اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا روی تمام برنامه ها اخطار میده

نظر

• سلام دوستان ، من به تازگی یه آیفون 4s خریدم و خیلی با نحوه کار کردن با آیتونز آشنا نیستم ، اکانت رو درست کردم ولی هر چی می خوام دانلود کنم خطای 1009 میده کسی میدونه معنیش چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط e_khorsand نمایش پست ها
        سلام دوستان ، من به تازگی یه آیفون 4s خریدم و خیلی با نحوه کار کردن با آیتونز آشنا نیستم ، اکانت رو درست کردم ولی هر چی می خوام دانلود کنم خطای 1009 میده کسی میدونه معنیش چیه؟
        باید از چیزp*ان استفاده کنید

نظر

• سلام دوستان. من یکسری اپ مجانی از آیتونز در محل کارم گرفتم (همیشه این کار رو میکنم) ولی برخلاف همیشه وقتی اومدم تو آیتونز خونه بریزم پیغام میده it is not valid app!؟ ممنون میشم کمکم کنید چرا اینطوریه؟ یعنی باید دوباره تو خونه دانلودش کنم؟ ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
            دوستان من آیتیونز رو درایو c نصب کردم بعد الان درایو c من ظرفیتش پر شده و میگه نمیشه دانلود کنم باید چیکار کنم؟(هر کاری به جز کم کردن ظرفیت درایو c با پاک کردن برنامه ها)
            دوستان کسی نبود جواب مارو بده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
              دوستان من آیتیونز رو درایو c نصب کردم بعد الان درایو c من ظرفیتش پر شده و میگه نمیشه دانلود کنم باید چیکار کنم؟(هر کاری به جز کم کردن ظرفیت درایو C با پاک کردن برنامه ها)
              با نگه داشتن دکمه ی shift بر روی کیبورد و double کلیک بر روی ایکون برنامه ی iTunes میتونید مسیر بکاپ های iTunes رو به درایو دیگه ایی تغییر بدید.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                با نگه داشتن دکمه ی shift بر روی کیبورد و double کلیک بر روی ایکون برنامه ی iTunes میتونید مسیر بکاپ های iTunes رو به درایو دیگه ایی تغییر بدید.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                ممنون از پاسختون.ولی من کلا حجم بک آپ هام 130 مگابایته که مشکلی ندارم باهاش.من از مسیر زیر یه پوشه به نام آیتیونز پیدا کردم \Users\[username]\Music \iTunes

رفتم داخلش و دیدم تمام برنامه هایی که تا الان دانلود کردم داخل اون هستش.میشه این پوشه رو به یه درایو دیگه منتقل کنم که از این به بعد اگه برنامه ای رو خواستم دانلود کنم بره تو اون درایو؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
                  ممنون از پاسختون.ولی من کلا حجم بک آپ هام 130 مگابایته که مشکلی ندارم باهاش.من از مسیر زیر یه پوشه به نام آیتیونز پیدا کردم \users\[username]\music \itunes

رفتم داخلش و دیدم تمام برنامه هایی که تا الان دانلود کردم داخل اون هستش.میشه این پوشه رو به یه درایو دیگه منتقل کنم که از این به بعد اگه برنامه ای رو خواستم دانلود کنم بره تو اون درایو؟
                  بله میتونید این کار رو بکنید، البته یکبار امتحان کنید (میتونید بازی و برنامه ها رو بصورت دراگ بر روی خود ایتیونز بجای دیگه ایی انتقال بدید برای اطمینان بیشتر).

نظر

• نوشته اصلی توسط isamweb نمایش پست ها
                    سلام دوستان. من یکسری اپ مجانی از آیتونز در محل کارم گرفتم (همیشه این کار رو میکنم) ولی برخلاف همیشه وقتی اومدم تو آیتونز خونه بریزم پیغام میده it is not valid app!؟ ممنون میشم کمکم کنید چرا اینطوریه؟ یعنی باید دوباره تو خونه دانلودش کنم؟ ممنون.
                    میشه یکی من رو هم راهنماییم کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                      ممنون از پاسختون.ولی من کلا حجم بک آپ هام 130 مگابایته که مشکلی ندارم باهاش.من از مسیر زیر یه پوشه به نام آیتیونز پیدا کردم \Users\[username]\Music \iTunes

من چون زياد ميخوام دانلود كنم و درايو C رو ميخوام خالي نگه دارم واسه همين ايتونز رو موقع نصب رو درايو ديگه نصب كردم ولي ديدم كه بعضي از ديتا هاي ايتونز نصب شده تو محلي كه خودم تعيين كردم و باز مثل قبل اون پوشه اي كه دانلود ميشه و ميره توش تو همون جاي اصليش هستش
                      پس نميشه پوشه رو انتقال داد فقط ميتونين برنامه و بازي ها رو برداريد و ذخيره كنين يه جاي ديگه
                      در اين مورد هم فقط از دراگ از ايتونز استفاده كنين نه از پوشه مربوطه چون اگه از پوشه كپي پيست كنين موقع برگردوندن ايتونز ارور ميده

نظر

• نوشته اصلی توسط isamweb نمایش پست ها
                        میشه یکی من رو هم راهنماییم کنه؟
                        احيانا اين بار كپي پيست نكردين؟ چون واسه من موقع كپي پيست اينجوري ميگه

نظر

• دوستان من طبق آموزشی که تو این صفحه آقا امید گذاشتن پیش رفتم ولی وقتی authorise رو میزنم و روی گوشی راست کلیک میکنم وبقیه مراحل دوباره باز پیغام اوتورایز میده وقتی هم که اوتورایز رو میزنم اکانتی که رو گوشی هست رو میگه باید اوتورایز کنی ومنم که پسوردش رو ندارم باید چه کار کرد؟
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread20901.html

نظر

• نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
                            احيانا اين بار كپي پيست نكردين؟ چون واسه من موقع كپي پيست اينجوري ميگه
                            من والا، درگ اند دراپ کردم. ممنون میشم اگر کمکم کنید.

نظر

• من ميخوام كل بك آپ هايي كه ايتونز موقع كانكت گوشيم به ايتونز ميگره رو پاك كنم يعني هيچي بك آپي رو گوشيبم نباشه
                              از كجا ميتونم اين كار رو بكنم ؟

نظر

• دوستان میشه اهنگ و عکس و فیلم رو به یه طریقی ریخت که قبلیارو پاک نکنه؟بجز transfer purches چون عمل نکرد

نظر

صبر کنید ..
                                X