اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tanin2424 نمایش پست ها
    وقتی میخوام کامپیوترم autherize کنم آیتیونزاین ارور میده چکار کنم رفع بشع مربوط به چیه
    we could not complete yore itunes store request. an unknown error occurred (-9808) . there was an error in the itunes store . please try again later

دوست عزیز شما اگه تاریخ و ساعت سیستمت درست نیست ، اول تاریخ و ساعت سیستم رو درست تنظیم کنید
    اگر راه اول براتون جواب نداد ، احتمالاً یک برنامه ی سکوریتی یا آنتی ویروس و یا فایروال دارید که بلاک می کنه آیتونز رو
    این مسیر رو دنبال کنید : internet options , security , trusted sites و در اونجا آدرس سایت apple.com و یا itunes.com رو وارد کنید (Certificate های معتبر اپل رو می تونید از سایتش ببینید)
    فکر کنم اینا باشند : securemetrics.apple.com و phobos.apple.com
    موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط behzadnasr نمایش پست ها
      با سلام خدمت همه دوستان لطفا کمکم کنید 2 روز پیش ایفونم که ورژن 4.3.3 هستش رو بی هیچ دلیلی تمام برنامه های کرک شده ومجانی روش پرید وچیدمانش بهم خورد و فقط اونهایی موند که از طریق خود گوشی دانلود و نصب کردم موند حالا هرچی برنامه بهش میدم میره توی ایتونز حتی تیک هم میخوره و نشون میده در گوشی نصبه ولی در گوشی خبری از برنامه نصب شده نیست..ایتونز رو پاک و دوباره نصب کردم ولی افاقه نکرد که نکرد....حالا همه استادان گرامی به من کمک کنن چون کمکم دارم دیوونه میشم .... یک دنیا از همتون ممنونم.......
      بهزاد
      شما جیلبریکت ایراد پیدا نکرده؟! برنامه های رایگان رو می تونید نصب کنید؟
      اگه backup دارید اونو ری استور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط qazwsxedcrfv نمایش پست ها
        سلام دوستان، من به ۱ مشکل بر خوردم که نمی دونم علتش چیه، اگه ممکن ۱نفر کمکم کنه

من آیفون ۴ دارم که ios 4.2.1 هست و می خوام آپدیت کنم به ios 5 ، واسهٔ همین شماره هامو می خوام که نگه دارم ، اما وقتی به آیتونز وصل میشم و شروع به بکاپ گیری می کنم در آخر آیتونز میگه که نمی تونه بکاپ رو روی سیستم سیو کنه و ارور میده ، 1 بار ریموو کردم و باز نصب کردم اما نشد.

من آیتونز ۱۰.۵ دارم و وقتی ران میکنم ۱ گزینهٔ موبایل دیوایس هست که تقریبا ۵۰% سیپیو رو اشغال میکنه ، و اینکه آیا این مشکله دوم رو من دارم یا بقیه هم دارن ؟ !!

مرسی.

در ابتدا شما می تونید بکاپ قبلی که داشتید رو پاک کنید و دوباره بکاپ بگیرید
        از منوی preferences و تب Device می تونید جدیدترین بکاپ رو پاک کنید
        این مشکل معمولاً به خاطر این رخ میده که بکاپ قبلی شما با ورژن قدیمی تر آیتونز گرفته و سیو شده
        اگر backup قبلی براتون مهم هست می تونید کپیش رو نگه دارید قبل از پاک کردن
        در مورد مشکل دوم ، معمولاً برنامه ی آیتونز روی ویندوز خیلی حافظه مصرف می کنه و کلاً سنگینه

نظر

• نوشته اصلی توسط nima azad نمایش پست ها
          از منوی preferences و تب device می تونید جدیدترین بکاپ رو پاک کنید
          این مشکل معمولاً به خاطر این رخ میده که بکاپ قبلی شما با ورژن قدیمی تر آیتونز گرفته و سیو شده
          در مورد مشکل دوم ، معمولاً برنامه ی آیتونز روی ویندوز خیلی حافظه مصرف می کنه و کلاً سنگینه
          سلام ممنون از شما ولی نمیدونم از کجا باید بکاپ قدیمی رو پیدا کنم ، داخل سیستم کجا باید پیداش کنم نمی دونم ، چند بار سرچ زدم داخل سایت دوستان آدرس داده بودن ولی مال من همچین جائی برای سیو بکاپ نداشت !!

در ورژن قبلی ایتونز این مشکله سیپییو رو نداشتم فقط اینجا دارم ، بعضی وقت ها هنگ می کنه باید ببندمش بعد بار دوم باز بازش کنم تا اونم با گیر کردن باز شه

الان هم این بکاپ ها رو پاک کردم ولی باز وسط بکاپ گیر کرده و کار نمیکن ؟!!

