اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
    ظاهرا شما اطلاع نداری داری اسپم می دی!! من از ایران گوشیو بردم و اپل استور ملاک شروع گارانتی رو تاریخ اکتیو شدن گوشی قرار داد دوست عزیز. لطفا در مورد چیزی که مطمعن نیستین اظهار نظر الکی نکنید. با تشکر
    دوست عزیز ایشون درست میفرمایند
    همین امروز با پشتیبانی اپل چت کردم در همین مورد
    تاریخی که به عنوان شروع گارانتی برای گوشی بنده در نظر گرفته شده 17 روز اختلاف داره با تاریخی که من خریدم و اکتیو کردم گوشی رو و گفت: "تاریخ سفارش گوشی شما ملاک محاسبه گارانتی هست، اما تاریخ اکتیو شدن برای اولین بار همونیست که شما میگید"
    یعنی تاریخ اکتیو شدن و تاریخ گارانتی 17 روز اختلاف دارن.

نظر

• موقع عکس گرفتن صدای شاتر عکس نمیاد...همشون همینطوره؟؟/ 6s 16g

نظر

• نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
        موقع عکس گرفتن صدای شاتر عکس نمیاد...همشون همینطوره؟؟/ 6s 16g
        دوست عزيز واسه همه صدايه شاتر مياد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط miladheydarzade نمایش پست ها
          دوست عزيز واسه همه صدايه شاتر مياد

ممنون درست شد...عکس رو live بود

نظر

• سلام دوستان ... گوشی رو ریستور کردم به ورژن 9.1 ولی همچنان موقع کار با تلگرام برای باز کردن عکس مشکل دارم ، عكس رو ك وا مي كني عكس بصورت ثابت تو صفحه مي مونه ، روي دانلود هم مي زني علامت فلش بسمت پايين مي مونه اما دانلود مي شه ، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ، در نهایت هم باید ریستارت کنی

نظر

• ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
              برای انتقال اس ام اس ها از آیفون 6 به آیفون 6s چه باید کرد؟
              البته از نرم افزار آی بک آپ بوت استفاده کردم و اس ام اس ها رو انتقال دادم ولی مشکلی که بوجود آمد این بود که پس از انتقال اس ام اسها ، اس ام اس جدید که دریافت میشد، سورت نمیشد( اس ام اس جدید دریافتی در لیست اس ام اسها بالا نمی آمد و سر جای خود می ماند).
              ضمنا ورژن 6s 9.1 میباشد
              با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط amookochoolo نمایش پست ها
                سلام دوستان ... گوشی رو ریستور کردم به ورژن 9.1 ولی همچنان موقع کار با تلگرام برای باز کردن عکس مشکل دارم ، عكس رو ك وا مي كني عكس بصورت ثابت تو صفحه مي مونه ، روي دانلود هم مي زني علامت فلش بسمت پايين مي مونه اما دانلود مي شه ، ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ، در نهایت هم باید ریستارت کنی
                باگه
                من هم این مشکل رو دارم
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام دوستان چند تا بازی خوب و آفلاین و با گرافیک بالا مثل need for speed و... معرفی میکنید ... تو فاز ورزشی مثل فوتبال یا جنگی و مبارزه ای باشه
                  ممنون

نظر

• سلام دوستان راهی برای فهمیدن زمان اکتیو شدن گوشی هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
                      سلام دوستان راهی برای فهمیدن زمان اکتیو شدن گوشی هست ؟
                      با سلام؛

در صورتی که گوشی اکتیو شده باشد از سایت اپل می توانید چک کنید. و در صورتی که گوشی پلمپ لاشد و هنوز فعال سازی صورت نگرفته باشد ( مثل خرید از اپل استور ) پس از فعال سازی در سایت اپل می توانید بررسی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                        با سلام؛

در صورتی که گوشی اکتیو شده باشد از سایت اپل می توانید چک کنید. و در صورتی که گوشی پلمپ لاشد و هنوز فعال سازی صورت نگرفته باشد ( مثل خرید از اپل استور ) پس از فعال سازی در سایت اپل می توانید بررسی کنید.

دوست عزیز از کجای سایت میشه چک کرد ؟ من چت آنلاین انجام دادم فقط زمان خرید رو داد و زمان شروع گارانتی
                        چون زمان اکتیو شدن با اینا متفاوت من زمان اکتیو شدن رو میخوام بدونم
                        ===========
                        ویرایش : با یه نفر دیگشون چت کردم دوباره این یکی بهم زمان اکتیو رو گفت زمانش همونی بود که خودم انجام دادم
                        در کل تشکر
                        ویرایش توسط artin131 : https://i-phone.ir/forums/member/32268-artin131 در ساعت 24-11-2015, 03:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
                          دوست عزیز از کجای سایت میشه چک کرد ؟ من چت آنلاین انجام دادم فقط زمان خرید رو داد و زمان شروع گارانتی
                          چون زمان اکتیو شدن با اینا متفاوت من زمان اکتیو شدن رو میخوام بدونم
                          ===========
                          ویرایش : با یه نفر دیگشون چت کردم دوباره این یکی بهم زمان اکتیو رو گفت زمانش همونی بود که خودم انجام دادم
                          در کل تشکر
                          با سلام ؛
                          از سایت https://selfsolve.apple.com/rootContext.do می توانید بررسی کنید

نظر

• تا حالا همچین مشکلی نداشتم
                            از آیتونز موزیک سینک کردم به آیفون منتهی الان اپ موزیک رو که باز میکنم یه لوگو اپل موزیک میاد و هیچ کاری هم نمیشه کرد
                            همینجوری مونده :o :? چه باید کرد ؟
                            انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط A M iN نمایش پست ها
                              تا حالا همچین مشکلی نداشتم
                              از آیتونز موزیک سینک کردم به آیفون منتهی الان اپ موزیک رو که باز میکنم یه لوگو اپل موزیک میاد و هیچ کاری هم نمیشه کرد
                              همینجوری مونده :o :? چه باید کرد ؟
                              برای اولین بار که بخش موزیک را باز می کنید تنظیمات اپل موزیک باز می شود. یا از قند شکن استفاده کنید و یا از طریق setting، بخش music را انتخاب کنید و گزینه Show Apple Music را غیر فعال کنید

نظر

• دوستان قاب محافظ يا بامپر برا ايفون ٦اس چي پيشنهاد ميكنيد؟ اگر امكانش هست اسم برند و عكسش را هم بگذاريد. قيمت رو هم بگيد عالي ميشه

a.s.a

نظر

صبر کنید ..
                                X