اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
    دوستان قاب محافظ يا بامپر برا ايفون ٦اس چي پيشنهاد ميكنيد؟ اگر امكانش هست اسم برند و عكسش را هم بگذاريد. قيمت رو هم بگيد عالي ميشه

a.s.a
    من مدل spigen volt armor رو پیشنهاد میکنم
    که قابلیت شارژ بیسیم رو هم به گوشیتون اضافه میگنه
    فقطم دیجیکالا داره من بازار موبایل رو زیرو رو کردم تا مدلشو میگفتم فکر میکردن دارم فحششون میدم
    قیمتش 150 هزار تومنه
    میتونید spigen Armor رو هم بخرید که دیگه شارژ وایرلس نداره و 110 هزار تومن هست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
    دوستان قاب محافظ يا بامپر برا ايفون ٦اس چي پيشنهاد ميكنيد؟ اگر امكانش هست اسم برند و عكسش را هم بگذاريد. قيمت رو هم بگيد عالي ميشه

a.s.a
    فقطم دیجیکالا داره من بازار موبایل رو زیرو رو کردم تا مدلشو میگفتم فکر میکردن دارم فحششون میدم
    قیمتش 150 هزار تومنه

نظر

• سلام یه سوال کلی داشتم
      یک سری جاها هست که متن تایپ می کنی مخوای بری خط بعد نمیشه ! مثل بیو اینستاگرام !
      اگر بخوای بری خط بعد باید بری توی Note متن رو تایپ کنی و بیای تو بیو پیست کنی !
      آیا راهی سراغ دارید که همون جا این کار رو کرد !؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
        سلام یه سوال کلی داشتم
        یک سری جاها هست که متن تایپ می کنی مخوای بری خط بعد نمیشه ! مثل بیو اینستاگرام !
        اگر بخوای بری خط بعد باید بری توی Note متن رو تایپ کنی و بیای تو بیو پیست کنی !
        آیا راهی سراغ دارید که همون جا این کار رو کرد !؟
        کیبورد های ترد پارتی نصب کنیم داخل ایتونز سرچ کنید کیبورد و اپلیکشین های کیبوردی که توسط اشخاص یا .. طراحی شده رو نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Laravel نمایش پست ها
          کیبورد های ترد پارتی نصب کنیم داخل ایتونز سرچ کنید کیبورد و اپلیکشین های کیبوردی که توسط اشخاص یا .. طراحی شده رو نصب کنید
          میشه یک کم واضح تر توضیح بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
            میشه یک کم واضح تر توضیح بدید
            خیر متاسفانه حوصله ندارم

Best Alternative Keyboards for the iPhone and iPad | Digital Trends

کیبورد fleksy رو نصب کنید عالیه

نظر

• نوشته اصلی توسط Ariaaa نمایش پست ها
              قیمتش 150 هزار تومنه

- - - - - - - - - -

قیمتش 150 هزار تومنه
              سیکتر و جکه جورتر از این چی پیشنهاد میکنید ... برای محافط صفجه چطور .. یه محافظ صفجه زدم که لبه ها رو خوب نگرفته .. البته برای 6 بود که تو 6 اس زدم ... در مجموع یه قاب خوب که زیاد گوشی رو از شکب اصلی خودش دور نکنه چی پیشنهاد دارید ..؟؟؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط amookochoolo نمایش پست ها
                سیکتر و جکه جورتر از این چی پیشنهاد میکنید ... برای محافط صفجه چطور .. یه محافظ صفجه زدم که لبه ها رو خوب نگرفته .. البته برای 6 بود که تو 6 اس زدم ... در مجموع یه قاب خوب که زیاد گوشی رو از شکب اصلی خودش دور نکنه چی پیشنهاد دارید ..؟؟؟ ممنون
                من JCPAl رو خريدم. كيفيتش هم عاليه. مدل مشابه spigen ١٦٠ تومن بود من اينو ٧٠ تومن خريدم.

A.S.A

نظر

• A.S.A

نظر

• این مناسب برای 6s نیست ... اصلا خوب نیست روی 6s

اشتباه کردی خریدی گرون هم خریدی ! قیمت 50 . موقع استفاده از تاچ ایدی کاملا ضخامتش رو حس میکنید که آزار دهنده هست .

داخله سایت آمازون برو میبینی که چیا مناسب برای 6s هست .

نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
                    من JCPAl رو خريدم. كيفيتش هم عاليه. مدل مشابه spigen ١٦٠ تومن بود من اينو ٧٠ تومن خريدم.

A.S.A

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                      این مناسب برای 6s نیست ... اصلا خوب نیست روی 6s

اشتباه کردی خریدی گرون هم خریدی ! قیمت 50 . موقع استفاده از تاچ ایدی کاملا ضخامتش رو حس میکنید که آزار دهنده هست .

داخله سایت آمازون برو میبینی که چیا مناسب برای 6s هست .
                      قيمت رو نميتونم چيزي بگم ولي از لحاظ كيفيت مشكلي پيش نيومده. تاچ ايديش هم ذره اي كندي نداره.
                      اگه لينك مربوط به اون قسمت در سايت امازون رو داريد ممنون ميشم بفرستيد

a.s.a

نظر

• سلام
                        جایی داخل فروم یا سایتای دیگه سراغ دارید که به کاربرد های فورس تاچ اشاره کرده باشه ؟
                        مثلا اینکه با فشار تو کناره سمت چپ مولتی تسکینگ میاد و چیز هایی ازین دست ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mse5602 نمایش پست ها
                          سلام
                          جایی داخل فروم یا سایتای دیگه سراغ دارید که به کاربرد های فورس تاچ اشاره کرده باشه ؟
                          مثلا اینکه با فشار تو کناره سمت چپ مولتی تسکینگ میاد و چیز هایی ازین دست ؟؟
                          سلام، نرم افزار های زیادی برای فورس تاچ آپدیت شده و قطعاً نرم افزارها و بازی های زیادی خواهد اومد برای فورس تاچ

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                            سلام، نرم افزار های زیادی برای فورس تاچ آپدیت شده و قطعاً نرم افزارها و بازی های زیادی خواهد اومد برای فورس تاچ
                            منظورم به کاربرد های فورس تاچ تو خود آی او اس بود
                            مثل تریکی که بش اشاره کردم
                            شورتکات، گسچر و امثالی ازین دست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها

نظر

• نوشته اصلی توسط mse5602 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

http://www.macworld.co.uk/how-to/iph...-plus-3626954/

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام من گوشیو گرفتم چند روزه دستمه راضیم همه چیش خوبه...ios 9.1 چند تا باگ داره... یکیش که خیلی کم پیش میاد... اینه که emotion که بین صفحه جابجا میشیم یهو می پره و سرع عمل میکنه صفحه هارو جابجا نمیکنه...دوم موقع اپلود و دانلود داخل واتس اپ تا این اعمال شروع میشه 5ثانیه گوشی رو داخل واتس اپ نمیتونی استفاده کنی یعنی لمس میکنه بعد 5ثانیه اوکی میشه ولی بیرون این برنامه اوکیه...سوم دوربینش واسه من کنار گوشم که میبرم تکونش میدم صدایه تکون خوردن میده این برای کسایی که دارن همینجوریه؟من گوشیم check avereage که کردم دیدم 20 روزی قبل خرید روشن شده بود ولی همه چیس سالمهsumsong چیپست هم هست...

نظر

صبر کنید ..
                                X