اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• زمانی که WiFi و Cellular خاموش باشه و توی منطقه آنتن دهی معمولی 15 دقیقه با 6s صحبت کنی آگه 4% از شارژ باتریت کم بشه طبیعیه؟؟

نظر

• سلام دوستان.
      دوربین 6s من وقتی به سمت منبع نور باشه مشکل Flare داره. نور پخش میشه و لکه تو عکس به وجود میاد. ممنون میشم تست کنید ببینید گوشی شما هم همچین مشکلی داره. بجز لکه گاهی نور پخش میشه.
      ویرایش توسط sosoni : https://i-phone.ir/forums/member/191021-sosoni در ساعت 05-12-2015, 11:13 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
        سلام
        با نسخه ويندوز برنامه pp ميتونى بكاپ بگيرى و رو گوشى جديد انتقال بدى
        ممنون ولی من که سرچ کردم فایل یا آموزش خوبی پیدا نکردم در مورد این نرم افزار

نظر

• مشکلی نداره برای همه اینجوریه .

نوشته اصلی توسط sosoni نمایش پست ها
          سلام دوستان.
          دوربین 6s من وقتی به سمت منبع نور باشه مشکل Flare داره. نور پخش میشه و لکه تو عکس به وجود میاد. ممنون میشم تست کنید ببینید گوشی شما هم همچین مشکلی داره. بجز لکه گاهی نور پخش میشه.

نظر

• سلام.
            زمانی که WiFi و Cellular خاموش باشه و توی منطقه آنتن دهی معمولی 15 دقیقه با 6s صحبت کنی آگه 4% از شارژ باتریت کم بشه طبیعیه؟؟
            و اینکه علامت فلش لوکیشن که مدام کنار علامت باتریه چیه و اگر on/off میشه نیازی هست on باشه؟؟ و برای on/off باید کدوم قسمت رفت؟؟؟
            ممنون میشم جواب منو بدید....
            ویرایش توسط arashr84 : https://i-phone.ir/forums/member/186780-arashr84 در ساعت 06-12-2015, 11:08 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط kami02 نمایش پست ها
              سلام دوستان. در موقع پخش فیلمهایی که از دوربین پشت گرفتم یه صدای خش خش میاد چند بار امتحان کردم دیدم خوب نشد. با دوربین جلو گرفتم دیدم خوبه. برای اینکه مطمئن بشم مشکل از اسپیکر نیست صدامو ضبط کردم دیدم اونجا هم خوب پخش میشه. فقط موقع پخش فیلمی که از دوربین پشتی گرفته میشه صدای خش خش میاد. ممنون میشم راهنمایی کنین که مشکل از کجاست؟
              اگه پشت دستگاه برچسب گلس یا چیزی زدی جلوی میکروفن رو گرفته بکن درست میشه

نظر

• گوشی زمین نخورده؟
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                  گوشی زمین نخورده؟
                  منظور شما با کی بود؟؟
                  جون خرس مهربون جواب من رو هم بدید...

نظر

• نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
                    سلام.
                    زمانی که WiFi و Cellular خاموش باشه و توی منطقه آنتن دهی معمولی 15 دقیقه با 6s صحبت کنی آگه 4% از شارژ باتریت کم بشه طبیعیه؟؟
                    و اینکه علامت فلش لوکیشن که مدام کنار علامت باتریه چیه و اگر on/off میشه نیازی هست on باشه؟؟ و برای on/off باید کدوم قسمت رفت؟؟؟
                    ممنون میشم جواب منو بدید....
                    فلش برای لوکیشن هست که مصرف باطری شما را بیشتر کرده . برو ستینگ - پریویتی - لوکیشن سرویس - خاموش کن درست میشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                      فلش برای لوکیشن هست که مصرف باطری شما را بیشتر کرده . برو ستینگ - پریویتی - لوکیشن سرویس - خاموش کن درست میشه .
                      ممنون از پاسختون.
                      اگر لوکیشن On باشه و برنامه هارو روی زمانی که فقط ازشون استفاده میکنم تنظیم بشه بازم در زمان استفاده نکردن از برنامه ها باطری مصرف میکنه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
                        ممنون از پاسختون.
                        اگر لوکیشن On باشه و برنامه هارو روی زمانی که فقط ازشون استفاده میکنم تنظیم بشه بازم در زمان استفاده نکردن از برنامه ها باطری مصرف میکنه؟؟
                        لوکیشن کلا مصرفش بالا هست روشن باشه ولی روی برنامه میتونید همون قسمت تنظیم کنید که فقط هر برنامه ایی میخواید بذارید روی while using the app باشه .

و برید قسمت system services اونجا تمامی تیک ها را بردارید برای ایران کاربردی ندارن فقط تیک wi-fi networking روشن بذار . روی مصرف باطری خیلی تاثیر داره .

نظر

• سلام عزیزان
                          من به یه مشکل خنده دار خوردم بعد از شصت سال استفاده از آیفون
                          هر کار میکنم نمیتونم قسمت نوتیفیکیشن ها رو که از بالا به پایین میکشیم رو در حالتی که گوشی قفل هست غیر فعال کنم که دیگه وقتی گوشی قفل هست کسی نتونه بیاره پایین !
                          ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط sarkari نمایش پست ها
                            سلام عزیزان
                            من به یه مشکل خنده دار خوردم بعد از شصت سال استفاده از آیفون
                            هر کار میکنم نمیتونم قسمت نوتیفیکیشن ها رو که از بالا به پایین میکشیم رو در حالتی که گوشی قفل هست غیر فعال کنم که دیگه وقتی گوشی قفل هست کسی نتونه بیاره پایین !
                            ممنون میشم کمکم کنید

سلام.توي اينجا ميتونيد غير فعال كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام کوشی من امروز 3ساعت خاموش کردم بعد روشن کردم دیدم ویبره کار نمیکنه.
                              لطفا راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                                لوکیشن کلا مصرفش بالا هست روشن باشه ولی روی برنامه میتونید همون قسمت تنظیم کنید که فقط هر برنامه ایی میخواید بذارید روی while using the app باشه .

و برید قسمت system services اونجا تمامی تیک ها را بردارید برای ایران کاربردی ندارن فقط تیک wi-fi networking روشن بذار . روی مصرف باطری خیلی تاثیر داره .
                                یعنی حتی اگه تنظیم گوشی روی Air باشه بازم لوکیشن بازم کار میکنه و باتری مصرف میکنه؟؟؟
                                آخه من چه رو Air باشه چه نباشه اگه از شب سشاعت 12 که خوابم تا صبح ساعت 9 حدوداً 3% باتری مصرف میکنه بدون اینکه برنامه ای باز باشه و کاری انجام بده...این ok؟

نظر

صبر کنید ..
                                X