اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Ipm.moshk نمایش پست ها
    سلام من ي ٦اس گرفتم با ورژن 9.0.2 وقتي ميخوام با pangu جيلبركش كنم همون اول ارور ميده ك faild to canecet internet to chek for updates اينم بگم ك هم رو ايرپلين مود گذشتم هم پسوردو غير فعال كردم هم find my iphone رو ، ورژن هاي مختلف پنگو رو هم امتحان كردم اما بازم نميشه ، لطفاراهنماييم كنين من نميتونم ايفون جيلبرك نشده رو تحمل كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست عزیز چیز پی ان استفاده کنید.

نظر

• سلام دوستان ... هرچقدر سعی میکنم نمیتونم با گوشی شماره کسی رو بگیرم .. یعنی اصلا دکمه های لمسی شماره گیریش کار نمیکنه ... البته تلگرام و... همه فعال و کار میکنه .... گوشیم آیفون 6 اس با ios9.1
      ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amookochoolo نمایش پست ها
        سلام دوستان ... هرچقدر سعی میکنم نمیتونم با گوشی شماره کسی رو بگیرم .. یعنی اصلا دکمه های لمسی شماره گیریش کار نمیکنه ... البته تلگرام و... همه فعال و کار میکنه .... گوشیم آیفون 6 اس با ios9.1
        ممنون میشم راهنمایی کنید
        یبار ریست آل ستینگ کن شاید درست شه
        اگه نشد،ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amookochoolo نمایش پست ها
          سلام دوستان ... هرچقدر سعی میکنم نمیتونم با گوشی شماره کسی رو بگیرم .. یعنی اصلا دکمه های لمسی شماره گیریش کار نمیکنه ... البته تلگرام و... همه فعال و کار میکنه .... گوشیم آیفون 6 اس با ios9.1
          ممنون میشم راهنمایی کنید
          عزيز اين مشكل نرم افزاريه و هيچ ربطي به ايفون ٦ يا ٥ نداره
          من اين مشكل و تو ايفون ٥اس داشتم و هيچ راهي به غير از ريستور بدون بك آپ نبود
          چون وقتي ريستور ميكردم و بگاپمو برميگردوندم باز اين مشكلو پيدا ميكردم
          ولي باز هم راه هايه ديگه اي رو امتحان كنيد اگه نشد مرحله نهايي همون ريستور بدون بكاپ هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
            دوست عزیز چیز پی ان استفاده کنید.
            فايده اي نداره استفاده كردم

نظر

• نوشته اصلی توسط miladheydarzade نمایش پست ها
              عزيز اين مشكل نرم افزاريه و هيچ ربطي به ايفون ٦ يا ٥ نداره
              من اين مشكل و تو ايفون ٥اس داشتم و هيچ راهي به غير از ريستور بدون بك آپ نبود
              چون وقتي ريستور ميكردم و بگاپمو برميگردوندم باز اين مشكلو پيدا ميكردم
              ولي باز هم راه هايه ديگه اي رو امتحان كنيد اگه نشد مرحله نهايي همون ريستور بدون بكاپ هستش

براي منم چند بار اينطور شد كه با ري استارت حل شد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام
                من شب تا صب که موبایلم بدون استفاده هست نزدیک 20 درصد از شارژ گوشی کم میکنه !!
                هر کاریم می کنم نمی دونم چی کار کنم !!
                تازه آنتن هم هی میپره میاد !
                غیر از ریستور راه دیگه ای هست ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
                  سلام
                  من شب تا صب که موبایلم بدون استفاده هست نزدیک 20 درصد از شارژ گوشی کم میکنه !!
                  هر کاریم می کنم نمی دونم چی کار کنم !!
                  تازه آنتن هم هی میپره میاد !
                  غیر از ریستور راه دیگه ای هست ؟؟
                  دوست عزیز تقریبا میشه گفت افت شارژ طی روز طبیعیه !! حتی گوشی بلااستفاده باشه
                  ولی درباره انتن حتما باید داستان رو پیگیری کنید ( با گوشی های دیگه هم تست کنید )

