اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط 4lireza نمایش پست ها
    با سلام چند وقتی هست بعد آپدیت آخر وقتی میخوام تو لیست مخاطبین کسی رو سرچ کنم هر کلمه که میزنم هیچ کسی رو نشون نمیده انگار کسی رو به اون اسم پیدا نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید
    ممنون ميشم يكي راهنمايي كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان اول این که خاک تو سر اپل با این گوشی ساختنش و آپدیت دادن من تازگی یه مشکل برما پیش اومده دوربین سفلی من جابه جا شده درست مثل این عکس http://www.zoomit.ir/media/k2/items/...866f85c_XL.jpg
      خرج درست کردنش چقدر میشه ؟؟؟ ارزش داره گوشی رو باز کنم و بدم درست کنن ؟ 2200 پول دادیم بعدش 6 ماه این مشکل پیش اومد IOS 9 هم که دیگه نگو . واقعا حیف پول که بابت این گوشی دادم
      راهنمایی کنید دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط zadis نمایش پست ها
        سلام دوستان اول این که خاک تو سر اپل با این گوشی ساختنش و آپدیت دادن من تازگی یه مشکل برما پیش اومده دوربین سفلی من جابه جا شده درست مثل این عکس http://www.zoomit.ir/media/k2/items/...866f85c_XL.jpg
        خرج درست کردنش چقدر میشه ؟؟؟ ارزش داره گوشی رو باز کنم و بدم درست کنن ؟ 2200 پول دادیم بعدش 6 ماه این مشکل پیش اومد IOS 9 هم که دیگه نگو . واقعا حیف پول که بابت این گوشی دادم
        راهنمایی کنید دوستان
        سلام دوست من
        یعنی چی جابه جا شده عکس که چیزی معلوم نیست
        اگرمنظورتون عکس رو بر عکس ثبت میکنه که نرم افزاری فکر کنم در ورژن 9 اینجوری شده

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

سلام
          من ي اشتباهي كردم براي كيبردم شورتكات درست كردم الان هركاري ميكنم پاك نمييييييشه!!! هرچي پاك ميكنم انگار تو آيكلود آپلود شده و مجدد به حالت اول برميگرده [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
          چيكارش كنم كه كامل حذف بشه!!؟

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
          ویرایش توسط A.M.B.N : https://i-phone.ir/forums/member/130862-a-m-b-n در ساعت 21-11-2015, 12:46 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
            سلام دوست من
            یعنی چی جابه جا شده عکس که چیزی معلوم نیست
            اگرمنظورتون عکس رو بر عکس ثبت میکنه که نرم افزاری فکر کنم در ورژن 9 اینجوری شده
            یعنی دوربین سلفی از جای اصلی یه خورده تکون خورده دقیقا مثل تو عکسی که لینکشو گذاشتم شده

نظر

یعنی دوربین سلفی از جای اصلی یه خورده تکون خورده دقیقا مثل تو عکسی که لینکشو گذاشتم شده
              سلام
              یعنی دقیقا زیر قاب نیست ضربه خورده
              عکس گرفته شده نداری باهاش
              احتمالا نصف عکس سیاه باید باشه

نظر

سلام
                یعنی دقیقا زیر قاب نیست ضربه خورده
                عکس گرفته شده نداری باهاش
                احتمالا نصف عکس سیاه باید باشه

نظر

• سلام خسته نباشید
                  دوستان من یه سوالدارم از اساتید
                  برادر بنده یه ۶ اورده ولی این ۶ قفله و پسورد میخواد البته نه پسورد ایکلود پسورد چهار رقمی واسه ورود به دلیل اینکه نره تو قفل ایکلود میخوام این قفلو بردارم چجوری میتونم اینکارو کنم ممنون میشم جواب بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط abbas joon نمایش پست ها
                    سلام خسته نباشید
                    دوستان من یه سوالدارم از اساتید
                    برادر بنده یه ۶ اورده ولی این ۶ قفله و پسورد میخواد البته نه پسورد ایکلود پسورد چهار رقمی واسه ورود به دلیل اینکه نره تو قفل ایکلود میخوام این قفلو بردارم چجوری میتونم اینکارو کنم ممنون میشم جواب بدین
                    سلام
                    فکر نکنم راهی غیر از ریستور داشته باشه
                    تازه خود اپل سر جریان محاکمه یک بنده خدایی اقرار کرده بود در ios 9 به بعد خود اپل هم دیگه نمیتونه قفل رو برداره

نظر

• یه چندتا کلیپ دیدم تو یوتیوب ولی همشون رفتن ازتو ریکاوری واسه ریستور
                      ولی تنها مشکل من اینه که نمیخوام بره رو قفل ایکلود
                      واسه همین دنبال راهیم که بشه

نظر

• و یک سوال به جز خود سایت اپل دیگه چه سایتی مطمینه واسه چک سریال
                        iphoneimei این سایت خوبه ؟؟
                        چون تو این سایت زده فایند مای ایفون آن هست پس یعنی ریستورش کنم قفل ایکلود میشه نه؟

نظر

• سلام
                          نمیشه بکاب رو برگردوند اگر مثلا قبل قفل بکاب گرفته باشیم
                          الان قفل شده رمز رو یادتون نمیاد

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشيد ، من يه سوال داشتم متاسفانه نميدانستم در كدوم قسمت سوالم بپرسم ، اگه سوالم نامربوط بود عذرخواهي ميكنم.حدود يكسال هست آيفون شش شانزده گيگ دارم ، متاسفانه من با مشكل كمبود حافظه مواجه شدم ،ميخوام يه هارد اكسترنال بخرم كه بدون واسطه لپ تاپ مستقيم به آيفون متصل بشه و اطلاعاتم از موبايل بر روي هارد بريزم و سپس هارد به لپ تاپ وصل كنم ،البته اينم برام مهم هست كه اون لپ تاپ برنامه آيتونز روش نصب نباشه،اگه امكانش هست يه نوع هارد به من معرفي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
                              با عرض سلام و خسته نباشيد ، من يه سوال داشتم متاسفانه نميدانستم در كدوم قسمت سوالم بپرسم ، اگه سوالم نامربوط بود عذرخواهي ميكنم.حدود يكسال هست آيفون شش شانزده گيگ دارم ، متاسفانه من با مشكل كمبود حافظه مواجه شدم ،ميخوام يه هارد اكسترنال بخرم كه بدون واسطه لپ تاپ مستقيم به آيفون متصل بشه و اطلاعاتم از موبايل بر روي هارد بريزم و سپس هارد به لپ تاپ وصل كنم ،البته اينم برام مهم هست كه اون لپ تاپ برنامه آيتونز روش نصب نباشه،اگه امكانش هست يه نوع هارد به من معرفي كنيد

من تا حالا ندیدم همچین چیزی ممکن باشه! اون هم با محدودیت های سیستم iOS
                              برای خالی شدن فضا استفاده از نرم افزارهای cleaner رو فراموش نکنید

نظر

• الان يه سري هارداكسترنال اومده كه از طريق واي فا به آيفون وصل ميشه ولي قيمتش يه مقدار گرون هست ميخواستم بدونم از طريق كابل usb3 هم اين امكان هست ،الان عكس اون هارداكسترنال هم ميفرستم

نظر

صبر کنید ..
                                X