اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• این مشکل برای اکثر کاربران وجود دارد و فعلا راه حلش روشن و خاموش کردن گوشیه
    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
      این مشکل برای اکثر کاربران وجود دارد و فعلا راه حلش روشن و خاموش کردن گوشیه
      با خاموش و روشن كردن هم كار نميكنه
      اصلا ارزو به دل موندم يكبار نشون بده

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

نظر

• دوستان یه 6s هست که تا حالا دوبار خاموش شد و با ریستور دوباره بالا اومد! ولی بار سوم هرکاری میکنم ارور 4013 میده !!! به دوتا کامپیوتر و لپتاب تست کردم ! کابل های مختلف ! و چیز پی ان های مختلف یه بار فایل ریستور رو گذاشتم از داخل خود آیتونز دانلودد کرد بازم نشد !! کلا دو هفته نیس که خریده شده

نظر

• نوشته اصلی توسط peyman822 نمایش پست ها
          دوستان یه 6s هست که تا حالا دوبار خاموش شد و با ریستور دوباره بالا اومد! ولی بار سوم هرکاری میکنم ارور 4013 میده !!! به دوتا کامپیوتر و لپتاب تست کردم ! کابل های مختلف ! و چیز پی ان های مختلف یه بار فایل ریستور رو گذاشتم از داخل خود آیتونز دانلودد کرد بازم نشد !! کلا دو هفته نیس که خریده شده
          باید برسی کنی ببیمی مشکل سخت افزاری داره یا نرم افزاری -

در ضمن تراشه شما چیه ؟ سامسونگ یا tsmc ؟

اگه هم سخت افزاری باشه باید به یکی بدی برات ببره اپیستور خارج کشور راخت تعویض میکنن .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط peyman822 نمایش پست ها
          دوستان یه 6s هست که تا حالا دوبار خاموش شد و با ریستور دوباره بالا اومد! ولی بار سوم هرکاری میکنم ارور 4013 میده !!! به دوتا کامپیوتر و لپتاب تست کردم ! کابل های مختلف ! و چیز پی ان های مختلف یه بار فایل ریستور رو گذاشتم از داخل خود آیتونز دانلودد کرد بازم نشد !! کلا دو هفته نیس که خریده شده

اگه هم سخت افزاری باشه باید به یکی بدی برات ببره اپیستور خارج کشور راخت تعویض میکنن .

نظر

• [QUOTE=amin697;1019097]باید برسی کنی ببیمی مشکل سخت افزاری داره یا نرم افزاری -

-
            مدل تراشه رو دقت نکرده بودم ؛
            راحت ترین راهی که بشه فرستاد خارج چیه ؟؟؟

- - - - - - - - - -

[QUOTE=amin697;1019097]باید برسی کنی ببیمی مشکل سخت افزاری داره یا نرم افزاری -

-

نظر

• شما اول به یه متخصص نشون بده ببین مشکلش چیه اگه ایشون گفتن باید باز بشه تعمیر این حرفا . دست نزن بهش بازش نکن .

یه آشنایی باید پیدا کنی برات ببره تعویض کنه بعدم میتونه بده به یه مسافر تو فرودگاه برات بیاره یا dhl کنه وقتی تعویض کرد .

اگه مشکل با ریستور حل نشه قطعا سخت افزاریه .

- - - - - - - - - -

نظر

• [QUOTE=peyman822;1019099][QUOTE=amin697;1019097]باید برسی کنی ببیمی مشکل سخت افزاری داره یا نرم افزاری -

-

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها

-
                دستگاه رو به dfu mode ببرین
                تست کنین ببینین میشه یا نه
                نشد
                روی ویندوزی که هیچ آنتی ویروس فعالی نداره تست کن ببین میشه یا نه
                اگر با چند سیستم و کابل تست کردی و نشده
                و اگر با راه کار بالا که گفتم (چند نفر تو فروم خود اپل نتیجه گرفتند) نشد
                متاسفانه مشکل سخت افزاری هست و جز اپل استور کس دیگه ای امکان درست کردن اونو نداره
                البته داخل فروم اپل نوشته که این ارور به خاطر مشکلات نرم افزاری در ویندوز پدیدار میشه(یا مک)
                با یه کابل دیگه هم تست کنید ظاهرا اگر کابل اصل نباشه و ریستور کنید یا شارژ بشه با این کابل این مشکل پیش میاد
                اگر در حالت DFU اثر نکرد ببریدش به ریکاوری و بعد تست کنید
                حتما با یک کاپیوتر با درگاه های مختلف تست کنید ترجیحا USB 2 باشه و چیز پی ان رو هم حتما فعال کنید
                یادآوری هم بکنم که آیتونز به آخرین نسخه آپدیت شده باشه
                ویرایش توسط Ariaaa : https://i-phone.ir/forums/member/43328-ariaaa در ساعت 11-11-2015, 10:21 PM