نظر

• نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
                    سلام
                    من یک ایفون 6s خریدم
                    فروشنده بزور برچسپ انداخت رو وپشتش گفت ۱۰۰ بده منم ۳۰ دادم!!
                    الان خیلی ادیت میشدم پشتش رو کندم
                    روش هم میخوام بکنم چون فروس تاچش درس کار نمیکنه
                    میخواستم ببینم ایا رنگ پشتش در اثر استفاده میره؟ ایا برچسپ کلا بدرد میخوره؟
                    و ایا نمایشگرش ضد خش هست؟برچسپ لازم هست؟
                    و نکته مهمی ایا برچسپ باعث میشه که اگر گوشی از دست بیافته نمایشگرش نشگنه؟؟
                    سلام دوست عزیز این برچسب ها تا حدی در مقابل ضربه از ال سی دی محافظت می کند پس بودنش روی ال سی دی بهتر است اگر مشکل تاچ دارید شاید کیفیت آن کم است می توانید تعویض کنید برچسب پشت هم تا حدی جلوی خط افتادن را می گیرد ولی در مقابل ضربه محافظت کمی دارد .
                    www.i-phone.ir
                    !Square the circle

تلگرام:
                    ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                    صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• سلام
                      اپلیکیشن Plum-0-Meter از کجا دانلود کنم

نظر

• سلام دوستان من به تازگی به اپل داران پیوستم و پس از سال ها کار با اندروید (و برند سونی) یدونه iPhone 6s خریدم. روز اول همه چی خوب و مرتب بود و از مصرف باتری راضی بودم. یه کم اپلیکشن و اینا ک نصب کردم شدیدا مصرف باتری بالا رفت به حدی که موقع کارکردن با گوشی (به همراه اتصال WiFi) تقریبا هر 2-3 دقیقه 1% از باتری کم میشد و چون گوشی های قبلیم در این حد نبود مصرفشون واقعا کلافه م کرد. یه کم سرچ که کردم به کالیبره کردن باتری رسیدم که اونم انجام دادم اما فرقی نکرد. تمام Background refresh و غیره رو از تنظیمات غیر فعال کردم اما همچنان مصرف فرق نکرد و بالا بود تا جایی که واقعا تصمیم گرفتم گوشی رو بفروشم و برگردم همون اندروید! تصمیم گرفتم حداقل یه ریست کنم گوشی رو. گوشی رو ریست کردم و این بار دیگه ایمیل و اینا توش وارد نکردم و تقریبا سبک نگهش داشتم در حال حاضر موقع اتصال به WiFi مصرفش شده هر 4-5 دقیقه 1% بطور میانگین (مثلا گاهی از 36% سریع میشه 35% اما 35% چند دقیقه می مونه) در کل میخواستم ببینم این مصرف طبیعیه و انقدر باتری گوشی که برای من چیپ TSMC هم داره ضعیفه یا گوشی من مشکل سخت افزاری داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط imanhp نمایش پست ها
                          سلام دوستان من به تازگی به اپل داران پیوستم و پس از سال ها کار با اندروید (و برند سونی) یدونه iPhone 6s خریدم. روز اول همه چی خوب و مرتب بود و از مصرف باتری راضی بودم. یه کم اپلیکشن و اینا ک نصب کردم شدیدا مصرف باتری بالا رفت به حدی که موقع کارکردن با گوشی (به همراه اتصال WiFi) تقریبا هر 2-3 دقیقه 1% از باتری کم میشد و چون گوشی های قبلیم در این حد نبود مصرفشون واقعا کلافه م کرد. یه کم سرچ که کردم به کالیبره کردن باتری رسیدم که اونم انجام دادم اما فرقی نکرد. تمام Background refresh و غیره رو از تنظیمات غیر فعال کردم اما همچنان مصرف فرق نکرد و بالا بود تا جایی که واقعا تصمیم گرفتم گوشی رو بفروشم و برگردم همون اندروید! تصمیم گرفتم حداقل یه ریست کنم گوشی رو. گوشی رو ریست کردم و این بار دیگه ایمیل و اینا توش وارد نکردم و تقریبا سبک نگهش داشتم در حال حاضر موقع اتصال به WiFi مصرفش شده هر 4-5 دقیقه 1% بطور میانگین (مثلا گاهی از 36% سریع میشه 35% اما 35% چند دقیقه می مونه) در کل میخواستم ببینم این مصرف طبیعیه و انقدر باتری گوشی که برای من چیپ TSMC هم داره ضعیفه یا گوشی من مشکل سخت افزاری داره؟
                          مصرف با نور متوسط + wifi محیط کار با اینستا تلگرام هر 12 یا 13 دقیقه باید حدود 2% باشه .

