اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
    دوستاني كه مشكل وصل شدن و دانلود از App Store رو دارن يكبار ريست نتورك رو انجام بدن به احتمال 90 درصد مشكل حل ميشه حتي بدون استفاده از ... ان

Sent from my iPhone using Tapatalk
    فکر کنم مشکل نت هستش
    اخه منم همین مشکل رو دارم
    ولی با **ان مشکلم حل شد

نظر

• نوشته اصلی توسط aker نمایش پست ها
      فکر کنم مشکل نت هستش
      اخه منم همین مشکل رو دارم
      ولی با **ان مشکلم حل شد
      همين طوره باگ iOS 9 نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed-69 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        IOS9.1 دارم ایتونز ب روز

بازی ASSASSINS CREES IDENTITY رو بصورت IPA دانلود کردم تو فضای ایتونز بردم INSTALL رو زدم و بعدش SYNC در اخر باید نصب اما ب صورت عکس زیر میشه تو گوشی هم روش کلیک میکنی زیر بازی INSTALLING مینویسه چه کنم الان؟

دوستان fifa 16 هم از ********* دانلود کردم بردن تو ایتونز بازم همین شکلی شد tongbo هم نمیتونه نصبش کنه چراااااااااااااااا اخخخخخخخخخخخه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed-69 نمایش پست ها
          دوستان fifa 16 هم از ********* دانلود کردم بردن تو ایتونز بازم همین شکلی شد tongbo هم نمیتونه نصبش کنه چراااااااااااااااا اخخخخخخخخخخخه؟
          دوست عزیز با itools امتحان کن

نظر

• سلام خسته نباشید من یه ایفون 6 خریدم قبلا اندرویید کار میکردم زیاد وارد نیستم گوشی رو رستور کردم از داخل خود گوشی دیگه بالا نمیاد رو صفحه اول گیر میکنه به یه موبایل فروش نشون دادم گفت مشکل نرم افزاریه واقعا اینطوره؟

- - - - - - - - - -

معذرت میخوام گفت مشکل سخت افزاریه

نظر

• نوشته اصلی توسط alis871 نمایش پست ها
              سلام خسته نباشید من یه ایفون 6 خریدم قبلا اندرویید کار میکردم زیاد وارد نیستم گوشی رو رستور کردم از داخل خود گوشی دیگه بالا نمیاد رو صفحه اول گیر میکنه به یه موبایل فروش نشون دادم گفت مشکل نرم افزاریه واقعا اینطوره؟

- - - - - - - - - -

معذرت میخوام گفت مشکل سخت افزاریه
              سلام
              شما ریستور رو امتحان کنید اول.اموزش هست از اینجا

نظر

• میشه نرم افزاری باشه؟ اصلا الان رو ارم اپل گیر میکنه؟

نظر

میشه نرم افزاری باشه؟ اصلا الان رو ارم اپل گیر میکنه؟
                  بله ميتونه باشه.فقط اگر بك اپ نداشته باشيد همه اطلاعتتون ميپره.

نظر

• اطلاعاتم مهم نیست میخوام فقط گوشی راه بیوفته دوباره

نظر

اطلاعاتم مهم نیست میخوام فقط گوشی راه بیوفته دوباره
                      ريستور كنيد به ٩.٠.٢ يا ٩.١

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
                        ريستور كنيد به ٩.٠.٢ يا ٩.١

به 9.0.2 فکر نکنم بشه. به 9.1 ریستور کنید٬ مطمئنا حل میشه. اگه دستگاه تون جیلبریک بوده٬ نباید ریست میکردید از طریق دستگاه

نظر

• سلام
                          من شماره مخاطبین رو از سیم به آیفون انتقال دادم ، اما اسم شماره ها نیومده و فقط خود شماره ها انتقال داده شده!
                          کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
                          ویرایش توسط esi030 : https://i-phone.ir/forums/member/189491-esi030 در ساعت 26-10-2015, 05:18 PM

نظر

• سلام دوستان من یه مشکل حادی دارم با گوشی اونم اینکه گوشیم 16 گیگه و 5.7 گیگ گوشی رو others گرفته نمیدونم توش چی هست و چجوری خالی میشه یکی گفت از استیکراست ولی پاک کردم درست نشد هر برنامه ای هم تو اینترنت پیدا میکنم تو app store وجود نداره گوشی هم جیلینگ نشده. میشه لطفا بگید چیکار کنم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط JavadSalmani نمایش پست ها
                              سلام دوستان من یه مشکل حادی دارم با گوشی اونم اینکه گوشیم 16 گیگه و 5.7 گیگ گوشی رو others گرفته نمیدونم توش چی هست و چجوری خالی میشه یکی گفت از استیکراست ولی پاک کردم درست نشد هر برنامه ای هم تو اینترنت پیدا میکنم تو app store وجود نداره گوشی هم جیلینگ نشده. میشه لطفا بگید چیکار کنم؟؟؟؟
                              بهترین راه حلش اینه که بک اپ بگیر بعد ریستور کن دوباره بک اپت رپ برگردون رو گوشیت

نظر

• سلام دوستان
                                مشكل من اين هست كه بعد از آپديت برنامه نيوز رو گوشيم نيومده حتي الانم كه ٩.١ هست بازم خبري ازش نيست
                                داستان چيه؟
                                ویرایش توسط ashkangg : https://i-phone.ir/forums/member/87878-ashkangg در ساعت 29-10-2015, 11:14 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X