اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• علت نچرخیدن صفعه نمایش ایفون6

سلام علت عرضی نشدن صفعه ایفون6 ایا تنظیماتی دارد
    یعنی وقتی گوشی بصورت افقی میگیرم میخوام صفعه بچرخه

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
      سلام علت عرضی نشدن صفعه ایفون6 ایا تنظیماتی دارد
      یعنی وقتی گوشی بصورت افقی میگیرم میخوام صفعه بچرخه
      خیر این مورد فقط برای ایفون ۶ پلاس هست و ایفون ۶ این قابلیتو نداره

نظر

• سلام
        من قبلا نرم افزاره sygic iran نصب کرده بودم بدون جیلبریک وبدون تانگبو یا نرم افزاره دیگری فقط از طریق گوشی حالا روشش یادم رفته اگر کسی بلده راهنمایی کنه البته بدون خرید

- - - - - - - - - -
        ویرایش توسط iphonehamid : https://i-phone.ir/forums/member/188220-iphonehamid در ساعت 20-09-2015, 12:18 AM

نظر

سلام
          من قبلا نرم افزاره sygic iran نصب کرده بودم بدون جیلبریک وبدون تانگبو یا نرم افزاره دیگری فقط از طریق گوشی حالا روشش یادم رفته اگر کسی بلده راهنمایی کنه البته بدون خرید

- - - - - - - - - -
          سلام
          اگر بدون جیلبریک نبوده! احتمالا با تانگبو نصب کردید یا 25app یا نرم افزارهای مشابه همین. مطمنم روش دیگه ای وجود نداشته تا بحال! مطمنید با این نرم افزارها نبوده؟! اگر با گوشی نصب کردید: زمانی که این دو برنامه بالا رو OK میکنید نرم افزار ipa خودشو تو گوشی نصب میکنه و میشه از طریق گوشی برنامه یا گیم رو نصب کرد.
          البته جسارت کردیم، حتما شما این روش ها رو میدونستید :-) جهت یادآوری عرض کردم.
          ویرایش توسط persinboy : https://i-phone.ir/forums/member/87264-persinboy در ساعت 20-09-2015, 11:10 AM

نظر

سلام

- - - - - - - - - -
            شدني نيست، مگه اينكه فايل رو از جاي ديگه گرفته بوديد و نصب كرديد يا اون موقع در app store رايگان بوده با اپل آي دي ديگه گرفتي و الآن پولي شده !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوست عزیز البته در پرسش و پاسخ اپل اپس راهنمایی کرده بودن از طریق گوشی یک ادرس وارد کردم الان یادم رفته

نظر

• لطفا این سوال من رو جواب بدید دوستان

نوشته اصلی توسط Arad 1380 نمایش پست ها
                خیر این مورد فقط برای ایفون ۶ پلاس هست و ایفون ۶ این قابلیتو نداره
                سلام
                دوستان من گوشی اپل دارم و 3 ماهی هست که دارم کلش بازی میکنم.
                الان یکی از دوستانم که لولش بالا هست و گوشی ش اندروید هست میگه نمیخواد دیگه بازی کنه و من میخوام از اون بازی ش رو انتقال بدم به گوشی خودم.
                راستش یه سرچی تو نت کردم و اون کد 12 رقمی رو به من داد ولی وقتی من اون کد رو میزنم قبول نمیکنه.
                انگار که میگه این بازی رو شما داری و نمیشه که انتقال بدی.
                حالا از دوستانی که اطلاع دارند تا این بنده خدا پشیمون نشده بگید چطور میتونم اکانت اون رو انتقال بدم به گوشی خودم.

سلام..
                دوست عزیز شما نیاز ب ی اپل ایدی داری ک هیچ بازی روش نیست..
                برای اینکه اکانت دوستت رو انتقال بدی ب گوشی خودت اول باید بازی خودتو از گوشی پاک کنی..
                متاسفانه سیستم ای او اس جوریه ک براحتی دیتا بازی رو نمیتونی از گیم سنتر پاک کنی..دو حالت داره فقط.. یا ریست کلی کنی گوشیت رو(اگه جیلیریک نیست) یا اینکه ریستور کنی..غیر این دو حالت دهکده قبلیت پاک نمیشه..
                وقتی اینکار انجام دادی.. میری اپل ایدی جدید رو میزنی تو ای کلود و گیم سنتر..بازی رو با همین اپل ایدی جدیداز اپل ستور دانلود میکنی.. بعد بازی رو اجرا میکنی تا مرحله انتخاب اسم و اون علامت setting در سمت راست پیدا بشه..
                بعد بازی دوستت رو اندروید اجرا کن..و بعد لینک دیوایس کن..ب همین راح

