اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام وقت بخیر
    من یک موضوع جدید ایجاد کردم
    حالا اینکه مدیران صلاح دونستن اینجا ادغام کنن دستشون درد نکنه اما خب حق مطلب ادا نشد و کلا فراموش شد !
    باشد این هم بماند ....

سلام وقت همه دوستان بخير
    اول از همه اگر اين موضوع محلش اينجا نيست عذر خواهي ميكنم . سرچ كردم و مواردي پيدا شد كه تقريبا شبيه مشكل گوشي من بود اما دقيقا اين مشكل نبود .
    من يك فروند 5s دارم كه يك مشكل عجيبي پيدا كرده
    بدون اينكه ضربه بخوره يا رطوبت ، خود به خود چند وقته كه طوري شده
    وقتي زنگ ميزنم يا زنگ ميخوره و تماس رو برقرار ميكنم . نه صداي من منتقل ميشه و نه صداي مخاطب ؟!‌
    در نرم افزار وايبر چك كردم هيچ مشكلي نداشت ! يعني خيلي راحت هم زنگ ميخوره - هم صدا با كيفيت بالا منتقل ميشه
    اما در تماس هاي Gsm ‌متاسفانه مشكل دارم .
    نمايندگي هم بردم نصف روز تست كرد دست آخر گفت مشكل از سيم كارته و شبكه ها خرابه -
    بردم سيم كارت رو عوض كردم دو سه روزي درست شد اما لان باز اينجوري شده !‌
    سيم كارت روش همراه اوله - البته امروز قصد دارم برم و ايرانسل بخرم ببينم با اونم مشكل داره يا نه .
    و البته يك نكته اي هم متوجه شدم
    وقتي شماره ميگيرم و دكمه كال رو ميزنم . اول گوشي يكبار قسمت صفحه كليد رو مياره ( هنگ ميكنه !‌ ) بعد در صفحه تماس اول دكمه قرمز مياد بعد چند ثانيه ساير دكمه ها !‌ و دقيقا مشكل عدم انتقال صدا رو دارم
    اما وقتي قرار باشه گوشي صدا روبه خوبي منتقل كنه و اين مشكل عدم انتقال صدا نباشه ‏ ، همين كه دكمه كال رو ميزنم سريع تمام دكمه هاي صفحه ارتباط تماس مياد !‌
    يعني خودم مي فهم الان اين شماره اي كه گرفتم قرار صدا رد و بدل بشه يا نه

يك سوال ديگه هم اينكه تو همين انجمن ميخوندم بچه ها نوشتند موقعه فيلم برداري وقتي به صفحه ضربه ميزني نبايد صدا ضبط بشه !‌ من تست كردم متاسفانه صدا ضبط ميشه !‌
    حالا چه كنم ؟

ممنون از راهنمايي هاتون

نظر

• نوشته اصلی توسط hdnsoft نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر
      من یک موضوع جدید ایجاد کردم
      حالا اینکه مدیران صلاح دونستن اینجا ادغام کنن دستشون درد نکنه اما خب حق مطلب ادا نشد و کلا فراموش شد !
      باشد این هم بماند ....
      ورژن سیستم عامل چنده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
        یکبار دیگه انجام بده اگه باز ارور داد فایل هاست رو تغییر بده
        برای من ارور میداد شمارش اصلا نبود تو سیستمشون
        با فایل هاست ور رفتم درست شد
        داداش این فایل هاست چیه و کجا ست؟

چجور باهاش ور برم؟

دمت گرم

نظر

• نوشته اصلی توسط aylar98 نمایش پست ها
          اساتید گرامی یه سوال
          مگه 8.02 پایین تر از 8.1.1 نیست؟
          من موقع ریستور کردن اروری داد
          شمارش یادم نیست 4رفتن نگاه کردم معنیشو نوشته بود به ورژن پایین تر نمیشه ریستور کرد
          این که از اون بالاتر هستش پس مشکل چیه؟

روی گوشی 8.0.1 هستش
          من فایل 8.1.1 رو میخوام بریزم این جورشد...

