اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
    به آنتن دستگاه یا مخاطب مربوط میشه. احتمالا تو منطقه ای قرار میگیرید که آنتن ضعیف هست یا سیگنال های دریافتی از بین میره و تماس قطع میشه
    انتن من فول هستش معمولا !! و اینکه شماره ای که با من تماس گرفت 021 بود از پرند !!!!
    و اینکه این مشکل رو 1 دفعه ندیدم بلکه همیشه میبینم وقتی بیشتر از 5 الی 8 مین میشه!!!!!

نظر

• من تو سافاري كه آدرس يه سايت رو ميزنم اون سايت رو نصفه مياره انگار عمودي از وسط نصف شده فقط تو بعضي سايت ها اينطور هست مثل بانك كوثر يا ايسام.
      اين مشكل رو فقط در ورژن ٨.١ دارم ورژن قبلي اين مشكل نبود
      براي رفع اين مشكل چيكار ميشه كرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط singles نمایش پست ها
        من تو سافاري كه آدرس يه سايت رو ميزنم اون سايت رو نصفه مياره انگار عمودي از وسط نصف شده فقط تو بعضي سايت ها اينطور هست مثل بانك كوثر يا ايسام.
        اين مشكل رو فقط در ورژن ٨.١ دارم ورژن قبلي اين مشكل نبود
        براي رفع اين مشكل چيكار ميشه كرد؟
        من روی آیپد مینی بعد از آپ به ۸.۱ و ۸.۱.۱ این مشکل و مشکلاتی دیگه ای با سافاری دارم و هر راهی هم رفتم درست نشد!

نظر

• سلام
          من ریستور کردم به 8.1.1 و الان توی About ظرفیت رو 26.8 و فضای در دسترس رو 26.1 نوشته
          من بکاپ رو هم برنگردوندم، نه آی‏تیونز و نه آیکلود
          فک کنم 1 گیگ از فضا غیب شده!! درسته؟ اگه اشتباه نکنم قبلا 27.2 گیگ فضا بود!

و اینکه وقتی spotlight search رو میارم تصویر پشت یه حالت خاکستری و تقریبا بهم ریخته پیدا میکنه و یه سری توضیحات و آیکون های کوچیک. متاسفانه الان قادر به نشون دادم عکس نیستم. امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.
          بهم خوردن تصویر دلیلش چیه؟ و اینکه چطور میشه نوشته ها و آیکون ها رو از اونجا برداشت؟
          ببخشید سوالام زیاد شد. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsenologist نمایش پست ها
            سلام
            من ریستور کردم به 8.1.1 و الان توی About ظرفیت رو 26.8 و فضای در دسترس رو 26.1 نوشته
            من بکاپ رو هم برنگردوندم، نه آی‏تیونز و نه آیکلود
            فک کنم 1 گیگ از فضا غیب شده!! درسته؟ اگه اشتباه نکنم قبلا 27.2 گیگ فضا بود!

و اینکه وقتی spotlight search رو میارم تصویر پشت یه حالت خاکستری و تقریبا بهم ریخته پیدا میکنه و یه سری توضیحات و آیکون های کوچیک. متاسفانه الان قادر به نشون دادم عکس نیستم. امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.
            بهم خوردن تصویر دلیلش چیه؟ و اینکه چطور میشه نوشته ها و آیکون ها رو از اونجا برداشت؟
            ببخشید سوالام زیاد شد. ممنون
            دوباره ریستور کن

Sent from my iPhone 5S

نظر

• مجدد ریستور کردم
              مشکل spotlight حل شد و الان تصویر بهم نمیریزه
              ولی capacity هنوز همون 26.8 هس و فضای در دسترس هم این بار 26.3 گیگابایت
              آیتیونز هم فضای other رو 626 مگ زده!! من نمیدونم این فضا بر چه اساسی باید اشغال بشه. هیچ برنامه ای روی گوشی نیست...

