اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله ٬
    باید حدود ۱۶ الی ۱۷ دلار اعتبار داشته باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط armawn نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من قصد خرید یه برنامه به قیمت 15$ از آیتونز رو دارم می خواستم بدونم با یه گیفت کارت 15 دلاری می تونم این کارو انجام بدم یا باید کارتی با مبالغ بالاتر داشته باشم. یعنی آیا باید یه مقدار هم جهت مالیات و اینا در نظر گرفت؟ چجوریه سیستم
      سلام
      باید کارتی به مبلغ بالاتر تهیه کنید، همینطور که خودتونم گفتید درصدی از مبلغ برای مالیات میره.

نظر

سلام دوستان
        من قصد خرید یه برنامه به قیمت 15$ از آیتونز رو دارم می خواستم بدونم با یه گیفت کارت 15 دلاری می تونم این کارو انجام بدم یا باید کارتی با مبالغ بالاتر داشته باشم. یعنی آیا باید یه مقدار هم جهت مالیات و اینا در نظر گرفت؟ چجوریه سیستم
        دو گیفت کارت 10 دلاری تهیه کنید.

نظر

سلام دوستان
          من هر بار از آیتونز خرید کردم دقیقا همون مبلغ از کردیت کارتم کم شده . امروز دیکشنری خریدم به مبلغه 9.99$ و اس ام اس که اومد دقیقا همین مبلغ کم شده .هیچوقت مالیات و غیره ندادم. نباید برای گیفت کارت شما هم این مساله فرقی داشته باشه چون عموما اگر خریدار خارج از اون کشور باشه این معامله صادرات تلقی میشه و vat یا همون مالیات بر ارزش افزوده که به خریدار تعلق میگیره ، به همون شخص عودت داده میشه، پس خریدار مالیاتی پرداخت نمی کنه.
          ویرایش توسط Nejatian : https://i-phone.ir/forums/member/50786-nejatian در ساعت 04-11-2011, 12:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
            من هر بار از آیتونز خرید کردم دقیقا همون مبلغ از کردیت کارتم کم شده . امروز دیکشنری خریدم به مبلغه 9.99$ و اس ام اس که اومد دقیقا همین مبلغ کم شده .هیچوقت مالیات و غیره ندادم. نباید برای گیفت کارت شما هم این مساله فرقی داشته باشه چون عموما اگر خریدار خارج از اون کشور باشه این معامله صادرات تلقی میشه و vat یا همون مالیات بر ارزش افزوده که به خریدار تعلق میگیره ، به همون شخص عودت داده میشه، پس خریدار مالیاتی پرداخت نمی کنه.
            شما مگه از کدوم کشور خرید می کنید و اکانتتون ماله کجاست؟ چون من که ایران هستم و اکانتم ماله آمریکا با آی پی آمریکا یا آلمان خرید می کنم ولی همیشه ازم مالیات کسر می شه...! داستان چیه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
              سلام
              باید کارتی به مبلغ بالاتر تهیه کنید، همینطور که خودتونم گفتید درصدی از مبلغ برای مالیات میره.
              منم همین فکر رو می کنم...!

نظر

• نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
                شما مگه از کدوم کشور خرید می کنید و اکانتتون ماله کجاست؟ چون من که ایران هستم و اکانتم ماله آمریکا با آی پی آمریکا یا آلمان خرید می کنم ولی همیشه ازم مالیات کسر می شه...! داستان چیه؟!
                عرض کردم اگه اکانت ماله خارج آمریکا باشه ، شما اگه از آی پی آمریکا خرید انجام میدید مالیات هم باید بدید. ولی اگه با اکانته آلمان از آمریکا ( و نه اپل استور آلمان) خرید میکنید نباید اینطور باشه! حتی در معاملات بزرگ هم همین قانون برقراه ، اگه مدارک حمل به خارج از کشور مبدا ارایه بدین vat به حسابتون برمیگرده، ولی دو ماه طول میکشه. مالیات بر ارزش افزوده یا هر نوع مالیاتی متعلق به افراد ساکن اون کشور هست که از مزایای اونجا و رفاه اون کشور استفاده میکنن.
                ویرایش توسط Nejatian : https://i-phone.ir/forums/member/50786-nejatian در ساعت 04-11-2011, 01:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط qazwsxedcrfv نمایش پست ها
                  این مشکل بخاطر این هست که آیتونز 10.5 برای ios های قدیمی جواب نمیده
                  ربطی نداره من الان دارم با ایتونز 10.5 با آی اوا س 4.3.3 کار میکنم شما فایل host ور با این فایلی که میذارم عوض کن شاید مشکلت حل بشه.
                  C:\Windows\System32\drivers\etc : مسیر host

نظر

• نمی تونم به اپل استور متصل بشم میگه : source link to itunes store failed

نظر

• از v--p---n استفاده کنید .

نظر

خب در ایران که ما از اکانت ها و v-------p--------n های امریکا استفاده میکنیم قضیه فرق میکنه

نظر

• هر چی بگین استفاده کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                            خب در ایران که ما از اکانت ها و v-------p--------n های امریکا استفاده میکنیم قضیه فرق میکنه
                            خب شما یه جورایی شهروند آمریکا محسوب می شید و طبعا یه شهروند خوب باید مالیات بده! من هم تونوشته هام اشاره کردم در خرید آنلاین آی پی تعیین میکنه متعلق به کدوم کشورید.

نظر

خب شما یه جورایی شهروند آمریکا محسوب می شید و طبعا یه شهروند خوب باید مالیات بده! من هم تونوشته هام اشاره کردم در خرید آنلاین آی پی تعیین میکنه متعلق به کدوم کشورید.
                              دیروز که با *** سوییس خرید کردم هیچی کم نشد.

شما درست میفرمائید.....

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                                ربطی نداره من الان دارم با ایتونز 10.5 با آی اوا س 4.3.3 کار میکنم شما فایل host ور با این فایلی که میذارم عوض کن شاید مشکلت حل بشه.
                                C:\windows\system32\drivers\etc : مسیر host

۱۰.۵ رو پاک کردم ، ولی نصب می کنم و باز امتحان می کنم ، مرسی

نظر

صبر کنید ..
                                X