اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من حدود 200 برنامه از گوشی دوستم بکمک ifonbox کپی کردم رو کامپیوتر و پوشه های .app رو کپی کردم تو آیتونز.اما وقتی میخام رو گوشی خودم نصب کنم میگه authorize کن.اما اینکارم میکنم نمیشه.راه خاصی داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
      دوستان من حدود 200 برنامه از گوشی دوستم بکمک ifonbox کپی کردم رو کامپیوتر و پوشه های .app رو کپی کردم تو آیتونز.اما وقتی میخام رو گوشی خودم نصب کنم میگه authorize کن.اما اینکارم میکنم نمیشه.راه خاصی داره؟
      باید با همون Apple ID که برنامه ها دانلود شدن آتوریز کنی تا نصبشن.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
        باید با همون Apple ID که برنامه ها دانلود شدن آتوریز کنی تا نصبشن.
        دوست من اون apple id که ندارم.با هیچ برنامه ای نمیشه این کارو کرد؟یا راه خاصی نداره؟

نظر

• چون با یه آیتونز دیگه سینک شده و فایل های اصلی برنامه روی یه سیستم دیگه ست , به آیتونز شما انتقال داده نمیشه.

اگه جیلبریک نیست پس تمام برنامه هایی که براتون ریخته رایگان بوده... پیشنهاد میکنم اسم برنامه هایی رو که میخایید بر دارید و بزارید با آیتونز خودتون سینک بشه و دوباره اونایی رو که میخای دانلود کن ... بعدش دیگه براحتی می تونی ریگتون و... روش بریزی.
          مرسی از جوابت . اما باید اضافه کنم که برنامه ها Free نیستن. الان مد شده که فروشنده ها میرن یک اکانت رجیستر می کنن و باهاش کلی نرم افزار می خرن. بعد میان رو هر آیفونی که می فروشن می ریزن و خوب برای آپدیت بازم محتاج اونایی چون password خودشون رو به ما نمیدن.
          حالا سوال اصلیه من اینه که اگه فقط تیکه ringtone sync رو بزنم ؛ آیا برنامه هایی هم که فروشنده ریخته ؛ پاک میشه یا فقط رینگتونهایی که فروشنده ریخته پاک میشه و برنامه ها سر جاش میمونه؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• uninstall نشدن برنامه آیتونز

من برنامه 10.5 بتا7 رو ریخته بودم(نصب کرده بودم) که به دلیل restore کردن ویندوز دیگه کار نمیکنه.حالا نه میتونم آیتونز رو پاک کنم نه میتونم ورژن جدیدشو نصب کنم.یعنی ارور مده.راهی هستش که بتونم با برنامه ای یا چیزی آیتونز رو پاک بکنم؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام دوستان
              من میخواستم بدونم که چه جوری میشه اهنگی رو بزاریم رو itounse واسه فروش
              کسی اموزششو داره اینجا؟

نظر

• با سلام خسته نباشید
                من از طریق موبایل فروشی روی آیفون4 برنامه و گیم ریختم و اون واسم اکانت آیتونز ساخته و گوشیمم جیل کرده و متاسفانه آیدی و پسورد اکانتم رو هم نمیده، آیا راهی هست که خودم مجدد اکانت بسازم و اطلاعات قبلیم پاک نشه یعنی برنامه و گیم به قبلی هام اضافه کنم بدون پاک شدن اونا؟؟
                لطفا راهنماییم کنید با تشکر مهدی
                ویرایش توسط mahdi.r : https://i-phone.ir/forums/member/72780-mahdi-r در ساعت 23-10-2011, 04:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
                  من برنامه 10.5 بتا7 رو ریخته بودم(نصب کرده بودم) که به دلیل restore کردن ویندوز دیگه کار نمیکنه.حالا نه میتونم آیتونز رو پاک کنم نه میتونم ورژن جدیدشو نصب کنم.یعنی ارور مده.راهی هستش که بتونم با برنامه ای یا چیزی آیتونز رو پاک بکنم؟؟؟؟؟؟؟
                  دوستان من هیچ جوری نمیتونم آیتونز رو نصب کنم.میگه تا ورژن قبلی پاک نشه نمیتونه فایلهای جدید رو کپی بکنه.لطفا راهنمایی کنید
                  ورژن قبلی هم نه از add remove programe و نه هیچ جور دیگه پاک نمیشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
                    نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
                    دوستان من هیچ جوری نمیتونم آیتونز رو نصب کنم.میگه تا ورژن قبلی پاک نشه نمیتونه فایلهای جدید رو کپی بکنه.لطفا راهنمایی کنید
                    ورژن قبلی هم نه از add remove programe و نه هیچ جور دیگه پاک نمیشه.
                    ورژن 10.5 رو از سایت اپل دانلود و نصب کنید
                    موقع نصب چه مشکلی داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ratsam نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      من میخواستم بدونم که چه جوری میشه اهنگی رو بزاریم رو itounse واسه فروش
                      کسی اموزششو داره اینجا؟
                      باید اکانت دولوپر داشته باشید که پول به حسابتون واریز شه

