اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگر اینجور باشه بعد از حدود شش سال که ایفون دارم بغیر از توجی باید باهاش کمکم خداحافظی کرد حیف شد دارند نابودش میکنند ایرادهاش دیگه داره زیاد میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط jame نمایش پست ها
      اگر اینجور باشه بعد از حدود شش سال که ایفون دارم بغیر از توجی باید باهاش کمکم خداحافظی کرد حیف شد دارند نابودش میکنند ایرادهاش دیگه داره زیاد میشه
      اره موافقم
      اين كه همچين ويژگي رو از بين بردن رو مخه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان خسته نباشيد.
        من با گوشيم از روز اول كه خريدم اين مشكل رو داشتم زماني كه ميرم قسمت battery usage ميخوام ببينم كه كدوم برنامه بيشترين درصد مصرف باتري رو به خودش اختصاص ميده ميبينم صفحه نمايشه كمه كم45%الي50%از مصرف باتري رو به خودش اختصاص ميده ألان يه مدت كه كوشي رو كامل ريست كردم و بك اپ رو برنگردوندم و تا الا هيچ برنامه يا بازي روش نصب نكردم كه بگم شايد واسه نا سازگاري با اون بازي يا برنامه باشه كلا با گوشي خيلي كم كار ميكنم تماس يا پيام دوستان واسه شما هم بيشترين درصد رو به صفحه نمايش اختصاص ميده يانه؟؟؟اين مشكل نشان دهنده اينه كه باتري خرابه ؟؟؟يا كار خاصي هست كه من انجام ندادم و بايد انجام بدم كه درست شه ؟؟اگه راه يا كاري هست كه بايد انجام بدم لطفا بگين .البته اينم. أضافه كنم تمام تنظيمات كه باعث افزايش مصرف باتري ميشه رو خاموش كردم.و به اخرين وژرن iOS 9.0.2اپ ديت كردم. ولي بازم مشكل پابر جاس.بعد احساس ميكنم گوشيم زود شارژش تموم ميشه نهايت قسمت usage نهايت5ساعت ميده حالا نميدونم گوشيم من مشكل داره يا واسه بقيه هم همين جوريه؟؟؟ من يه شب تا صبح گوشي رو بدونه استفاده واي فاي خاموش تو حالت استند باي بزارم تاصب ٤الي٥درصد كم ميكنه اين امر طبيعيه؟يعني واسه تمام ايفون٦ها صدق ميكنه؟
        دوستان و اساتيد گرامي از شما خواشمندم بنده رو هرچي سريع تر راهنمايي كنيد چون خيلي فكرمو مشغول خودش كرده.باتشكر.
        ویرایش توسط Amir moradi68 : https://i-phone.ir/forums/member/171550-amir-moradi68 در ساعت 03-10-2015, 09:53 PM

نظر

• سلام من رو فایو اس قبلا داشتم این مشگل بود باطریش خرابه خود به خود خالی میکنه حتی اگه گوشی خاموش باشه الان 6 دارم اون مشگل را نداره ولی تا دلت بخواد بعد از فریمور 9.1 به بعد مشگل ریز و درشت داره

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
            سلام دوستان خسته نباشيد.
            من با گوشيم از روز اول كه خريدم اين مشكل رو داشتم زماني كه ميرم قسمت battery usage ميخوام ببينم كه كدوم برنامه بيشترين درصد مصرف باتري رو به خودش اختصاص ميده ميبينم صفحه نمايشه كمه كم45%الي50%از مصرف باتري رو به خودش اختصاص ميده ألان يه مدت كه كوشي رو كامل ريست كردم و بك اپ رو برنگردوندم و تا الا هيچ برنامه يا بازي روش نصب نكردم كه بگم شايد واسه نا سازگاري با اون بازي يا برنامه باشه كلا با گوشي خيلي كم كار ميكنم تماس يا پيام دوستان واسه شما هم بيشترين درصد رو به صفحه نمايش اختصاص ميده يانه؟؟؟اين مشكل نشان دهنده اينه كه باتري خرابه ؟؟؟يا كار خاصي هست كه من انجام ندادم و بايد انجام بدم كه درست شه ؟؟اگه راه يا كاري هست كه بايد انجام بدم لطفا بگين .البته اينم. أضافه كنم تمام تنظيمات كه باعث افزايش مصرف باتري ميشه رو خاموش كردم.و به اخرين وژرن iOS 9.0.2اپ ديت كردم. ولي بازم مشكل پابر جاس.بعد احساس ميكنم گوشيم زود شارژش تموم ميشه نهايت قسمت usage نهايت5ساعت ميده حالا نميدونم گوشيم من مشكل داره يا واسه بقيه هم همين جوريه؟؟؟ من يه شب تا صبح گوشي رو بدونه استفاده واي فاي خاموش تو حالت استند باي بزارم تاصب ٤الي٥درصد كم ميكنه اين امر طبيعيه؟يعني واسه تمام ايفون٦ها صدق ميكنه؟
            دوستان و اساتيد گرامي از شما خواشمندم بنده رو هرچي سريع تر راهنمايي كنيد چون خيلي فكرمو مشغول خودش كرده.باتشكر.
            دوستان كسي در اين باره اطلاعات نداره بنده رو راهنمايي كنه خواهشا منو در اين باره راهنمايي كنيد . باتشكر.

