اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
    با سلام و ورود
    دوستان من ایفون دارم و یک شماره را گذاشتم تو قسمت بلاک و حالا از کجا بفهمم که اون شخص بهم تماس گرفته ؟ چون اندرویید تو قسمت لاگ میزنه شماره بلاک شده را و لی نمیدونم تو ایفون به چه صورته ؟؟؟و این تم اسمش چیه در پست قبلیا ؟؟؟
    کسی نیست جوابمو دقیق بده

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
      کسی نیست جوابمو دقیق بده
      اگه جیل بریک کردین برنامه هایی هست ک بلاک میکنند و پیامها پ تماسهاشونو واستون مینویسه

ولی اگه جیل بریک نکردین نمی تونید ببینید باهاتون تماس گرفته یا نه

اگه بلاک کردین یعنی تماس و پیامهاش اهمیتی نداره و موجب مزاحمته
      دلیلی نداره امکانی بذارن ک این چیزا رو ببینید :\

نظر

• با چه برنامه ای انجامش بدم ؟؟؟جلبریکم

نظر

• من جیلبریک کردم و از وقتی گوشیم جیل شده برنامه open*** کرش میکنه
          پاک کردم دوباره نصب کردم ولی حل نشد
          کسی میدونه چیکار کنم؟

نظر

• سلام دوستان من برنامه لاین رو که باز میکنم خود به خود ارور 1009 میده من چیزی از استور دانلود میکنم این ارور رو نمیده اما تو این برنامه ها ارور میده یکی دوبار میاد هر بار رو مخه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط meyghan نمایش پست ها
              سلام دوستان من برنامه لاین رو که باز میکنم خود به خود ارور 1009 میده من چیزی از استور دانلود میکنم این ارور رو نمیده اما تو این برنامه ها ارور میده یکی دوبار میاد هر بار رو مخه

دوست عزیز من در تاپیک های دیگه هم گفتم که این تحریم شرکت اپل هست و در بعضی مواقع در استور در بعضی برنامه ها خصوصا برنامه هایی که دارای خرید درون برنامه ای هستن نمایش داده میشه و بعد از چند وقت مشکل رفع میشه

نظر

• دوستان این سایلنت کردن گوشی فقط از طریق دکمه کناری گوشی امکان پذیر هست ؟ راه دیگه ای نداره ؟

سوال بعدیم اینکه بعضی برنامه ها رو موقع نصب احتیاج به نصب در قسمت ( profile ) دارن که در setting > general قرار داره
                موقع نصب اکثر در قسمت signed by با قرمز میزنه not verfied و برنامه کار نمیکنه ... چیکار میتونم بکنم که برنامه ای که نصب میکنم verified بشه ( سبز نوشته بشه )
                ممنون
                ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 12-08-2015, 11:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                  دوستان این سایلنت کردن گوشی فقط از طریق دکمه کناری گوشی امکان پذیر هست ؟ راه دیگه ای نداره ؟

سوال بعدیم اینکه بعضی برنامه ها رو موقع نصب احتیاج به نصب در قسمت ( profile ) دارن که در setting > general قرار داره
                  موقع نصب اکثر در قسمت signed by با قرمز میزنه not verfied و برنامه کار نمیکنه ... چیکار میتونم بکنم که برنامه ای که نصب میکنم verified بشه ( سبز نوشته بشه )
                  ممنون
                  بله از طريق assistive touch
                  تو مورد دوم، تو خود profile يه گزينه داره كه روش كليك كنيد verified ميشه.

نظر

• من یک گوشی گرفتم،این همه چیزش ردیفه،پارت نامبر ،زمان اکتیو شدن،ولی وقتی در سایت iemi رو چک میکنم،میزنه
                    شماره سریال شناخته نشد؟؟؟
                    چرا؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aker نمایش پست ها
                      من جیلبریک کردم و از وقتی گوشیم جیل شده برنامه open*** کرش میکنه
                      پاک کردم دوباره نصب کردم ولی حل نشد
                      کسی میدونه چیکار کنم؟
                      عججججججب فروم فعالیهههه
                      یعنی ادم که سوال میپرسه همون لحظه جواب میدن!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط aker نمایش پست ها
                        عججججججب فروم فعالیهههه
                        یعنی ادم که سوال میپرسه همون لحظه جواب میدن!!!!
                        اگر کمی وقت گذاشته بودید و قبل از ثبت نام در این انجمن قوانین انجمن رو میخوندید ، میدید که بند ۱۹ اون نوشته که هرگونه صحبت و بحث پیرامون مبحث تغییر آی پی در انجمن به کلی ممنوع هست.
                        پس لطفا قبل از انتقاد و به سخره گرفتن انجمن و کاربرانش کاملا مطمئن بشید که کلامتون منصفانه و مودبانه هست یا خیر.
                        با تشکر.
                        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام
                          دوستان من چند روزه كه نمي تونم از اپستور اپ دانلود كنم ديروز ارور ١٠٠٩ ميداد امروز هم وقتي روي گزينه get كليك ميكنم هيچ اتفاقي نميفته فقط يه دايره هست كه ميچرخه با چيلتر شكن هم امتحان كردم درست نشد
                          به نظرتون مشكل از سرورهاي اپل هست با isp من؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
                            سلام
                            دوستان من چند روزه كه نمي تونم از اپستور اپ دانلود كنم ديروز ارور ١٠٠٩ ميداد امروز هم وقتي روي گزينه get كليك ميكنم هيچ اتفاقي نميفته فقط يه دايره هست كه ميچرخه با چيلتر شكن هم امتحان كردم درست نشد
                            به نظرتون مشكل از سرورهاي اپل هست با isp من؟

دوست عزیز منم تا چند روز پیش مثل شما با چیز پی ان هم مشکل داشتم تا اینکه راه حلشو فهمیدم اینکه وقتی از چیز پی ان استفاده میکنید باید از همون ابتدا چیز پی ان فعال باشه و بعد وارد استور بشید اگر وارد استور بشید و در هنگام دانلود برنامه چیز پی ان رو فعال کنید باز هم ارور میده

نظر

• سلام من میخواستم زیرنویس فیلم رو تو vlc بریزم اما نمیشه میتونید راهنمایی کنید

نظر

• توی اپ استور بنویس parsian میاد

- - - - - - - - - -

من امروز گوشیم رو اپدیت کردم درست شد

نظر

صبر کنید ..
                                X