اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من ٥اس دارم جيلبريك هستش... ميخواستم اپديت كنم ولي با ارورهاي مختلف روبرو هستم... ممنون ميشم راهنمايي ميكنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
      بفرمایید دوست عزیز:
      Battery Doctor - Master of Battery Maintenance
      ممنون دوست عزیز
      این لینک برای اپل استور نیوزلند هستش و ظاهراً تو اپل استور آمریکا نیست.
      ولی مشکلی نیست با اپل آیدی نیوزلند دانلودش میکنم. و نتیجه برنامه رو اعلام میکنم.

نوشته اصلی توسط Amirarslan007 نمایش پست ها
      دوستان من ٥اس دارم جيلبريك هستش... ميخواستم اپديت كنم ولي با ارورهاي مختلف روبرو هستم... ممنون ميشم راهنمايي ميكنم

سلام
      دوست عزیز ، از خطاهاییکه میگیرید تصویر قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
        خواهش میکنم دوست عزیز. ولی تاثیری روی مقدار فضای Other داره..؟
        یعنی قبل از استفاده و بعد از استفاده از این برنامه مقدار فضای Other چقدر رو دیوایس شما کم شده.

Sent from my iPadAir using Tapatalk
        از icleane rpro استفاده کنید البته دستگاهتون باید جیلبریک باشه فضا رو نصف میکنه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Amirarslan007 نمایش پست ها
        دوستان من ٥اس دارم جيلبريك هستش... ميخواستم اپديت كنم ولي با ارورهاي مختلف روبرو هستم... ممنون ميشم راهنمايي ميكنم

شماره ارور چنده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
          از icleaner pro استفاده کنید البته دستگاهتون باید جیلبریک باشه فضا رو نصف میکنه
          سلام
          ممنون از راهنمایی شما ، ولی صحبت بین من و دوستمون درباره کارایی یک برنامه دیگر هستش ، اون هم بدون جیلبرک.
          برای اطلاعات دقیق تر در مورد توییکی که معرفی کردید میتونید به این تاپیک مراجعه کنید.
          موفق باشید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread65908-3.html

نظر

• سلام
            من اپل ایدیم و رمز عبورم رو فراموش کردم و امروز گوشیم رو فلش کردم و الان هم که می خوام وارد بشم اپل ایدی می خواد
            حالا چیکار کنم؟
            لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروری هست

نظر

• با عرض سلام من گوشیم ای فون 5 اس هست وقتی توی اپلیکشن فیس بوک بودم یه دفه گوشی صفحه ابی شد و ریست شد و مشکلی نداشت تا حدود یه ماه بد دقیقا تو همون اپ این اتفاق افتاد و گوشی ریست شد و بالا اومد ولی نگران شدم چند جا پرسیدم گفتن به خاطر نا هماهنگی بعضی برنامه ها با تغییر 32 بیتی به 64 بیتی بودن سی پی یو ای فون اینطوری میشه.حتی کلیپ هایی هم دیدم که یک نفر وقتی وارد برنامه files میشد و یه متنو کپی میکرد گوشیش دقیقا عین من ریست میشد و بالا میومد ولی واقعا نگرانم کرده این وضعیت!!اگه کسی میدونه راهنمایی کنه!!

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_ear نمایش پست ها
                با عرض سلام من گوشیم ای فون 5 اس هست وقتی توی اپلیکشن فیس بوک بودم یه دفه گوشی صفحه ابی شد و ریست شد و مشکلی نداشت تا حدود یه ماه بد دقیقا تو همون اپ این اتفاق افتاد و گوشی ریست شد و بالا اومد ولی نگران شدم چند جا پرسیدم گفتن به خاطر نا هماهنگی بعضی برنامه ها با تغییر 32 بیتی به 64 بیتی بودن سی پی یو ای فون اینطوری میشه.حتی کلیپ هایی هم دیدم که یک نفر وقتی وارد برنامه files میشد و یه متنو کپی میکرد گوشیش دقیقا عین من ریست میشد و بالا میومد ولی واقعا نگرانم کرده این وضعیت!!اگه کسی میدونه راهنمایی کنه!!
                از برنامه ی paper استفاده کنید مال فسیبوک است البته فقط برای آی او اس

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
                  از برنامه ی paper استفاده کنید مال فسیبوک است البته فقط برای آی او اس

Sent from my iPhone 5S
                  ممنون؟ینی شما میگید سخت افزاری نیس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_ear نمایش پست ها
                    ممنون؟ینی شما میگید سخت افزاری نیس؟
                    آره برنامه را آپدیت کردید

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام ببخشيد من ورژن اخر تونگبو رو دارم و همه برنامه هام رو از انجا دانلود كردم همش از برنامه هام ميپره باز بايد فيكسش كنم ١ ساعت درست ميشه باز خراب ميشه چي كار كنم ؟؟
                      ویرایش توسط sadrasalehi : https://i-phone.ir/forums/member/177980-sadrasalehi در ساعت 10-12-2014, 06:23 AM

نظر

• سلام دوستان
                        من با چند تا از بازی ها که میخوام نصب کنم مشکل دارم این ارور زیر رو میده و آیکون اونا همون حالت نصب ( کم رنگ) میمونه !
                        ممنون میشم کمک کنید
                        items could not be synced.see itunes for more information

نظر

• نوشته اصلی توسط I-Peyman نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من با چند تا از بازی ها که میخوام نصب کنم مشکل دارم این ارور زیر رو میده و آیکون اونا همون حالت نصب ( کم رنگ) میمونه !
                          ممنون میشم کمک کنید
                          items could not be synced.see itunes for more information
                          یعنی آیفون هنوز با آیتونز sync نشده باید آیتونز را باز کنی و سمت چپ بالا
                          Store-automaiz computer
                          دقیق نمیدونم انگلیسیش چجوری میشه
                          را میزنی آی دی و پسورد را وارد کرده و sign in یا login را بزنید ارتباط برقرار میشه وچیزی روی آیفون اومد trust را بزنید

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
                            یعنی آیفون هنوز با آیتونز sync نشده باید آیتونز را باز کنی و سمت چپ بالا
                            Store-automaiz computer
                            دقیق نمیدونم انگلیسیش چجوری میشه
                            را میزنی آی دی و پسورد را وارد کرده و sign in یا login را بزنید ارتباط برقرار میشه وچیزی روی آیفون اومد trust را بزنید

Sent from my iPhone 5S
                            این کار رو انجام دادم این پیام فقط برای یه سری از بازی ها وبرنامه ها میاد وگرنه من همون لحظه بازی دیگه ای هم نصب کردم ولی این مشکل رو نداشت

نظر

• نوشته اصلی توسط I-Peyman نمایش پست ها
                              این کار رو انجام دادم این پیام فقط برای یه سری از بازی ها وبرنامه ها میاد وگرنه من همون لحظه بازی دیگه ای هم نصب کردم ولی این مشکل رو نداشت
                              یک کار دیگه می تونید یکی از برنامه های tongbu . Itools را نصب کنی بعد از این طریق می توانید بدون آیتونز برنامه نصب کنید

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام واسه داشتن یه اپل ایدی جدید باید چکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X