اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط phenomenon نمایش پست ها
    فکر کنم بد توضیح دادم.الان من یه آیفون 4 و یه آیپاد 4 دارم که برنامه appstor داخل گوشی اجرا نمیشه تا روی آیکونش میزنم میگه که can not open و بعد میاد توی home اسکرین.چرا باز نمیشه؟
    احتمالا کرنل فرمویر کاراپت شده.
    ریستور کنید.

نظر

سلام دوستان

میخواستم بدونم چطور میشه اکانت ایتونزو که ۵ بار باهاش اوتورایز کردیم رو دوباره فعالش کنیم میشه بدون ساخت اکانت با همون اکانت قبلی کار کرد یانه اگه میشه مشکلی پیشننیاد واسه سینک کردن برنامه ها در ضمن من اومدم یه اکانت جدید ساختم هرکاریکردم بتونم جایگزین اکانت قبلی کنم نشد ممنون میشم راهنماییم کنید 

نظر

بله یه قسمت view account برید و deautorize all system v رو بزتید

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
          بله یه قسمت view account برید و deautorize all system v رو بزتید
          من این مشکلو ندارم ولی مگه با این کار اتورایز اون 5 تا سیستم از بین نمیره؟؟؟ ایشون به عبارتی میخواد 6 تا سیستم اتورایز شده داشته باشه...!!

نظر

سلام خدمت دوستان.
            من یه دو روزی هست که آیپاد 4 خریدم و به همین دلیل شاید این سوالی که میپرسم مسخره به نظر بیاد.
            سوالم اینه که چجوری میتونم ویدئو هایی که همین الان کانورت کردم رو توی ایتونز ظاهر کنم و تیکش رو بزنم که سینک کنه؟
            تنها راهی که پیدا کردم اینه که تمامی ویدئو هایی که کانورت کردم رو تک تک با ایتونز اجرا کنم که تو لیست movie بیاد و من تیک بزنم.
            ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

نظر

از قسمت file\add file بعد اونایی که می خایو انتخاب کن ...

سوال خودم.
              من مک خریدم.
              حالا می خام به موزیکای که تو ایپادم هست تو مک دسترسی پیدا کنم ... الان فقط می تونم اونا دو گوش بدم....
              راهی نیست که بریزمشون رو سیستم ؟؟؟

چجوری اپ بریزم که قبلیا پاک نشن ؟؟؟ اتورایز هم کردم ولی بازم موقع سینک میگه که replaceمیشه با library... چیکار کنم ؟؟
              اگه میشه جفتشو جواب بدین !!
              ممن،ن !

نظر

دوستان نمیدونم چرا جدیدا وارد ایتونز که میشم این پیغام میاد ؟؟

نظر

به مسیری که گفته برید و on کنید ببینید حل میشه

نظر

خوب اگه on کنم که ورژن جدید رو اتوماتیک دانلود میکنه و من اینو نمیخوام..

نظر

خب پس هر دفعه میاد cancel باید بزنید

نظر

اگه اپدیت کنم که مشکلی
                        پیش نمیاد ؟

نظر

من مک خریدم.
                          حالا می خام به موزیکای که تو ایپادم هست تو مک دسترسی پیدا کنم ... الان فقط می تونم اونا دو گوش بدم....
                          راهی نیست که بریزمشون رو سیستم ؟؟؟

چجوری اپ بریزم که قبلیا پاک نشن ؟؟؟ اتورایز هم کردم ولی بازم موقع سینک میگه که replaceمیشه با library... چیکار کنم ؟؟
                          اگه میشه جفتشو جواب بدین !!
                          ممن،ن !

نظر

سلام من آیتیونز 10.5 رو نصب کردم چون میخام برم به ورژن 5
                            ولی بعد از نصب آیتیونز وقتی اجرا میکنم این ارور رو میده
                            this copy of itunes has expired
                            باید چیکار کنم ؟

نظر

دوستان نمیدونم جای درستی برای این سوال انتخاب کرم یا خیر:
                              من الان روی فریمور 4.1 هستم , اگر بخوام به 4.3.5 آپدیت کنم آیا برنامه های سیدیا و آیتونز و کانتکتهام پاک میشه؟اگر جواب بله هستش راهی وجود داره که بعد از آپدیت این اتفاق نیافته؟

نظر

نوشته اصلی توسط ttr
                                دوستان نمیدونم جای درستی برای این سوال انتخاب کرم یا خیر:
                                من الان روی فریمور 4.1 هستم , اگر بخوام به 4.3.5 آپدیت کنم آیا برنامه های سیدیا و آیتونز و کانتکتهام پاک میشه؟اگر جواب بله هستش راهی وجود داره که بعد از آپدیت این اتفاق نیافته؟
                                برنامه هاي سايديا پاك ميشه ولي اگه از اپ ها بكاپ بگيرين پاك نميشن... كانتكت ها همينجور...

http://mpgraphic.co.nr

نظر

صبر کنید ..
                                X