone هم گذاشتم رو automatic ! نمیدونم واقعا کلافه شدم همه چیز و بررسی کردم موندم!

نظر

• دوستان به نظر شما ربطی به ویندوز 7 که قدیمی هست نداره! واقعا کاری نمونده باشه نکردم زده به سرم ویندوز عوض کنم! ؟
                      ویرایش توسط tas021 : https://i-phone.ir/forums/member/104995-tas021 در ساعت 28-05-2016, 04:30 PM

نظر

دوستان به نظر شما ربطی به ویندوز 7 که قدیمی هست نداره! واقعا کاری نمونده باشه نکردم زده به سرم ویندوز عوض کنم! ؟
                        اگر همه كار كرده ايد و بي نتيجه بوده، من هم جاي شما بودم همين كار رو مي كردم.
                        ترجيحا با آپديت اين كار رو نكنيد. بهتره كه كلا ويندوز فعلي رو پاك كنيد و ويندوز ١٠ رو روي سيستم نصب كنيد.

نظر

دوستان به نظر شما ربطی به ویندوز 7 که قدیمی هست نداره! واقعا کاری نمونده باشه نکردم زده به سرم ویندوز عوض کنم! ؟
                          نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
                          مشکل جدید و جدی اپل!
                          وقتی با اپل ایدی وارد میشی این ارور میاد!
                          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

و هنگام ساخت اپل ایدی این میاد

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

به احتمال 90% مشکل از ویندوزتون هست .

قبل از عوض کردن ویندوز :
                          نسخه ای دیگر از آیتونز رو نصب گنید و ببینید همین مشکل رو داره یا نه.
                          مودمتون رو به مدت 2 دقیقه خاموش کنید و دوباره امتحان کنید .
                          با یک سیستم دیگه امتحان کنید .

اگر جوابی نگرفتید به احتمال زیاد مشکل از ویندوزتون هست .
                          سعی کنید ویندوزتون رو بعد از نصب اپدیت کنید .
                          ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 28-05-2016, 06:13 PM

نظر

• سلام

تو ورژن جدید آیتونز و ios قابلیت بک آپ از نرم افزار ها برگشته یا نه ؟
                            خیلی وقته دستگاهام رو به کامپیوتر وصل نکردم
                            آیا راهی غیر از آیتونز داره ؟

- - - - - - - - - -

سلام

نظر

• نوشته اصلی توسط Ariaaa نمایش پست ها
                              سلام

- - - - - - - - - -

سلام

مطمعنا اگر برگشته بود مثل بمب صدا میکرد .
                              مکانیزمش به این صورت هست که برای برنامه های یونیورسال (برنامه هایی که هم برای آیفون هم آیپاد و آیپد هستند) ،فقط فایل های مخصوص همون دستگاه رو از استور دانلود می کنه .
                              یعنی اگر شما یک برنامه یونیورسال رو بر روی آیفونت دانلود کنی ،نمیتونی اون رو روی آیپد یا ایپاد نصب کنی چون فقط فایل های مخصوص آیفون رو دانلود کردید .

بهترین راه این هست که برنامه ها رو با آیتونز دانلود و سپس روی دستگاه هاتون نصب کنید (با آیتونز برنامه به صورت کامل دانلود می شه) .

توصیه نمیشه که ب برنامه های شخص ثالث از برنامه ها بک آپ بگیرید و .... .

نظر

• سلام
                                من امروز که میخواستم itunes رو باز کنم با این دوتا خطا مواجه میشم که عکسشو میزارم یه بارم پاک کردم مجدد نصب کردم باز این خطا ها رو میده ممنون میشم کسی میدونه راهنمایی کنه :

نظر

صبر کنید ..
                                X