اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان گوشي بنده٥اس هست ... جيلبريك كردم ولي الان ميخوام اپديت كنم كه چند ارور سد راه ما شده راهنمايي كنيد لطفا

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• مشکل Notification در برنامه ی ایمیل !!!

سلام دوستان عزیز و گرامی

برنامه ی Email خود گوشی و Molto یه نرم افزار جانبی برای مدیریت ایمیل رو من دارم رو دیوایسم

ایمیلی که من دارم ازین مدل ایمیل ها هست: info@mysite.ir و برنامه ی مختص اینجور ایمیل ها نداریم به جز این 2 تا که بالا معرفی کردم

مشکل منم اینه که وقتی ایمیل میاد برای این آدرس من ( آدرس ایمیل سایتمه و مهمه که ببینم همون لحظه ایمیل اومده) نه Notification میاد نه چیزی و هیچگونه اطلاع رسانی نمیکنه حتی Email خود آیفون

لطفا بررسی نمایید و بگید چیکار کنم؟ برنامه ی دیگه ای هست که نصب کنم و خبر بده بهم (مثل برنامه Gmail یا Yahoo که به محض ایمیل اومدن خبر میدن)

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        شما اگر از آیکلود خارج بشید تمام بک آپ ها و اطلاعات ذخیره شده در گوشی حذف میشه. اگر لازم ندارید اکانت رو حذف کنید

Sent from my iPadAir using Tapatalk

چرا اینطوریه خب؟؟؟
        من کلی عکس و فیلم و برنامه و ... دارم..آخه چرا باید اینا حذف بشه؟
        اصلا من خودم اپل آیدیمو وارد iCloud نکردم و یه بار که آپدیت کردم, گوشی تا آپدیت شد و بالا اومد, از من اپل آیدی و رمز رو خواست و منم وارد کردم و از اون موقع بود که آیکلاد من فعلا شد!!! البته من هیچ چیزی رو روی آیکلاد منتقل نکردم و تمام گزینه هاش رو خاموش کردم..اما دلم نمیخاد اصلا اکانت آیکلادم فعال باشه....
        راهی هست که بدون پاک شدن اطلاعات گوشیم بشه این آیکلاد رو غیر فعال کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafad نمایش پست ها

چرا اینطوریه خب؟؟؟
          من کلی عکس و فیلم و برنامه و ... دارم..آخه چرا باید اینا حذف بشه؟
          اصلا من خودم اپل آیدیمو وارد iCloud نکردم و یه بار که آپدیت کردم, گوشی تا آپدیت شد و بالا اومد, از من اپل آیدی و رمز رو خواست و منم وارد کردم و از اون موقع بود که آیکلاد من فعلا شد!!! البته من هیچ چیزی رو روی آیکلاد منتقل نکردم و تمام گزینه هاش رو خاموش کردم..اما دلم نمیخاد اصلا اکانت آیکلادم فعال باشه....
          راهی هست که بدون پاک شدن اطلاعات گوشیم بشه این آیکلاد رو غیر فعال کنم؟
          شما اگه گزینه های ایکلود برای بکاپ براتون خاموش بوده پس مشکلی نداره و میتونید راحت ازش خارج بشید و طبیعتا از چیزی هم روی سرور ایکلود بکاپ گرفته نشده که بخواد پاک بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Armin IT نمایش پست ها
            سلام دوستان عزیز و گرامی

برنامه ی Email خود گوشی و Molto یه نرم افزار جانبی برای مدیریت ایمیل رو من دارم رو دیوایسم

ایمیلی که من دارم ازین مدل ایمیل ها هست: info@mysite.ir و برنامه ی مختص اینجور ایمیل ها نداریم به جز این 2 تا که بالا معرفی کردم

مشکل منم اینه که وقتی ایمیل میاد برای این آدرس من ( آدرس ایمیل سایتمه و مهمه که ببینم همون لحظه ایمیل اومده) نه Notification میاد نه چیزی و هیچگونه اطلاع رسانی نمیکنه حتی Email خود آیفون

لطفا بررسی نمایید و بگید چیکار کنم؟ برنامه ی دیگه ای هست که نصب کنم و خبر بده بهم (مثل برنامه Gmail یا Yahoo که به محض ایمیل اومدن خبر میدن)

با تشکر
            بريد به آدرس settings و Notifications و Mail
            اولا بايد اون بالا نوتيفيكيشن روشن باشه. بعد پايين اكانت هاتونو مي ببينيد. روي اكانتتون تپ كنيد بعد ببينيد نوتيفيكيشن و بقيه ي گزينه هاش روشن باشه. Alert Style هم روي banner باشه.

نظر

• مرسی از پاسختون اما این همه آماتور نیستم.

چندین ساله که آبفون دارم و با iOS کار کردم الان به این مشکل خوردم

نظر

• اتفاقا منم اين مشكل رو با برنامه جيميل دارم اوايل كه نصب ميكنم نوتيفيكيشن مياد سريع اما هر بار ديوايسم رو به صورت ota اپديت كردم نوتيفيكيشن جيمل از كار افتاد حتي با نصب دوباره جيميل هم درست نميشه
                حتما بايد برم تو برنامه تا ايميل ها رو چك كنه

نظر

• الان من با جیمیل مشکلی ندارم فقط با همین Email خود گوشی و Molto مشکل دارم که خیلی هم مهم هست !

نظر

• سلام بنده گوشیم A1457 هست فریمورش رو دانلود کردم اما با این مشکل مواجه هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
                      سلام بنده گوشیم A1457 هست فریمورش رو دانلود کردم اما با این مشکل مواجه هستم

فقط می تونید آی او اس ۸.۱.۱ ریستور کنید

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
                        فقط می تونید آی او اس ۸.۱.۱ ریستور کنید

Sent from my iPhone 5S
                        یعنی 8.1.2 نمیخونه ؟

نظر

یعنی 8.1.2 نمیخونه ؟

چرا می تونید برگردید فقط با آیتونز دانلود کرده باشید مگر نه قبول نمی کنه

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
                            چرا می تونید برگردید فقط با آیتونز دانلود کرده باشید مگر نه قبول نمی کنه

Sent from my iPhone 5S
                            الان داخل فروم از لیست فریمور ها ورژنش رو دیدم گویا اشتباه دانلود کردم الان دارم دانلود میکنم آیا کنسلش کنم ؟
                            البته الان جلیبریک ۷.۱.۲ هم هستم ؟؟؟

نظر

الان داخل فروم از لیست فریمور ها ورژنش رو دیدم گویا اشتباه دانلود کردم الان دارم دانلود میکنم آیا کنسلش کنم ؟
                              البته الان جلیبریک ۷.۱.۲ هم هستم ؟؟؟

فقط از آیتونز دانلود کنید
                              جیلبریک هم هست اگر ۸ را دوست داری برو

Sent from my iPhone 5S

نظر

• بالا نیومدن گوشی

سلام رفقا من گوشیمو خواستم بک اپ بگیرم ازش که گیر کرد بالا نیومد الان میخوام ریستور کنم به ios 8.1 ارور 3194 میده بعدش که میخوام ریستور کنم به ios 8.2 ارور 14 میده !!!!
                                کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟کابلم اصله از ***** شکنم استفاده کردم نشد با دو تا دستگاهم امتحان کردم...

نظر

صبر کنید ..
                                X