اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
    برای من قبل از برگردوندن ریستور پنج گیگ پر بود
    الان دیوایس من 16GB الان تو general>about میرم تو capacity 12.1gb زده واسه دوستانی هم که 16GB ورژن 8.1.2 دارن هم 12.1GB??

نظر

• سلام دوستان يه سوال داشتم
      من يه ايفون ٥ گرفتم قبلا روش icloud بوده كه طرف برداشت يعني sing out كرد گوشي داد به من منم apple id خودم روش ست كردم الان ميخوام به ورژن 8.1.2 ريستور كنم ميگم icloud id نفر قبلي مورد نياز هست براي اكتيو؟
      چون من هيچ دسترسي ديگه به ايشون ندارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط erfanking نمایش پست ها
        سلام دوستان يه سوال داشتم
        من يه ايفون ٥ گرفتم قبلا روش icloud بوده كه طرف برداشت يعني sing out كرد گوشي داد به من منم apple id خودم روش ست كردم الان ميخوام به ورژن 8.1.2 ريستور كنم ميگم icloud id نفر قبلي مورد نياز هست براي اكتيو؟
        چون من هيچ دسترسي ديگه به ايشون ندارم

اگر ایشون از آیکلود ساین اوت کرده باشن، دیگه نیازی نیست. مگر اینکه از به جای آیکلود، از اپ استور ساین اوت کرده باشه. چون واسه ریستور نیاز به خاموش کردن Find My iPhone هست که اونم پسورد اپل آیدی میخواد.

شما باید موقع تحویل یه بار Reset All Settings میکردید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
          اگر ایشون از آیکلود ساین اوت کرده باشن، دیگه نیازی نیست. مگر اینکه از به جای آیکلود، از اپ استور ساین اوت کرده باشه. چون واسه ریستور نیاز به خاموش کردن Find My iPhone هست که اونم پسورد اپل آیدی میخواد.

شما باید موقع تحویل یه بار Reset All Settings میکردید
          نه اون مشكلي نيست الان روي گوشي هم ايكلود خودم ست هست و هم اپ استور اپل ايدي خودم ست هست find my iphonam خودم خاموش كردم مشكلي نيست الان ريستور كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aylar98 نمایش پست ها
            داداش شرمنده الان خاستم اسکرین شات بگیرم اونم دکمه هارو میگیرم هوم و پاور رو نمیندازه
            باید توسط فایلش ریستور کنم؟
            ببخشید که دیر جواب میدم
            برای گرفتن اسکرین شات باید دکمه و هوم را یک لحظه نگه دارید .
            باید توسط آیتونز ریستور کنید

Sent from my iPhone 5S

نظر

• فقط یه سوال
              میدونم به اینحا مربوط نیس
              چجوری میشه برنامه های سیبچه رو دانلود و توسط کامپیوتر به مشتری زد

نیازی به جیلبریک نیست؟

نظر

• در بخش ویژه سیبچه مطرح کنید دوست عزیز
                .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام به مدیران عزیز من از دیروز گوشیم وقتی صفحه گوشی خاموش میکنم وای فا گوشی اف میشه وقتی صفحه رو روشن میکنم بعد ۵ ثانیه وصل میشه من رو چیلبریک 8.1.2 هستم ولی دوست جیلبریک نکرده ولی این مشکل رو داره . شما هم این مشکل رو دارید ؟؟؟؟ میدونید چجوری این مشکل حل میشه؟؟؟؟؟ چون واقعا اعصاب ادمو خورد میکنه چون حتی نمیتونم نیتوفیکشن هم دریافت کنم !!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein98 نمایش پست ها
                    سلام به مدیران عزیز من از دیروز گوشیم وقتی صفحه گوشی خاموش میکنم وای فا گوشی اف میشه وقتی صفحه رو روشن میکنم بعد ۵ ثانیه وصل میشه من رو چیلبریک 8.1.2 هستم ولی دوست جیلبریک نکرده ولی این مشکل رو داره . شما هم این مشکل رو دارید ؟؟؟؟ میدونید چجوری این مشکل حل میشه؟؟؟؟؟ چون واقعا اعصاب ادمو خورد میکنه چون حتی نمیتونم نیتوفیکشن هم دریافت کنم !!!!!
                    Wifried
                    را از سیدیا نصب کنید

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام
                      5s ورژن 8.1.2 موقع کار کردن با اینستاگرام یه دفعه گیر کرد با هوم و پاور ریستارت کردم از آرم اپل عبور میکنه ولی بعدش رو لاک اسکرین گیر میکنه.
                      جالبه به سیف مد هم نمیره
                      چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط i-Jobs نمایش پست ها
                        سلام
                        5s ورژن 8.1.2 موقع کار کردن با اینستاگرام یه دفعه گیر کرد با هوم و پاور ریستارت کردم از آرم اپل عبور میکنه ولی بعدش رو لاک اسکرین گیر میکنه.
                        جالبه به سیف مد هم نمیره
                        چیکار کنم؟
                        دکمه پاور را نگه دارید تا خاموش بشه بعد روشن کن

Sent from my iPhone 5S

نظر

• دوستان من یک مشکلی با این mail دارم وقتی ایمیل جدید که میاد میخونم پاکش میکنم بعد چند ثانیه دوباره همون ایمیل به عنوان ایمیل جدید نشان میده.

نظر

• ارسال دائم پیامک 150 تومانی بعد از فعال کردن Facetime

سلام دوستان
                            بنده بعد از فعال کردن فیس تایم گوشی دائم یه اس ام اس 150 تومانی نمیدونم به کدوم مقصد میفرسته،تا الان 6 7 تا فرستاده و نمیدونم مشکلش کجاس شب تا صبح هم روی حالت پرواز گذاشته بودمش ولی به محض روشن کردن باز فرستاد! کسی میدونه مشکل از کجاست؟

نظر

• ارسال دائم پیامک 150 تومانی بعد از فعال کردن Facetime

به آمريكا ميده اما به مقصد نميرسه
                              تا ده تا ميفرسته بعد ديگه بي خيال فعال كردن از طريق شماره ميشه

[emoji266]

نظر

• منم همینطوری کلی شارژم رفت !

نظر

صبر کنید ..
                                X