نظر

• سلام
                  من به تازگی 6اس خریدم و یک مشکی برام پیش اومده و اونم اینه که با هر با روشن و خاموش کردن گوشی از شارژ گوشی کم میشه (حدود 200 تومن) و میدونم که imassage باید فعال بشه اما برام پیام waiting for activation میاد ؟
                  میش یکی کمکم کنه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SogandKat نمایش پست ها
                    سلام
                    من به تازگی 6اس خریدم و یک مشکی برام پیش اومده و اونم اینه که با هر با روشن و خاموش کردن گوشی از شارژ گوشی کم میشه (حدود 200 تومن) و میدونم که imassage باید فعال بشه اما برام پیام waiting for activation میاد ؟
                    میش یکی کمکم کنه ؟؟؟
                    اپل ایدی رو وارد کنید و imassage رو خاموش و روشن کنید و Cancel رو بزنید. بدون شماره و با اپل ایدی اکتیو میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                      اپل ایدی رو وارد کنید و imassage رو خاموش و روشن کنید و Cancel رو بزنید. بدون شماره و با اپل ایدی اکتیو میشه.
                      واقعا ممنون
                      این کاری که گفتید رو انجام دادم و درست شد فقط اگر بازهم خاموش روشن کنم دیگه هزینه ای کم نیشه دیگه درست؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SogandKat نمایش پست ها
                        واقعا ممنون
                        این کاری که گفتید رو انجام دادم و درست شد فقط اگر بازهم خاموش روشن کنم دیگه هزینه ای کم نیشه دیگه درست؟؟؟؟
                        تا وقتی Cancel میزنید sms نمیفرسته و هزینه کم نمیکنه.
                        ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 12-11-2015, 09:55 PM

نظر

• با سلام
                          من به تازگی 6s خریدم. ios 9.1 هم هستش ولی یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی وای فای روشنه زمانی که صفحه گوشی خاموش میشه (حدودا 15 دقیقه) وای فای قطع میشه. برای دانلود یه اپ با حجم بالا دچار مشکل میشم. به نظرتون مشکل از چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kami02 نمایش پست ها
                            با سلام
                            من به تازگی 6s خریدم. ios 9.1 هم هستش ولی یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی وای فای روشنه زمانی که صفحه گوشی خاموش میشه (حدودا 15 دقیقه) وای فای قطع میشه. برای دانلود یه اپ با حجم بالا دچار مشکل میشم. به نظرتون مشکل از چیه؟
                            مبارکتون باشههه
                            مشکل نیست...یه ویژگی سیستم عامل هست برای جلوگیری از مصرف باتری و خودش بعد از مدتی کار نکردن وای فای رو قطع میکنه
                            اما اگه از اپ استور دانلود کنید،وای فای قطع نمیشه و مشکلی برای دانلود برنامه از اپ استور ندارید
                            ویرایش توسط amirhosein_7 : https://i-phone.ir/forums/member/186183-amirhosein_7 در ساعت 14-11-2015, 02:25 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط kami02 نمایش پست ها
                              با سلام
                              منم روی مودم دی لینک مشکل داشتم با تعویض مودم مشکل حل شد .

نظر

• سلام من ي ٦اس گرفتم با ورژن 9.0.2 وقتي ميخوام با pangu جيلبركش كنم همون اول ارور ميده ك faild to canecet internet to chek for updates اينم بگم ك هم رو ايرپلين مود گذشتم هم پسوردو غير فعال كردم هم find my iphone رو ، ورژن هاي مختلف پنگو رو هم امتحان كردم اما بازم نميشه ، لطفاراهنماييم كنين من نميتونم ايفون جيلبرك نشده رو تحمل كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X