اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام خدمت دوستان تو لایببری من اپ زیاد هست ، اگه بخوام یه چیزی مثل ایمیج درست کنم بطوریکه هر دفعه برنامه هارو انتخاب نکنم و بعد از هر دفعه ریستور فقط وصل کنم برنامه های انتخابی قبلی برگردن چی کار باید بکنم ؟ پیشاپیش بابت پاسخ دهیتون متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidt نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان تو لایببری من اپ زیاد هست ، اگه بخوام یه چیزی مثل ایمیج درست کنم بطوریکه هر دفعه برنامه هارو انتخاب نکنم و بعد از هر دفعه ریستور فقط وصل کنم برنامه های انتخابی قبلی برگردن چی کار باید بکنم ؟ پیشاپیش بابت پاسخ دهیتون متشکرم
      شما بکاپ بگیرید و بعد از ریستور بکاپ رو برگردونید. تمام تنظیمات قبلی برمیگردد.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
        شما بکاپ بگیرید و بعد از ریستور بکاپ رو برگردونید. تمام تنظیمات قبلی برمیگردد.
        یعنی اگه ریستور بکاپ کنم ، اپ ها همانطور که قبلا تو گوشی فولدر بندی کرده بودم برمیگردن ؟

نظر

• بله با ایتونز بکاپ رو برگردونید تمام تنظیمات تماس ها پیامها اپ ها و بازی ها آهنگ ها و عکس ها همه برمیگردند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام میخواستم بدونم من گوشیمو مجبور شدم روی سیستم یکی از دوستان بک آپ بگیرم ! حالا میخوام بگ آپمو روی آیفون جدیدم ری استور کنم و اینکه اون فایلی که قبلا توش بک آپ بوده رو میخوام پیدا کنم و پاکش کنم که دست کسی نیوفته! چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط insane_boy27 نمایش پست ها
              سلام میخواستم بدونم من گوشیمو مجبور شدم روی سیستم یکی از دوستان بک آپ بگیرم ! حالا میخوام بگ آپمو روی آیفون جدیدم ری استور کنم و اینکه اون فایلی که قبلا توش بک آپ بوده رو میخوام پیدا کنم و پاکش کنم که دست کسی نیوفته! چیکار کنم؟
              https://support.apple.com/en-us/HT204215

نظر

• سلام دوستان هر چند وقت يكبار اين پيام واسه من مياد و من علتش نميفهمم، با وجود اينكه به وايفا وصل بودم ولي باز هم اين پيغام اومده

نظر

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
                  سلام دوستان هر چند وقت يكبار اين پيام واسه من مياد و من علتش نميفهمم، با وجود اينكه به وايفا وصل بودم ولي باز هم اين پيغام اومده

بکاپ icloud هستش.
                  میگه شما سه هفته است که بکاپ نگرفتید.
                  وقتی به شارژر وصل کنید بکاپ میگیره.
                  برای غیر فعال کردن icloud backup و گرفتن بکاپ با PC به مسیر زیر برید:
                  Setttings > iCloud > Backup >iCloud Backup off

نظر

• سلام چطور ميشه كه وأي فأي رو هك كرد جلبريك هستم

نظر

• سلام

یه مشکل دارم اونم اینه که وقتی میخوام fifa 15 رو تو ایپدم بریزم نصب نمیشه
                      واسه دو سه تا بازی همین جوریه ولی بقیه ی برنامه ها و بازی ها نصب میشه

اینم بگم که این fifa 15 ه دو ماه تو ایتونزم بوده و قبلا رو اون نصب بوده و حذفش کردم

نظر

• سلام يه سوال اساسي داشتم مي خواستم بدونم اگه برم شماره تلفن الكي كه واسه اپل ايديم دادم رو عوض كنم و به شماره تلفن هاي اپراتور هايي كه تو ايران ازش استفاده مي كنم همين همراه اول و ايرانسل بعدها مشكلي براي اپل ايديم پيش نمياد اپل اذيت نميكنه ؟
                        پيشاپيش از مساعدت شما دوستاي خوب تشكر مي كنم

نظر

• سلام
                          گوشی رو میشناسه ولی نمیارش اون بالا آیکون گوشی نمیاد ولی مثلا میگه فلان برنامه آبدیت میخواد
                          از وقتی جیلبریک کردن اینجوری شده به اون ربط داره

نظر

• سلام دوستان. من آیپدم رو به ورژن 8.4 آپدیت کردم. برنامه appsync unified و apple file conduit 2 رو نصب کردم. ولی همچنان نمیتونم با آیتونز برنامه کرک شده نصب کنم. ورژن آیتونزم 12.1.2.27 هست.
                            لطف میکنید راهنمایی بفرمایید

نظر

• نوشته اصلی توسط mah10vi نمایش پست ها
                              سلام دوستان. من آیپدم رو به ورژن 8.4 آپدیت کردم. برنامه appsync unified و apple file conduit 2 رو نصب کردم. ولی همچنان نمیتونم با آیتونز برنامه کرک شده نصب کنم. ورژن آیتونزم 12.1.2.27 هست.
                              لطف میکنید راهنمایی بفرمایید
                              ایتونز چه خطایی میده.
                              Cydia substrate رو دوباره نصب کنید
                              appsync رو پاک کنید ریبوت کنید و دوباره نصب کنید و ریبوت کنید.
                              برنامه رو با ifunbox نصب کنید.
                              Linus Yang appsync رو امتحان کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                                ایتونز چه خطایی میده.
                                Cydia substrate رو دوباره نصب کنید
                                appsync رو پاک کنید ریبوت کنید و دوباره نصب کنید و ریبوت کنید.
                                برنامه رو با ifunbox نصب کنید.
                                Linus Yang appsync رو امتحان کنید.
                                آیتونز خطایی نمیده. وقتی برنامه رو میریزم توی آیپد ارور میده item could not be synced. see itunes for more information
                                بعد آیکون برنامه به صورت تیره روی اسپرینگ برد ظاهر میشه و کار نمیکنه.
                                این کار هایی هم که شما فرمودید انجام دادم ولی نشد.
                                نمیخوام با ifunbox برنامه بریزم میخوام مثل همیشه که جیل میکردم با آیتونز برنامه میریختم , بریزم
                                بعد این برنامه linus yang appsync رو از کدوم سورس نصب کنم؟؟؟
                                ویرایش توسط mah10vi : https://i-phone.ir/forums/member/21587-mah10vi در ساعت 25-07-2015, 12:50 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X