و باز این پیغام تکرار شد !!
          ویرایش توسط qazwsxedcrfv : https://i-phone.ir/forums/member/44718-qazwsxedcrfv در ساعت 01-11-2011, 11:13 AM

نظر

• سلام دوستان
            خسته نباشید
            معذرت می خوام سوال من خیلی مبتدیانه هست . چطوری میشه برنامه هایی که نصب شده رو فولدربندی کرد ؟

نظر

• سلام دوستان
              خسته نباشید
              معذرت می خوام سوال من خیلی مبتدیانه هست . چطوری میشه برنامه هایی که نصب شده رو فولدربندی کرد ؟

نظر

• سلام
                دوستان اگه من با آیتونز به ios 5 اپگرید کنم بوسیله دکمه update و بدون اکانت itunes
                برنامه هام پاک میشن؟(بدون بکاپ)

نظر

• نوشته اصلی توسط PERSEPOLIS نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  خسته نباشید
                  سلام
                  با نگه داشتن انگشتتان بر روی icon برنامه ی مورد نظر و درگ (کشیدن و رها کردن) ان بر روی icon برنامه های دیگر میتونید اینکار رو انجام بدید.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط abcdefg نمایش پست ها
                    سلام
                    دوستان اگه من با آیتونز به ios 5 اپگرید کنم بوسیله دکمه update و بدون اکانت itunes
                    برنامه هام پاک میشن؟(بدون بکاپ)
                    سلام
                    ربطی به اکانت نداره، بله پاک میشن، نه تنها برنامه ها بلکه تمامی اطلاعاتتون.

موفق باشید

نظر

من آیفون ۴ دارم که ios 4.2.1 هست و می خوام آپدیت کنم به ios 5 ، واسهٔ همین شماره هامو می خوام که نگه دارم ، اما وقتی به آیتونز وصل میشم و شروع به بکاپ گیری می کنم در آخر آیتونز میگه که نمی تونه بکاپ رو روی سیستم سیو کنه و ارور میده ، 1 بار ریموو کردم و باز نصب کردم اما نشد.

من آیتونز ۱۰.۵ دارم و وقتی ران میکنم ۱ گزینهٔ موبایل دیوایس هست که تقریبا ۵۰% سیپیو رو اشغال میکنه ، و اینکه آیا این مشکله دوم رو من دارم یا بقیه هم دارن ؟ !!

مرسی.

نوشته اصلی توسط nima azad نمایش پست ها
                      از منوی preferences و تب device می تونید جدیدترین بکاپ رو پاک کنید
                      نوشته اصلی توسط qazwsxedcrfv نمایش پست ها
                      سلام ممنون از شما ولی نمیدونم از کجا باید بکاپ قدیمی رو پیدا کنم ، داخل سیستم کجا باید پیداش کنم نمی دونم ، چند بار سرچ زدم داخل سایت دوستان آدرس داده بودن ولی مال من همچین جائی برای سیو بکاپ نداشت !!

در ورژن قبلی ایتونز این مشکله سیپییو رو نداشتم فقط اینجا دارم ، بعضی وقت ها هنگ می کنه باید ببندمش بعد بار دوم باز بازش کنم تا اونم با گیر کردن باز شه

الان هم این بکاپ ها رو پاک کردم ولی باز وسط بکاپ گیر کرده و کار نمیکن ؟!!

و باز این پیغام تکرار شد !!

سلام
                      از دوستان کسی میدونه مشکل من چجوری حل میشه ؟

نظر

• دوست عزیز بکاپ ها معمولاً در این پوشه ذخیره میشند : Library\Application Support\MobileSync
                        اگر مشکلتون حل نشد به این نکات توجه کنید :
                        برای بکاپ گرفتن از پکیجهای سایدیا از برنامه ی xbackup استفاده کنید
                        برای بکاپ گرفتن از اطلاعات کانتکتها و شماره ها از برنامه ی wavesecure استفاده کنید
                        این برنامه مجانی هست و اطلاعات شما رو روی سرور مکافی کپی می کنه و از اونجا همیشه قابل دسترس خواهد بود
                        ولی قاعدتاً از خود آیتونز و در این مسیر Preferences –> tab Devices –> Delete Backup
                        اگه بکاپ قبلی رو پاک کنید و دوباره سینک کنید مشکلتون حل میشه
                        یک کار دیگه هم می تونید بکنید ،وقتی گوشی رو وصل کردید از تب اصلی encrypt iphone backup رو بزنید ، پسورد بگذارید و بعدش امتحان کنید شاید درست بشه
                        تنظیم ساعت و تاریخ هم ممکنه مشکلتون رو حل کنه

نظر

• من بازی ها و برنامه ها رو اورجینال میخرم با گوشی
                          وقتی به آیتونز انتقال میدم به این مسیر میبره

C:\Users\Dell\Music\iTunes\Mobile Applications

چطور عوضش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Tr0ll نمایش پست ها
                            من بازی ها و برنامه ها رو اورجینال میخرم با گوشی
                            وقتی به آیتونز انتقال میدم به این مسیر میبره

C:\Users\Dell\Music\iTunes\Mobile Applications

چطور عوضش کنم؟
                            شما در خود برنامه itunes میتونید برنامه ها رو در قسمت app با ماوستون درگ کنید روی دسکتاپ
                            و به مسیره دیگه ای کپی کنید تا در صورت نیاز بتونید مجددا ازشون استفاده کنید.

نظر

مرسی.

این مشکل بخاطر این هست که آیتونز 10.5 برای ios های قدیمی جواب نمیده
                              ویرایش توسط qazwsxedcrfv : https://i-phone.ir/forums/member/44718-qazwsxedcrfv در ساعت 02-11-2011, 08:37 PM

نظر

• سلام دوستان
                                من قصد خرید یه برنامه به قیمت 15$ از آیتونز رو دارم می خواستم بدونم با یه گیفت کارت 15 دلاری می تونم این کارو انجام بدم یا باید کارتی با مبالغ بالاتر داشته باشم. یعنی آیا باید یه مقدار هم جهت مالیات و اینا در نظر گرفت؟ چجوریه سیستم

نظر

صبر کنید ..
                                X