اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aliaminnejad نمایش پست ها
    الان به من چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟توو استندبای مصرفش دو سه برابره قبل شده
    با هارد ریست درس میشه؟
    شما گفتی ریست کردی ! ؟ اگه اینجوره باید بری لوکیشن را خاموش کنی . گزینه نت گوشی هم روی 2g بذاری وقتی استفاده از نت نمیکنی و اینکه بگراند رفرش هم خاموش باشه - گزینهای سرچ خاموش - یا هندز اف اپ هم خاموش کنی کاربردی نیستش - داخله اکلود برو گزینه هایی که استفاده نمیکنی خاموش کن .

نظر

• بله بده ریست اینجوری شده
      لوکیشنو خاموش کردم ولی هیچ فرقی نکرد که هیچ تازه بدترم شد
      قبلا با لوکیشن فعال حتی وای فای فعال اینجوری مصرف نمیکرد
      از صب ساعت 4 تا 11 صب توو low power mode ده درصد کم کرده بود
      واقعا عجیبه
      ویرایش توسط aliaminnejad : https://i-phone.ir/forums/member/191411-aliaminnejad در ساعت 27-12-2015, 02:51 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط aliaminnejad نمایش پست ها
        بله بده ریست اینجوری شده
        لوکیشنو خاموش کردم ولی هیچ فرقی نکرد که هیچ تازه بدترم شد
        قبلا با لوکیشن فعال حتی وای فای فعال اینجوری مصرف نمیکرد
        از صب ساعت 4 تا 11 صب توو low power mode ده درصد کم کرده بود
        واقعا عجیبه
        بیشترین مصرف زمان استفاده از داده های سیم کارت هست .
        همیشه وقتی نیازی ندارید دیتا رو خاموش کنید .
        در قسمت آیکلود بکاپ رو خاموش کنید .
        با نصب بعضی برنامه وقتی حتی در پس زمینه هستن داده مصرف میشه و شارژ رو کم میشه .
        سعی کنید فقط از اپ استور برنامه دانلود کنید .
        در آخر ریست فکتوری میتونه همه چیز رو به حالت ابتدایی برگردونه .
        ولی در مجموع آیفون 6اس باطری قوی ای نداره و خیلی حساس نشید .

نظر

• سلام
          یک هفته هست که دکمه هوم گوشی مثل قبلا روان نیست ! کمی سفت شده و صدا هم میده !
          چطوری می تونم درستش کنم ؟

نظر

• دوستان من بکاپ ایفون 6s رو زدم ولی بعد از ریستور که زدم همه چیز اوکی بود ولی بعضی از شماره ها فقط شمارش بود اسمه کسی نبود دلیل چی هستش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
              دوستان من بکاپ ایفون 6s رو زدم ولی بعد از ریستور که زدم همه چیز اوکی بود ولی بعضی از شماره ها فقط شمارش بود اسمه کسی نبود دلیل چی هستش؟
              خيلي دليل ممكنه داشته باشه. ممكنه درست بكاپ نگرفته، ممكنه درست Restore نكرده، ممكنه بكاپ از يك گوشي قديمي تَر باشه و در اين جابجايي مشكلاتي پيش اومده باشه.
              خلاصه شما مي توني دستي درستش كني يا مي توني دوباره از نو همه ي كار هارو انجام بدي. پيشنهاد من اينه كه اگه همه چي درسته دستي شماره ها رو درست كن و بزن يك بار بكاپ بگيره حالا توي آيكلود يا توي كامپيوتر.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                خيلي دليل ممكنه داشته باشه. ممكنه درست بكاپ نگرفته، ممكنه درست Restore نكرده، ممكنه بكاپ از يك گوشي قديمي تَر باشه و در اين جابجايي مشكلاتي پيش اومده باشه.
                خلاصه شما مي توني دستي درستش كني يا مي توني دوباره از نو همه ي كار هارو انجام بدي. پيشنهاد من اينه كه اگه همه چي درسته دستي شماره ها رو درست كن و بزن يك بار بكاپ بگيره حالا توي آيكلود يا توي كامپيوتر.

من چند عادت دارم 2 بار بکاپ بزنم 2 بارشم همین و اورد ؟!البته این روی 5 بود ریختم روی 6s ! یعنی واقعا میتونه تاثیر داشته باشه!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
                  من چند عادت دارم 2 بار بکاپ بزنم 2 بارشم همین و اورد ؟!البته این روی 5 بود ریختم روی 6s ! یعنی واقعا میتونه تاثیر داشته باشه!؟
                  بله عزيز تأثير داره. البته نبايد اينجوري بشه ولي خب عموما من ديدم كه اين اشكالات براي دوستان پيش اومده.