مرسی
          ارور ي كه شما باهاش مواجه شديد منطورش اين بوده كه شما نميتونيد به ورژن پايين تر از آخرين ورژن ارائه شده آپديت كنيد
          الان ٨.١.٢ اومده اون رو شما دانلود كن بزن.
          به فايل host هم نيازي نيس دست بزنيد
          اجازه آپديت به ٨.١.١ رو نداريد ( احتمالا هم error 3194بوده)

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام یک سوال داشتم لطفا همه کمکم کنید خیلی نیاز دارم من با گوشیم به هر وای فای میخوام برم
            incorrect password باید چیکار کنم

- - - - - - - - - -

سلام یک سوال داشتم لطفا همه کمکم کنید خیلی نیاز دارم من با گوشیم به هر وای فای میخوام برم

- - - - - - - - - -

سلام یک سوال داشتم لطفا همه کمکم کنید خیلی نیاز دارم من با گوشیم به هر وای فای میخوام برم

- - - - - - - - - -

نظر

• نوشته اصلی توسط reza5317 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

از قسمت تنظیمات وارد Reset بشید و Reset Network Settings رو انتخاب کنید.

نظر

• درست نشد؟

- - - - - - - - - -

امتحان کردم درست نشد تا به حال برای شما اتفاق افتاده؟

نظر

• چرا وقتي تو واتس آپ يه كليپي در حال دانلود هستش ميخواهي اوني كه دانلود شده رو نگاه كني وسط كليپ قطع ميشه از اول واسه نگاه كردن مياد نميزاره كامل نگاه كني هي قطع ميكنه جريانش چيه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط idsaeed نمایش پست ها
                    چرا وقتي تو واتس آپ يه كليپي در حال دانلود هستش ميخواهي اوني كه دانلود شده رو نگاه كني وسط كليپ قطع ميشه از اول واسه نگاه كردن مياد نميزاره كامل نگاه كني هي قطع ميكنه جريانش چيه ؟
                    سرور واتس اپ ضیعیفه
                    مشکلات مربوط به سروره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• چرا

چرا وقتي تو واتس آپ يه كليپي در حال دانلود هستش ميخواهي اوني كه دانلود شده رو نگاه كني وسط كليپ قطع ميشه از اول واسه نگاه كردن مياد نميزاره كامل نگاه كني هي قطع ميكنه جريانش چيه ؟
                      ویرایش توسط idsaeed : https://i-phone.ir/forums/member/174553-idsaeed در ساعت 31-12-2014, 09:24 PM دلیل: دليلش فهميدم به خاطر بستن يكي از تنظيمات گوشي بود

نظر

• من الان بخوام مثلا 8.1 بزنم ایتونز که اجازه ریستور نمیده
                        راه دیگری هستش برا ریستور ورژن پایین تر از اخرین ورژن ارایه شده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aylar98 نمایش پست ها
                          من الان بخوام مثلا 8.1 بزنم ایتونز که اجازه ریستور نمیده
                          راه دیگری هستش برا ریستور ورژن پایین تر از اخرین ورژن ارایه شده؟
                          نه نمیشه

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام دوستان من 5s جبریک نشده دارم
                            تا حلا چند بار موزیک و ویدیو ریختم داخلش با برنامه تونگبو ولی فرداش نه ویدیو ها بوده و نه موزیکا کسی میدونه چرا اینطوری میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid.ip نمایش پست ها
                              سلام دوستان من 5s جبریک نشده دارم
                              تا حلا چند بار موزیک و ویدیو ریختم داخلش با برنامه تونگبو ولی فرداش نه ویدیو ها بوده و نه موزیکا کسی میدونه چرا اینطوری میشه؟
                              ببینید شما اگر با هر برنامه ای آهنگ بریزید قبلیش پاک میشه مثل اینکه آهنگ ها را با آیتونز ریختی بخواهی با iTools آهنگ های دیگه بریزی پاک میشه و ویدیو ها و عکس ها اینجوری است
                              با آیتونز بریزی بهتره چون بهتر از نرم افزار های چینی است

Sent from my iPhone 5S

نظر

• اخه ویدیو ها جدیدو قدیم همش پاک شده . اهنگامم جدیدا پاک شده قدیمیارم که مرتب کرده بودم دوباره به هم ریخته

نظر

صبر کنید ..
                                X