اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان خسته نباشید.من از App store گوشیم برنامه خریدم با گیف کارت ولی الان از تو ایتونز از کجا باید پیداش کنم اومدم برنامه پاک شد من که پولشو دادم ؟و سوال دوم من الان میخوام این برنامه خریداری شده رو روی یک گوشیه دیگه نصبش کنم باید چیکار کنم در ضمن گوشی دوم برنامه از بیرون گرفته یه راه حلی بدید که با وصل کردن به ایتونز من برنامه هاش پاک نشه ولی برنامه خودم که خریدمو بتونم براش بریزم.ممنون از همگی دوستان عزیز

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط elimortal_777 نمایش پست ها
      سلام بر دوستان
      من از وقتی که آیتیونز ۱۰،۵رو از خود سایت اپل گرفتم و نصب کردم دچار یه مشکلی شدم
      سرعت کامپیوترم در حد صفر شد .تسک منیجر رو بررسی کردم دیدم همه ی توان سی پی یو ام توسط یه پروسس که اسم طویلی داشت و یادم نیست دقیق(یادم اومد apple mobile divice service) مصرف میشه
      این پرو سس رو اند کردم دیدیم که آیتیونز نمیتونه سینک کنه
      گفتم شاید عیب از ورژن دید باشه
      اون رو ریمو کردم ودیدم درست شد اما وقتی ورژن قبلی رو نصب مردم باز همان آش و همان کاسه
      و چون ۱۰۰% سی پی یو رو مبگیره نمیذاره حود آییونز هم کار کنه و سینک کنه
      ممنون میشم کمکم کنید
      هيچ بنده خدايي نيست كه جواب بده؟

نظر

• ويندوز دستگاهت چيه؟

نظر

• آقا سوالات این تاپیک رو چرا هیچ کس جواب نمیده آخه

Sent from my Iphone 4S

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
            دوستان خسته نباشید.من از App store گوشیم برنامه خریدم با گیف کارت ولی الان از تو ایتونز از کجا باید پیداش کنم اومدم برنامه پاک شد من که پولشو دادم ؟و سوال دوم من الان میخوام این برنامه خریداری شده رو روی یک گوشیه دیگه نصبش کنم باید چیکار کنم در ضمن گوشی دوم برنامه از بیرون گرفته یه راه حلی بدید که با وصل کردن به ایتونز من برنامه هاش پاک نشه ولی برنامه خودم که خریدمو بتونم براش بریزم.ممنون از همگی دوستان عزیز

1- به itunes store و بعد گزینه Purchased برید تا خریدهاتون رو بتونید دوباره بارگیری کنید.

2- وقتی وصلش میکنید به PC، گزینه Transfer Purchases رو بزنید.

نظر

• دوست عزیز ممنون ولی در مورد سوال دوم خیالم راحت باشه برنامه های روی گوشیش پاک نمیشه؟!!نیام ثواب کنم کباب بشم!!!

نظر

• ممنون از اینکه حد اقل یکی منو داخل آدمیزاد حساب کرد
                ویندوزم ایکس پی هست

نظر

• آیپدم روی ios5 هست و از دیروز پیام میده که به ios 5.01 آپدیت کن. منم فعلا دست نگه داشتم . ولی دیگه سینک نمیکنه !!! چیکار باید بکنم ؟؟؟

نظر

• ویندوز 7 cpu 7500 vga 1 gb 9600 ram 4gb

نظر

• نوشته اصلی توسط elimortal_777 نمایش پست ها
                      ویندوز 7 cpu 7500 vga 1 gb 9600 ram 4gb
                      داداش من نظرم اينه كه ويندوزتو عوض كني احتمال زياد درست ميشه😜

نظر

• این کارو کردم نشد

نظر

• يه ويندوز از شركت دريا سافت بگير نصب كن ببين چي ميشه حتما هم درايو c رو فرمت كن

نظر

• این مشکل چوری قابل حله ؟

ویرایش توسط SAEED KING : https://i-phone.ir/forums/member/29205-saeed-king در ساعت 14-11-2011, 12:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط SAEED KING نمایش پست ها
                              این مشکل چوری قابل حله ؟

http://www.i-phone.ir/forums/cachedI...0301cached.jpg
                              شما از تب devices از preference در برنامه ی آیتونز ، آخرین بکاپ دستگاهتون رو پاک کنید و دوباره بکاپ بگیرید احتمالاً مشکل حل میشه
                              به خاطر ناسازگاری بکاپهای قبلی با ورژن جدید آیتونز می تونه باشه
                              اگر بکاپ قبلی رو نیاز داشتید مسیرش اینجاست :
                              C\Documents and Settings\USERNAME\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidavani نمایش پست ها
                                هيچ بنده خدايي نيست كه جواب بده؟

متاسفانه آیتونز توی ویندوز خود به خود و در حالت نرمال خیلی از حافظه و سی پی رو میگیره و خیلی از برنامه های فوق العاده سنگین هم اندازه ی آیتونز حافظه اشغال نمی کنند
                                شما یک بار apple mobile device رو از services , control panel استاپ کنید و دوباره اجراش کنید
                                یک کار دیگه که شاید مشکل شما رو حل کنه اینه :
                                در command prompt این دستور رو تایپ کنید : netsh winsock refresh
                                بعد از اجرا وقتی winsock رفرش شد کامپیوتر رو ریستارت کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X