اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،از وقتي آيفون 6به ios9.3.1آبديت كردم ،باتريش كه بهم ريخته و از طرفي هر چي ميخوام ازapp storeاپليكيشن دانلود كنم اين پيغام مياد،لطفا راهنماييم كنيد، ميگه بايد تاييد كنم ولي وقتي قسمت apple IDميرم و تاببد ميكنم ميگه شناسايي نميكنم اين آدرس،من الان دوساله دارم ازين اپل آيدي استفاده ميكنم،چرا اينجور شده و اينقدر داره اذيت ميكنه ،اصلا سابقه نداشته ،

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دوست عزیز شما ابتدا تغییر آی پی بدید ( استفاده از چیــــز پی ان ) و بعد تو پیغام بالا روی Continue و تو صفحه بعدی که ظاهر میشه٬ بدون عوض کردن چیزی٬ روی Done کلیک کن. مشکل برطرف میشه. اگه نشد٬ آدرس اپل آی دیت رو باید تغییر بدی. ظاهرا آدرسی که دادی٬ محل مشخص و واقعی نیست و در واقع آدرس فیک هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
      سلام دوستان ،از وقتي آيفون 6به ios9.3.1آبديت كردم ،باتريش كه بهم ريخته و از طرفي هر چي ميخوام ازapp storeاپليكيشن دانلود كنم اين پيغام مياد،لطفا راهنماييم كنيد، ميگه بايد تاييد كنم ولي وقتي قسمت apple IDميرم و تاببد ميكنم ميگه شناسايي نميكنم اين آدرس،من الان دوساله دارم ازين اپل آيدي استفاده ميكنم،چرا اينجور شده و اينقدر داره اذيت ميكنه ،اصلا سابقه نداشته ،

بعضی وقتا این ارور مشاهده میشه و مربوط به اطلاعات محل زندگی شما که در اپل ایدی ثبت کردین هستش
      کد پستی نشانی چیزی را تغییر بدین
      سعی کنید با ایتونز و قیلترشکن این کارا را کنین

نظر

• من الان دوساله اين اپل آيدي با همين آدرس محل زندگي داشتم ،يعني الان متوجه شدن ؟؟

نظر

• سپاس بيكران از راهنماييتون

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
            من الان دوساله اين اپل آيدي با همين آدرس محل زندگي داشتم ،يعني الان متوجه شدن ؟؟

بله بعضی وقتا اینجور میشه که زمانش مشخص نیس
            بهتره تغییر بدین
            اول به قندشکن وصل شید
            بعد در گوگل از سایتهای شناساسی ای پی کمک بگیرین که بعضیاشون کد پستی ای پی وصل شده هم میدن
            از اطلاعات سایت برای ثبت در اپل ایدیتون استفاده کنین
            برای تشکر هم لطف کنین اگه مایل بودین روی دکمه تشکر کلیک کنین و حتی الامکان از زدن پست برای تشکر خودداری کنین ❤️
            ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 30-04-2016, 12:03 AM

نظر

• سلام ، چطور ميشه عكساي پروفايل تلگرامو واسه contact گوشي استفاده كرد؟! امكان sync دارن اينا با هم؟!

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

دو بار ارسال شد ...

ویرایش توسط neda_it : https://i-phone.ir/forums/member/184560-neda_it در ساعت 03-05-2016, 08:39 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط neda_it نمایش پست ها
                  سلام ، چطور ميشه عكساي پروفايل تلگرامو واسه contact گوشي استفاده كرد؟! امكان sync دارن اينا با هم؟!

ميتونيد از تو iTunes قسمت App تلگرام رو انتخاب كنيد
                  يه پوشه داره و زيرش نوشته Save to
                  اونجورى ميتونيد

نظر

• نوشته اصلی توسط arampishro نمایش پست ها
                    ميتونيد از تو iTunes قسمت App تلگرام رو انتخاب كنيد
                    يه پوشه داره و زيرش نوشته Save to
                    اونجورى ميتونيد
                    ممنون ، اما تو iTunes و قسمت app اين گزينه رو نديدم ...Image1462303470.166827.jpg

نظر

• راهي كه دوستمون گفتن واسه تلگرام امكانش نيست. فقط ميتونيد از صفحه اسكرين شات بگيريد و اونو داخل خود photos كراپ كنيد و بعد اون عكس رو بذاريد واسه مخاطب مورد نظر. راه ديگه اي نداره. البته ميتونيد به اون شخص هم بگيد عكس رو براتون ارسال كنه و ذخيره اش كنيد كه ديگه زحمت كراپ كردن رو از بين ميبره

نظر

• سلام و عرض ادب خدمت دوستان من آیفون 6 خریدم روی منو ایکون ها و تصویر در بعضی اوقات لرزش غیر عادی میبینم که با ریست و خاموش روشن کردن برطرف نمیشه، تا به حال کسی به این مشکل خورده ؟

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید
                          میخواستم آیفون 6 بخرم اما از کجا میشه فهمید رفرش هست یا نه ؟

با تشکر

نظر

• میتونید از دفتر سایت تهیه کنید
                            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام خسته نباشید ایفون 6 من امروز صبح هنگ کرد من هم هارد ریستش کردم (هوم+پاور) و ریبوت شد ولی دیگه برای 7 دقیقه میمونه رو ارم اپل ینی گیر میکنه و دوباره خاموش میشه منم زیاد سر رشته ندارم ممنون میشم بگید چیکارش کنم

نظر

• دوستای عزیز دنبال یه برنامه میگردم که بشه باهاش wifi رو از گوشی ایفون hotspot کرد. یه چیزی مثل hotspot خود گوشی اما با این فرق که به جای اینترنت cellular بشه wifi رو به اشتراک گذاشت. کسی توییک یا برنامه ای سراغ نداره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X