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsenologist نمایش پست ها
                مجدد ریستور کردم
                مشکل spotlight حل شد و الان تصویر بهم نمیریزه
                ولی capacity هنوز همون 26.8 هس و فضای در دسترس هم این بار 26.3 گیگابایت
                آیتیونز هم فضای other رو 626 مگ زده!! من نمیدونم این فضا بر چه اساسی باید اشغال بشه. هیچ برنامه ای روی گوشی نیست...
                با برنامه battery doctor پاکش کن

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام دوستان
                  من الان 7.1.2 هستم مي خواستم ببينم آپديت بكنم الان ؟ در ضمن مي خوام جيل هم كنم روي 8.1.1
                  دليل آبديت هم بعضي برنامه ها هست كه روي 7 ابديت نميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط jokereblis نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من الان 7.1.2 هستم مي خواستم ببينم آپديت بكنم الان ؟ در ضمن مي خوام جيل هم كنم روي 8.1.1
                    دليل آبديت هم بعضي برنامه ها هست كه روي 7 ابديت نميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    اگر دوست داری آپدیت کن من انجام دادم هیچ مشکلی ندارم

Sent from my iPhone 5S

نظر

• روی ورژن 7 یه توییکی بود که عکسهای مثلا خانوادگی رو میتونستی از کمرا روآل فولدر بندی کنی شدیدا بهش نیاز دارم اگه ممکنه برام بزارید .به توییک بنام photo organiz7 رو نصب کردم اما کار نمیکنه ممنون میشم کمکم کنید مرسی اخرین ورژن رو هم که از بیگ باس نصب میکنم کار نمیکنه .
                      ورژن 7.1.1 ایفون 5 اس

نظر

• چه طوری باید ota آپدیت کرد؟
                        واسه ورژن 8.1.1 جیلبریک اومده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                          چه طوری باید ota آپدیت کرد؟
                          واسه ورژن 8.1.1 جیلبریک اومده؟
                          به Settings/general/software update برید و اگه ورژن جدید اومده باشید،میتونید دانلود کنید.
                          جیلبریک 8.1.1 نیز عرضه شده
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread99344.html
                          ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 03-12-2014, 10:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                            به settings/general/software update برید و اگه ورژن جدید اومده باشید،میتونید دانلود کنید.
                            جیلبریک 8.1.1 نیز عرضه شده
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread99344.html
                            میدونم باید به این مسیر برم ولی حجم دانلود تو این قسمت زده 1.7gb مگه otaنباید حجمش نصف بشه خوب با آیتونز هم 1.7gb دیگه خوب چه فرقی داره؟

نظر

• دوستان از وقتي به ٨ و آپديت كردم و حتي همينن الان روي ٨.١.١ هم اين مشكلي كه ميگمو دارم و يادمه رو ٧.١.٢ اينجوري نبود
                              اينكه وقتي نت خطم فعاله وقتي هات اسپات ميكنم به محض اينكه ديوايس ديگه اي وصل ميشه به هات اسپاتم ديگه خود گوشيم نت نداره توش و فقط اون ديوايسي كه به هات اسپات وصل شده نت داره در حالي كه تو ٧.١.٢ هات اسپات هم ميكردم گوشي خودمم از نت خطم استفاده ميكرد و بهش وصل بود
                              مثلا هات اسپات كرده باشم تو وايبر ميرم اينو ميزنه يا تو جاهاي ديگه و برنامه هاي ديگه هم نتم تو گوشي خودم قطعه واي براي ديوايسي كه به گوشيم وصل شده نت برقراره
                              نميدونم تنظيمي داره يا باگه تو ٨ يا چيه ولي خيلي بد و رو اعصابه!!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                                میدونم باید به این مسیر برم ولی حجم دانلود تو این قسمت زده 1.7gb مگه otaنباید حجمش نصف بشه خوب با آیتونز هم 1.7gb دیگه خوب چه فرقی داره؟
                                ورژن فعلی شما چیه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X