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir moradi68 نمایش پست ها
              دوستان كسي در اين باره اطلاعات نداره بنده رو راهنمايي كنه خواهشا منو در اين باره راهنمايي كنيد . باتشكر.
              دوست عزيز اين مصرف باتري منه با ios 9.0.2
              Low power mode هم دائم روشنه
              تو ٨ ساعت استند باي هم فقط ١-٢ درصد كم ميكنه برا من

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوست عزیز
                درصدی که اونجا زده معنیش مصرف بالا نیست
                معنی اون فقط اینه که بدونی هر process چه سهمی از باتری را مصرف کرده
                به مثال زیر دقت کن:

10 تا برنامه داری،وقتی هر 10 تا شروع به کار میکنن، چه پر مصرف باشن چه کم مصرف، سهم کمی از باطری به اونا اختصاص داده میشه
                مثلا" ممکنه توی یه روز شما بشینی اسفالت بازی کنی ولی چون تعداد بالایی نرم افزار دیگه هم ران کردی اون درصد پایین بیاد
                ولی وقتی یک یا دو برنامه باز باشه، درصدشون میره بالا
                امیدوارم فهمیده باشی
                در کل جای نگرانی نیست
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• من که خودمو کشتم کسی جواب ما رو نداد . خوب تقصر هم ندارید ios 9 جدید اومده هرکسی نمیدونه چطوری میشه مشکلات رو برطرف کرد.

نظر

• سلام
                    دوستان گرامی دو سه روزی هست به مشکل عجیبی برخوردم
                    من همچنان روی ورژن 8.4 هستم به به دلیل جلبریک فعلا نمیخوام ابدیت کنم!
                    حالا مشکل! چند روزیه انتن گوشیم زمانی که اینترنت گوشی رو روشن میکنم میپره به طوری که اصلا نمیتونم از نت اسفتفاده کنم یا نت نداره یا میزینه e یا یه لحظه میشه 3g
                    و جالبه یه دفعه هم میزنه نو سرویس!
                    ولی وقتی نت رو قطع میکنم انتن گوشی بر میگرده البته بازم ضعیف به طوری که وقتی بهم زنگ میزنن میگه دسترس نیستم!
                    به نظر دوستان سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

نظر

• دوستان چند وقتیه کلید هوم 6 و وقتی دستمو میزارم روش و اینور اونور می کنم یکم سر جاش به اطراف بزی میکنه!
                      یه مشکل دیگم اینک بعضی وقتا دستمو میزارم روی کلید هوم (قبل از اینکه کامل فشارش بدم ) یه صدای تیک خیلی ریز میده
                      به نظر شما مشکل داره یا خیلیاشون اینجورین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hddvb نمایش پست ها
                        سلام
                        دوستان گرامی دو سه روزی هست به مشکل عجیبی برخوردم
                        من همچنان روی ورژن 8.4 هستم به به دلیل جلبریک فعلا نمیخوام ابدیت کنم!
                        حالا مشکل! چند روزیه انتن گوشیم زمانی که اینترنت گوشی رو روشن میکنم میپره به طوری که اصلا نمیتونم از نت اسفتفاده کنم یا نت نداره یا میزینه e یا یه لحظه میشه 3g
                        و جالبه یه دفعه هم میزنه نو سرویس!
                        ولی وقتی نت رو قطع میکنم انتن گوشی بر میگرده البته بازم ضعیف به طوری که وقتی بهم زنگ میزنن میگه دسترس نیستم!
                        به نظر دوستان سخت افزاریه یا نرم افزاری؟
                        اگر ایرانسل داری قبلا اطلاع رسانی کرد بود برای 9 فکرکنم کلا خراب شده
                        همراه اولم که کلا افتضاح هست مدلش همیجوری چند وقت آنتن میره مخصوصا اگر اول روی LTE باشه بعد بزاری روی3g

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_al نمایش پست ها
                          دوستان چند وقتیه کلید هوم 6 و وقتی دستمو میزارم روش و اینور اونور می کنم یکم سر جاش به اطراف بزی میکنه!
                          یه مشکل دیگم اینک بعضی وقتا دستمو میزارم روی کلید هوم (قبل از اینکه کامل فشارش بدم ) یه صدای تیک خیلی ریز میده
                          به نظر شما مشکل داره یا خیلیاشون اینجورین؟
                          براي منم همين طوريه. نگران نباشيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                            براي منم همين طوريه. نگران نباشيد.
                            مرسی داداش
                            پس برای شمام بعضی وقتا قبل فشار دادن کامل یه صدای تیکی میده و لقی کم و داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_al نمایش پست ها
                              مرسی داداش
                              پس برای شمام بعضی وقتا قبل فشار دادن کامل یه صدای تیکی میده و لقی کم و داره؟
                              آره داداش. خودتو درگير اين چيزاي كوچيك نكن.
                              موفق باشي.

نظر

• با سلام
                                دوستان ال سی دی گوشی من شکسته
                                [emoji17][emoji17]
                                میخام عوضش کنم لطفا راهنماییم کنید٫

اول قیمت تاچ ال سی دی اصلی با هزینه تعویضش چنده؟
                                دوم از کجا باید بفهمم ال سی دی که میندازه واقعا اصلیه؟!!

با تشکر ....

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X