اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
    برنامه هایی که هنوز دانلود نشده ولی خود آیتیونز سیوش کرده و هر موقع که به اینترنت وصل هستم می خواد دانلودشون کنه
    باید بزاری کامل دانلود بشه و بعد حذفشون کنی.

نظر

• آخه قصد دانلودشونو ندارم به دليل حجم بالا و وبدون استفاده بودن برنامه ها

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
        آخه قصد دانلودشونو ندارم به دليل حجم بالا و وبدون استفاده بودن برنامه ها

اما من که قسمت دانلود آیتونز روشون کلیک راست میکنم گزینه دلیت داره!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها

اما من که قسمت دانلود آیتونز روشون کلیک راست میکنم گزینه دلیت داره!
          بله حق باشماست دليت ميشود ولي اگر دوباره آيتيونزتون راببنديد و باز كنيد باز هم هست
          ویرایش توسط saeedagpr : https://i-phone.ir/forums/member/48191-saeedagpr در ساعت 11-12-2011, 12:52 AM

نظر

• سلام ... من بازی modern combat 3 رو خریدم , ولی هنگام نصب تا انتها نصب میشه ولی ارور میده , نصب انجام نشد .!!!! چند بار انجام دادم ولی نصب نمیشه ..... ممنون میشم کمکم کنید . با تشکر .

نظر

• سلام

وقتی ایتونز که تو کامپیوتر من هست وکلی برنامه داره می خوام یه گوشی دیگه که خود گوشی پر برنامه هست وصل کنم و برنامهایی ایتونز ور به ان اضافه کنم

وقتی وصل می کنم شروع می کنه به پاک کردن برنامه های گوشی حتی خواستم بک اپ بگیرم از گوشی نمیشه حالا من چیکار کنم تا گوشی پاک نشه و برنامه کامپیوتر به ان اضافه بشه
              مرسی

نظر

• سلام
                چطور میشه که قسمت Download آیتونز رو کاری کرد که همیشه باز نگه داشت ؟ وقتی باز و بسته بشه میره تا وقتیکه دوباره یک فایل بخوای دانلود کنی

نظر

• سوال خوبیه...منم این مشکل رو دارم نه تنها واسه باز موندن چون فکر نکنم بشه اما وقتی برنامه ایی دانلود می کنم و پاوز می کنم بعد از اینکه ایتیونز رو ببندی دوباره میاد واسه دانلود اما اگر سیستم رو خاموش کنی و دوباره بر گردی تو ایتیونز از اول دوباره دانلود شروع میشه.
                  دوستان کسی راهکاری نداری؟

نظر

• بچه ها کسی پیشنهادی نداره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                      بچه ها کسی پیشنهادی نداره؟؟
                      دقيقا اعصاب منم خورد كرده
                      هر كاري هم كردم درست نشده كه نشده
                      چند وقت پيش يه تاپيك راجع بهش گذاشتن بچه ها.كسي ارنو تست نكرده؟

نظر

• جالبیش اینه که فقط یه بار از ادامه دانلود میکنه واسه دفعه دوم ببندی دوباره باز کنی از اول میاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                          سوال خوبیه...منم این مشکل رو دارم نه تنها واسه باز موندن چون فکر نکنم بشه اما وقتی برنامه ایی دانلود می کنم و پاوز می کنم بعد از اینکه ایتیونز رو ببندی دوباره میاد واسه دانلود اما اگر سیستم رو خاموش کنی و دوباره بر گردی تو ایتیونز از اول دوباره دانلود شروع میشه.
                          دوستان کسی راهکاری نداری؟
                          اما واسه من که نگه میداره . حتی بعد از چند روز که بخوام دانلود کنم!

شما از منوی store>check for available downloads رو انتخاب کنید ببینید چی هست توش؟!

نظر

• آهان راست میگی..مرسی
                            حالا یه چیز دیگه بعد از پاوز کردن دوباره چیز پی ان میخواد این دیگه چه فلسفه اییه؟
                            بعد امیر جون اون برنامه ایی رو که نمی خوام دانلود رو ادامه بده چطور حذف کنم؟چون با delet کردن جواب نداد ماله چند ماه پیشه الان باز با این روش اومد.

نظر

• بعد از پاوز کردن تا زمانی که آیتونز رو نبندی وی ...n نمیخواد.
                              من هم این مشکل آخر شما رو دارم . گویا راه رفته رو باید تا آخر رفت

نظر

• براي منم از اول شروع ميكنه هر دفعه
                                غافل شم كلي دانلود ميكنه ميره

نظر

صبر کنید ..
                                X