اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
    دوستان سلام
    معمولا برای نصب برخی برنامه از طریق خود گوشی با برنامه app store این کار رو انجام میدیم..
    گاها پیش میاد که بعد از install برنامه ..اون برنامه بصورت اتوماتیک وارد یکی از صفحات گوشی برای دانلود میشه...حالا اگه منصرف برای دانلود بشیم paused رو زده و روش کلیک کرده به مدت چند پثانیه و اون برنامه رو del میکنم...
    ولی وقتی وارد ایتونز میشم میبینم تو قسمت دانلود ها داره اون برنامه ها رو دوباره دانلود میکنه...و هر بار که از تو خود ایتونز هم پاک میکنم دفعه بعد بازم اونجا پیداشون میشه...
    چیکار کنم از شر برنامه ناقص که نمیخوامشون خلاص شم...
    ممنونم
    ای بابا این پست من مال چند هفته پیش ها اقایان مدیر...........

نظر

• ایتونز میگه باید رستور کنی. اهنگ ها و فیلم ها هم نیستن اما ایپادم پره.
      باید چی کار کنم که ایتونز بهم گیر نده ؟ بعد از جیلبرک اینجوری شد.

نظر

• سلام.
        من ویندوز رو عوض کردم الان که آیپاد رو وصل میکنم میگه حتماً باید پاک کنی.
        الان من کاری نمی تونم انجام بدم که اینارو پاک نکنه؟
        ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrad_0311 نمایش پست ها
          ایتونز میگه باید رستور کنی. اهنگ ها و فیلم ها هم نیستن اما ایپادم پره.
          باید چی کار کنم که ایتونز بهم گیر نده ؟ بعد از جیلبرک اینجوری شد.
          میگه باید ریستور کنید یا بخ ۴.۳.۵ اپدیت کنید ؟
          اگه میگه اپدیت کن شما کنسل بزن .....

اگه میگه ریستور کن دستگاه حتما مشکلی داره و باید ریستور شه

نظر

• نوشته اصلی توسط kalagar نمایش پست ها
            سلام.
            من ویندوز رو عوض کردم الان که آیپاد رو وصل میکنم میگه حتماً باید پاک کنی.
            الان من کاری نمی تونم انجام بدم که اینارو پاک نکنه؟
            ممنون.
            دستگاه رو وصل کنید و از منوی سمت جب روی اسم دستگاه و transfer pourches بزنید

نظر

• دوستان من آیپارم ورژن 4.3.3 هستش اگه الان بخوام از آیتونز رستور کنم میره رو 4.3.5 یا روی همون 4.3.3؟
              ممنون.

نظر

• سلام
                تعدادي موزيك ويديو از youtube در ipod آيفونم دانلود كردم . چه طور مي توانم آن ها را با itunes آنها را سينك كنم و روي نوت بوك بريزم ؟

با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط pshayan نمایش پست ها
                  سلام
                  تعدادي موزيك ويديو از youtube در ipod آيفونم دانلود كردم . چه طور مي توانم آن ها را با itunes آنها را سينك كنم و روي نوت بوك بريزم ؟

با تشكر
                  از ي و ت يو ب كه دان كردي انتقالشون دادي به برنامه ipod !!!
                  توipod هستشون ؟؟؟؟

چطوري انتقال دادي مال من نميرن !؟!؟؟

از طريق ايتونز نميدونم ولي با ifunbox ميتوني بريبه مسير زير
                  Var>mobile>media>yourtube
                  ويديو هاي دانلودي از ي و ت يو ب اينجا اند

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

• واقعاً کسی جواب سواله منو نمیدونه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kalagar نمایش پست ها
                      دوستان من آیپارم ورژن 4.3.3 هستش اگه الان بخوام از آیتونز رستور کنم میره رو 4.3.5 یا روی همون 4.3.3؟
                      ممنون.
                      عزیز جان، اگه ریستور کنی میری به آخرین ورژن، که حالا یعنی ۴.۳.۵؛ و برگشتی هم در کار نیست مگر اینکه از فرمویرت اس اچ اس اچ داشته باشی. اگه نداری، اول با برنامه ی
                      Ifaith
                      اس اچ اس اچ از فرمویر فعلی ت بگیر، بعد هر کاری می خوای بکن، که پشیمونی فایده نداره!

نظر

• من با این برنامه Overboard که اجازه میده صفحات بیشتری روی آیپد داشته باشیم مشکل دارم چون هر وقت وصل میکنمش به itunes کامپیوتر، خود itunes میاد برنامه ها رو تو همون 11 صفحه اول میزاره و صفحه های اضافی رو از بین میبره . چیکار کنم که اینطوری نشه ؟

نظر

• دوستان سلام
                          معمولا برای نصب برخی برنامه از طریق خود گوشی با برنامه app store این کار رو انجام میدیم..
                          گاها پیش میاد که بعد از install برنامه ..اون برنامه بصورت اتوماتیک وارد یکی از صفحات گوشی برای دانلود میشه...حالا اگه منصرف برای دانلود بشیم paused رو زده و روش کلیک کرده به مدت چند ثانیه و اون برنامه رو del میکنم...
                          ولی وقتی وارد ایتونز میشم میبینم تو قسمت دانلود ها داره اون برنامه ها رو دوباره دانلود میکنه...و هر بار که از تو خود ایتونز هم پاک میکنم دفعه بعد بازم اونجا پیداشون میشه...
                          ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
                            دوستان سلام
                            گاها پیش میاد که بعد از install برنامه ..اون برنامه بصورت اتوماتیک وارد یکی از صفحات گوشی برای دانلود میشه...حالا اگه منصرف برای دانلود بشیم paused رو زده و روش کلیک کرده به مدت چند ثانیه و اون برنامه رو del میکنم...
                            ممنونم
                            بزار کامل دانلود شه بعد پاکش کن

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• من وقتی* می*خوام چیزی روی آیپادم بریزم همه چیزایی که قبلا روی آیپادم بوده پاک می*شه. باید چیکار کنم؟...درضمن لطفا ۱ برنامه خوب معرفی* کنید برای تبدیل ویدیو به *ام پی* ۴

نظر

• باید فایل های درون دستگاهتون در library ایتونز هم وجود داشته باشه در غیر این صورت پاک میشوند

نظر

صبر کنید ..
                                X