اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کسی مشکل منو که با بلوتوث پیدا کردم نمیدونه؟؟؟
    راستش من با 6s میخوام به منوپاد وصل بشم. بلوتوثش پیدا میکنه اما وصل نمیشه.. چند جا هم رفتم اما جز یه مورد، بقیه وصل نشدن... نتورک رو هم ریست کردم، گوشیمم با دکمه قفل و هوم ریست کردم اما باز نشد.نمیدونید مشکل چیه؟؟؟ IOS9.2
    مونوپد یانگ تنگ یا گاندو
    ممنون میشم کمکم کنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
      ممنون.
      به نظر شما چکار کنم. چون بعید میدونم سخت افزاری باشه...
      یعنی ایراد از گوشیمه؟؟ آخه بلوتوث لپ تاب و پیدا نمیکنه انا لب تاب بلوتوث گوشیمو پیدا میکنه....
      ازونجایی که بلوتوث آیفون محدودیت داره و مثل گوشی های دیگه قابلیت تبادل اطلاعات نداره
      بهتره مونوپادو با آیفون های دیگه امتحان کنید ببینید کا ر میکنه یا نه
      ممکنه اون دویوایس اصلا با ایفون Pair نشه

نظر

• بعضی از کانتکت های من هستند که با برای یک نفر چند تا شماره متفاوت ثبت کردم
        موبایل و تلفن ثابت و ....
        وقتی یکی باهام تماس میگیره یا میس کال میندازه
        من چجوری بعد میتونم از لیست Recents بفهمم که اون فرد از کدوم خطش تماس گرفته؟
        ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mse5602 نمایش پست ها
          بعضی از کانتکت های من هستند که با برای یک نفر چند تا شماره متفاوت ثبت کردم
          موبایل و تلفن ثابت و ....
          وقتی یکی باهام تماس میگیره یا میس کال میندازه
          من چجوری بعد میتونم از لیست Recents بفهمم که اون فرد از کدوم خطش تماس گرفته؟
          ممنون میشم راهنمایی کنید
          سلام
          توی قسمت Add phone برید و Add custom label رو بزنید.
          مثلا میخوایید برای یک نفر 2 تا موبایل ثبت کنید بزنید Mobile 1 و Mobile 2.
          وقتی باهاتون تماس بگیرن یا میس کال زیر اسم مخاطب میزنه Mobile 1 یا Mobile 2

نظر

• نوشته اصلی توسط mse5602 نمایش پست ها
            ازونجایی که بلوتوث آیفون محدودیت داره و مثل گوشی های دیگه قابلیت تبادل اطلاعات نداره
            بهتره مونوپادو با آیفون های دیگه امتحان کنید ببینید کا ر میکنه یا نه
            ممکنه اون دویوایس اصلا با ایفون Pair نشه
            ممنون از پاسختون.
            راستش با آیفون های دیگه وصل شده اما 6s نبودن... خیلی عجیبه برام...

نظر

• سلام گاهی تو نوشتهاتون به انجمن اشاره میشه ،میشه ادرس و راهنمایی کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ایفون ۶ اس گرفتم بک اپ هم برنگردوندم فضای اضافه آدر حدود ۲ گیگ گرفته چکار کنم؟

نظر

• سلام دوستان من آیفون 6اس دارم سنسور اثر انگشتش خود به خود از کار می افته و به صورت خود به خود به dfu mode میره و باید هوم و پاور را بگیرم که بیاد بالا هر وقت ری استارت میکنم تا چند دقیقه اثر انگشتش کار میکنه ضمنا ورژنش 6.2 است و یه بارم با کامپیوتر ری استور کردم فرقی نکرد اگه کسی میتونه کمک کنه با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                    ایفون ۶ اس گرفتم بک اپ هم برنگردوندم فضای اضافه آدر حدود ۲ گیگ گرفته چکار کنم؟
                    این قسمت بسشتر کش برنامه ها و بازیهاس با itools یا نصب برنامه doctor battery میتونی پاکسازیش کنی البته کش برنامه ها هم پاک میشه که حواست باشه
                    مثلا بعضی بازیها دانلود درون برنامه های دارند که همشون پاک میشن

نوشته اصلی توسط rezamaxi نمایش پست ها
                    سلام دوستان من آیفون 6اس دارم سنسور اثر انگشتش خود به خود از کار می افته و به صورت خود به خود به dfu mode میره و باید هوم و پاور را بگیرم که بیاد بالا هر وقت ری استارت میکنم تا چند دقیقه اثر انگشتش کار میکنه ضمنا ورژنش 6.2 است و یه بارم با کامپیوتر ری استور کردم فرقی نکرد اگه کسی میتونه کمک کنه با سپاس
                    یک بار گوشی رو به dfu ببر و ریستور کن اگه نرم افزاری باشه حل میشه

نظر

• 6اسم از شب تا صب 10 درصد مصرف میکنه
                      تازه اینجوری شده
                      چیکار کنم؟اول 3 درصد خالی میکرد
                      بده ریست زدن اینجوری شده

نظر

• مصرفش بطور محسوسی رفته بالا
                        بده ریست
                        یکی کمک کنه

نظر

• یعنی واقعا این همه مشکلات عجیب و غریب همه دارن با ایفون 6اس ؟

من تاحالا تو دوروبرم کسی رو ندیدم به این مشکلات برخورده باشه

نظر

• باگن همشون
                            به مرور با آپدیت رفع میشن

نظر

• نوشته اصلی توسط Laravel نمایش پست ها
                              یعنی واقعا این همه مشکلات عجیب و غریب همه دارن با ایفون 6اس ؟

من تاحالا تو دوروبرم کسی رو ندیدم به این مشکلات برخورده باشه
                              استفاده ي نادرست، بكاپ گيري هاي ناقص، برگردوندن ناقص بكاپ ها، استفاده از برنامه هاي غير استاندارد مثل سيبچه، جيلبرك و ... مي توانند باعث مشكلات زيادي شوند. با استفاده درست هيچ وقت به مشكل برنمي خوريد مگر مشكلات سخت افزاري كه از اول گوشي تون داشته كه احتمالش كمه و به شانس خريدار بستگي داره كه اگر خارج از ايران باشيد اپل استور رايگان تعمير يا تعويض مي كنه اگر هم داخل ايران باشيد به انصاف فروشنده و ... بستگي داره. و يا يك سري باگ كه سراسري هستش و با به روز رساني برطرف ميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• الان به من چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟توو استندبای مصرفش دو سه برابره قبل شده
                                با هارد ریست درس میشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X