نظر

• سلام دوستان واساتید
                    من تازه آیفون ۶s گرفتم مشکلی که دارم اینه که بعد از اینکه گوشی رو شارژ میکنم بعد ازاینکه از شارژ در میارم درصد باتری ثابت میمونه و تغییر نمیکنه و وقتی گوشی رو ریستارت میکنم درست میشه نسخه iOS 9.2
                    لطفا راهنمایی کنید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط koichfidel نمایش پست ها
                      سلام دوستان واساتید
                      من تازه آیفون ۶s گرفتم مشکلی که دارم اینه که بعد از اینکه گوشی رو شارژ میکنم بعد ازاینکه از شارژ در میارم درصد باتری ثابت میمونه و تغییر نمیکنه و وقتی گوشی رو ریستارت میکنم درست میشه نسخه iOS 9.2
                      لطفا راهنمایی کنید ممنون
                      بايد باتري رو كاليبره كنيد. به اين صورت كه اينقدر از گوشي استفاده كنيد تا شارژش تموم بشه و خاموش بشه. بعد بزنيد به شارژ و بذاريد كه فول شارژ بشه بعد يكبار خاموش و روشن كنيد.
                      اگه اين كار جواب نداد بايد از طريق كامپيوتر از نو ٩.٢ رو بريزيد.

نظر

• سلام خدمت دوستان
                        یه مشکلی واسه آیفون 6s ام بوجود اومد وقتی به ios 9.2 آپدیتش کردم
                        بعد از آپدیت که با باتری فول انجام شد مشکلی نبود با گوشی کاری نداشتم تا 6 ساعت بعد، وقتی رفتم سراغ گوشی دیدم شارژ باتری از 100 اومده رو 10 درصد!
                        وقتی هم باهاش کار کردم دیدم هنگ هنگه به طوری که اصلا نمیتونستم باهاش کار کنم بعدشم کلا صفحه خاموش شد ! هر کاری کردم صفحه روشن نشد ولی بهش زنگ میزدم زنگ میخورد!
                        تا دو ساعتی اینجوری بود بعدش با نگه داشتن دکمه های پاور و هوم روشن شد و از اون به بعد درست شد!!!!!!
                        کسی با آپدیت کردن 6s به این مشکل برخورد کرده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی رجبی نمایش پست ها
                          سلام خدمت دوستان
                          یه مشکلی واسه آیفون 6s ام بوجود اومد وقتی به ios 9.2 آپدیتش کردم
                          بعد از آپدیت که با باتری فول انجام شد مشکلی نبود با گوشی کاری نداشتم تا 6 ساعت بعد، وقتی رفتم سراغ گوشی دیدم شارژ باتری از 100 اومده رو 10 درصد!
                          وقتی هم باهاش کار کردم دیدم هنگ هنگه به طوری که اصلا نمیتونستم باهاش کار کنم بعدشم کلا صفحه خاموش شد ! هر کاری کردم صفحه روشن نشد ولی بهش زنگ میزدم زنگ میخورد!
                          تا دو ساعتی اینجوری بود بعدش با نگه داشتن دکمه های پاور و هوم روشن شد و از اون به بعد درست شد!!!!!!
                          کسی با آپدیت کردن 6s به این مشکل برخورد کرده؟
                          حتما شما به صورت ota آپديت كردين به اين نسخه
                          بهتره يه بار reset all settings and content رو بزنيد
                          احتمال قوي درست ميشه بعد اين كار در غير اين صورت بايد ريستور كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                            بايد باتري رو كاليبره كنيد. به اين صورت كه اينقدر از گوشي استفاده كنيد تا شارژش تموم بشه و خاموش بشه. بعد بزنيد به شارژ و بذاريد كه فول شارژ بشه بعد يكبار خاموش و روشن كنيد.
                            اگه اين كار جواب نداد بايد از طريق كامپيوتر از نو ٩.٢ رو بريزيد.

ممنون بابت جوابتون از دوستان کسی این مشکلو داشته ؟
                            با روشهایی که که ایشون گفتند حل میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط koichfidel نمایش پست ها
                              این مشکلو داشتم من بعد آپدیت به 9.2 یک بار در حین شارژ هار ریست کردم مدتی درست شد ولی باز پیش اومد با کالیبره هم ردیف نشد تا اینکه یه بار ریستور کردم و بک آپامو برنگردوندم هم این مشکل حل شد مصرف باطریمم از اون به بعد عالی شد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط koichfidel نمایش پست ها
                              این مشکلو داشتم من بعد آپدیت به 9.2 یک بار در حین شارژ هار ریست کردم مدتی درست شد ولی باز پیش اومد با کالیبره هم ردیف نشد تا اینکه یه بار ریستور کردم و بک آپامو برنگردوندم هم این مشکل حل شد مصرف باطریمم از اون به بعد عالی شد

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

سلام
                                دوستان من وقتی میخوام عکس لاک اسکرین و روی Live بزارم این قسمت فعال نمیشه هر چی میزنم نمیشه!
                                اما وقتی روی عکس فشار میدم حرکت میکنه اما این گزینه فعال نمیشه،لطفا کمک کنید.
                                با تشکر

ویرایش توسط Zarghan : https://i-phone.ir/forums/member/23816-zarghan در ساعت 03-01-2016, 08:31 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X