من این راه رو کاملا درست و به ترتیب انجام دادم اما وقتی بازی کلش رو مجدد نصب کردم و بازش کردم همون نقشه قبلی م رو آورد.
                یعنی کسی از این جریان اطلاعی نداره؟

نظر

• سلام
                  راه حلی که دوستمون براتون کامل توضیح دادن هیچی مشکلی نداره و دقیق هستش ولی.....
                  شما اگر به دیوایس اپل دیگری دسترسی دارید که بازی کلش نصب نکرده ، میتونی از اون هم استفاده کنی
                  اول اپل آیدی جدید بسازید ، بعد رو دیوایس جدید ست کنید و بازی رو دانلود کنید ... بعد از گذشتن مراحل اولیه بازی میتونید بازی رو لینک کنید.
                  موفق باشید

نظر

• میشه گام به گام بگید بعد از ساخت اپل آیدی بایستی چه کنم؟

اول آیکلود رو sign off کنم ؟ به چه صورت؟ گیم سنتر رو چ کنم و ...
                    تروخدا یه گام بندی ساده و کامل مجدد بگید طبق دستورات شما برم ببینم میشه کاری کرد یا نه

- - - - - - - - - -

میشه گام به گام بگید بعد از ساخت اپل آیدی بایستی چه کنم؟

اول آیکلود رو SIGN OFF کنم ؟ به چه صورت؟ گیم سنتر رو چ کنم و ...
                    تروخدا یه گام بندی ساده و کامل مجدد بگید طبق دستورات شما برم ببینم میشه کاری کرد یا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdidahaj نمایش پست ها

اول آیکلود رو sign off کنم ؟ به چه صورت؟ گیم سنتر رو چ کنم و ...

- - - - - - - - - -

اول آیکلود رو SIGN OFF کنم ؟ به چه صورت؟ گیم سنتر رو چ کنم و ...
                      متاسفانه سیستم ای او اس جوریه ک براحتی دیتا بازی رو نمیتونی از گیم سنتر پاک کنی..دو حالت داره فقط.. یا ریست کلی کنی گوشیت رو(اگه جیلیریک نیست) یا اینکه ریستور کنی..غیر این دو حالت دهکده قبلیت پاک نمیشه..
                      فکر میکنم جوابتون همینجاست. شما باید دیتای بازی رو کاملا پاک کنی. اگه جیلبریک نیستی از setting - general - reset - reset all content and settings رو بزن.

نظر

• سلام
                        آقای کریمی پسورد فایل پی دی اف محبت می فرمایید پ خ کنید

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان مشکل من حل شد
                          با ساخت اپل آیدی جدید بازی رو انتقال دادم روی آیفون
                          فقط الان دو تا مشکل دارم
                          1) چطور شماره تلفن هام رو از اپل آیدی قبلی م انتقال بدم به اپل آیدی جدید؟
                          2) چرا اون دوستم که اندروید داره بعد از اینکه کلش ش رو به من داد هم بازم میتونه بازی کنه زمانی که من تووو بازی نیستم اون میتونه بازی کنه؟
                          چی کار کنم که دیگه اون نتونه ؟

نظر

• کسی پاسخگو نیست؟
                            ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
                            نحوه ی پاک کردن لیست contact هام از سیم کارت با گوشی آیفون (جلبریک نشده) به چه صورت است؟

نظر

• سلام من low power mode فعال میکنم وقتی گوشی به شارژ میزنم وشارژ پر میشه این گزینه غیر فعال میشه دوباره باید از نو فعالش کنم

نظر

• سلام من دو تا ایمیل توی گوشی ثبت کردم حالا میخوام ایمیل سوم ثبت کنم نمیشه مشکل از چیه االبته اینو بگم که جی میل ثبت میشه
                                ویرایش توسط iphonehamid : https://i-phone.ir/forums/member/188220-iphonehamid در ساعت 22-09-2015, 10:34 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X