اگه بگراند رفرش هم خاموش باشه حتی wifi روشن هم باشه نباید در صدی کم بشه روی این دقایقی که شما گفتید !!!

گوشیتون مجدد ریستور کنید از بک آپ استفاده نکنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط imanhp نمایش پست ها
                            سلام دوستان من به تازگی به اپل داران پیوستم و پس از سال ها کار با اندروید (و برند سونی) یدونه iPhone 6s خریدم. روز اول همه چی خوب و مرتب بود و از مصرف باتری راضی بودم. یه کم اپلیکشن و اینا ک نصب کردم شدیدا مصرف باتری بالا رفت به حدی که موقع کارکردن با گوشی (به همراه اتصال WiFi) تقریبا هر 2-3 دقیقه 1% از باتری کم میشد و چون گوشی های قبلیم در این حد نبود مصرفشون واقعا کلافه م کرد. یه کم سرچ که کردم به کالیبره کردن باتری رسیدم که اونم انجام دادم اما فرقی نکرد. تمام Background refresh و غیره رو از تنظیمات غیر فعال کردم اما همچنان مصرف فرق نکرد و بالا بود تا جایی که واقعا تصمیم گرفتم گوشی رو بفروشم و برگردم همون اندروید! تصمیم گرفتم حداقل یه ریست کنم گوشی رو. گوشی رو ریست کردم و این بار دیگه ایمیل و اینا توش وارد نکردم و تقریبا سبک نگهش داشتم در حال حاضر موقع اتصال به WiFi مصرفش شده هر 4-5 دقیقه 1% بطور میانگین (مثلا گاهی از 36% سریع میشه 35% اما 35% چند دقیقه می مونه) در کل میخواستم ببینم این مصرف طبیعیه و انقدر باتری گوشی که برای من چیپ TSMC هم داره ضعیفه یا گوشی من مشکل سخت افزاری داره؟
                            سلام
                            از تنظيمات Location رو خاموش كنيد خيلي رو باتري تاثير داره
                            همينطور Brightness رو تا حد ممكن كم كنيد
                            از Battery هم ميتونيد چك كنيد كه چه اپ هايي در Background فعال هستن و چقدر باتري مصرف كردن

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
                              سلام
                              اپلیکیشن Plum-0-Meter از کجا دانلود کنم
                              سلام
                              فکر نکنم هنوز کسی کامپایلش کرده باشه
                              باید sideload کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                                مصرف با نور متوسط + wifi محیط کار با اینستا تلگرام هر 12 یا 13 دقیقه باید حدود 2% باشه .

اگه بگراند رفرش هم خاموش باشه حتی wifi روشن هم باشه نباید در صدی کم بشه روی این دقایقی که شما گفتید !!!

گوشیتون مجدد ریستور کنید از بک آپ استفاده نکنید .
                                این بار هم که ریست کردم از بک آپ استفاده نکردم! مجدد لازمه که ریست کنم؟
                                بعید میدونم به مصرفی که شما گفتین برسه باتری گوشیم هر 12-13 دقیقه 2% خیلی عالیه . اما وقتی اینطوری نیست یعنی گوشی مشکل داره؟
                                ضمنا من آپدیت 9.1 رو بصورت ota دانلود کنم . میتونه مشکل از اون و یا بد دانلود شدن و در نتیجه خرابی رام باشه و با آپدیت 9.2 درست شه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X