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi.r نمایش پست ها
                        با سلام خسته نباشید
                        من از طریق موبایل فروشی روی آیفون4 برنامه و گیم ریختم و اون واسم اکانت آیتونز ساخته و گوشیمم جیل کرده و متاسفانه آیدی و پسورد اکانتم رو هم نمیده، آیا راهی هست که خودم مجدد اکانت بسازم و اطلاعات قبلیم پاک نشه یعنی برنامه و گیم به قبلی هام اضافه کنم بدون پاک شدن اونا؟؟
                        لطفا راهنماییم کنید با تشکر مهدی
                        برای ساخت اکانت ایتونز :
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

برای اینکه پاک نشده اطلاعاتتون :
                        ifun box رو دانلود و باز کنید
                        در قسمت user applications بازی و برنامه های نصب شده روی دستگاهتون موجوده
                        select all کنید و کلیک راست کنیدد . روی گزینهback up to .ipa packages بزنید
                        حال شما فایل های بازی . برنامه ها رو دارید و میتونید خودتون نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                          برای ساخت اکانت ایتونز :
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

برای اینکه پاک نشده اطلاعاتتون :
                          ifun box رو دانلود و باز کنید
                          در قسمت user applications بازی و برنامه های نصب شده روی دستگاهتون موجوده
                          select all کنید و کلیک راست کنیدد . روی گزینهback up to .ipa packages بزنید
                          حال شما فایل های بازی . برنامه ها رو دارید و میتونید خودتون نصب کنید
                          سلام. آقا من خسته شدم هي سوالم رو پرسيدم و كسي جواب نداد. ميشه لطفا از پيشكسوتها يكي زحمت بكشه جواب بده؟
                          من آيفون 4 رو از پايتخت خريدم. جيلبريك نكردم و فروشنده با اكانت خودش كلي برنامه غير مجاني (پولي) روش ريخت. حالا مي خوام با آيتونز خودم و اكانت خودم تو گوشيم موزيك بريزم. پيغامي كه آيتونز ميده اينه كه اطلاعات قبليت پاك ميشه چون با يك آيتونز و اكانت ديگه ريخته شده. حالا 2 تا سوال دارم:
                          1- آيا دستگاه من كه جيلبرك نشده هم ميتونه با ifunbox بك آپ گيري بشه و بعد دوباره برنامه ها روش ريخته بشه؟
                          2- آيا اگر فقط بخوام موزيك بريزم و برنامه نريزم، موزيك هاي قبلي پاك ميشه يا نه برنامه هم پاك ميشه؟ منظورم اينه كه اگه من بخوام حتي يك موزيك رو گوشيم بريزم، كل محتويات پاك ميشه؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام من با و پ ان وصل می شم به ایتیونز ولی وقتی می خواهم برنامه را دانلود کنم خطای 1009 که مربوط به تحریم هستید و اینکه به سرور وصل نمیشه را میدهد ایا کسی راه حلی داره واصله این خطا من با و پ ان به فیس بوک و سایت های ***** راحت وصل می شم ولی با ایتیو.نز مشکل دارم

نظر

• سلام دوستان.
                              من ایپاد تاچ 4 جیلبریک شده دارم.
                              هر چی اپلیکیشن توش ریختم، کرک شده و از همین انجمن دانلود کرده بودم.
                              امروز adobe reader از ایتونز دانلود کردم، ایتونز نصبش میکنه یعنی ارور نمیده و sync میکنه ولی خبری از ایکون adobe reader نیست!!! یه app فری دیگه هم امتحان کردم همینجوری شد.
                              لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• احتمالا صفحاتت بیشتر از ۱۱ صفحه شده! برای همین نمیاره!
                                توی Spotlight سرچ کن اسم برنامه را ببین میاره ؟

ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 18-10-2011, 05:56 PM
                                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
                                X