اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• hellp

اخه ویدیو ها جدیدو قدیم همش پاک شده . اهنگامم جدیدا پاک شده قدیمیارم که مرتب کرده بودم دوباره به هم ریخته

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid.ip نمایش پست ها
      اخه ویدیو ها جدیدو قدیم همش پاک شده . اهنگامم جدیدا پاک شده قدیمیارم که مرتب کرده بودم دوباره به هم ریخته
      خوب پاک میشه آیا قبلش بک آپی نگرفته اید ؟

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

سلام دوستان
        دو تا سوال دارم :
        ١- چطور ميشه تو ifile يك شورتكات از يك مسير مثل photo data تو مسير اصلي براي دسترسي راحتتر به اون پوشه ساخت ؟ آيا كپي پيست يك فولدر همون مسير شورتكات ميسازه !
        ٢- ويديو هايي كه تو avplayer هست چطور ميشه تو ifile پيدا كرد و بلوتوثش كرد؟ مسير ذخيرشو پيدا نكردم !!
        مرسي

نظر

• سلام خدمت دوستان : مشکل من اینه که برای برنامه های خریداری نشده دستگاه اپل ایدی میخواد و وقتی که وارد میکنم از برنامه خارج میشه. خواستم با برنامه tongbu درستش کنم ولی نشد قبلا این برنامه کار میکرد ولی الان جواب نمیده لطفا
          راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط alihi54 نمایش پست ها
            سلام خدمت دوستان : مشکل من اینه که برای برنامه های خریداری نشده دستگاه اپل ایدی میخواد و وقتی که وارد میکنم از برنامه خارج میشه. خواستم با برنامه tongbu درستش کنم ولی نشد قبلا این برنامه کار میکرد ولی الان جواب نمیده لطفا
            راهنمایی کنید.
            باید آخرین ورژن را داشته باشی تانگبو
            فی پی ان را اجرا کنی
            کلیک راست روی برنامه و انتخاب
            Run as administrator
            و
            Yes
            بزنی برنامه اجرا و روی آچار کلیک کنی

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

دوستان براي آپديت كردن iphone بهتره از روش ota استفاده كنم يا با آيتونز ؟؟ منظورم اينه كدوم روش مقبوليت بيشتري داره و بيشتر مورد تاييده؟ گوشي آنلاك فكتوريه و جيلبريك هم نشده. اخه من در حال حاضر ios 8.1.2 با واي فاي دانلود شده و آماده نصبه. يكي از دوستام گفت اگه خواستي آپديت كني اونو بيخيال شو با آيتونز دانلود كن. گفت اينطوري بهتره. نظر شما چيه؟؟ فرق دارن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
                دوستان براي آپديت كردن iphone بهتره از روش ota استفاده كنم يا با آيتونز ؟؟ منظورم اينه كدوم روش مقبوليت بيشتري داره و بيشتر مورد تاييده؟ گوشي آنلاك فكتوريه و جيلبريك هم نشده. اخه من در حال حاضر ios 8.1.2 با واي فاي دانلود شده و آماده نصبه. يكي از دوستام گفت اگه خواستي آپديت كني اونو بيخيال شو با آيتونز دانلود كن. گفت اينطوري بهتره. نظر شما چيه؟؟ فرق دارن؟
                با آیتونز = از بین رفتن کل اطلاعات + برگردوندن اطلاعات با بک آپ گیری
                با آیفون = هیچ از اطلاعات تون از بین نمیره و آپدیت شدن به ورژن جدید
                فرقی بین این دو نیست بهتره با خود آیفون

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط persinboy نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  دو تا سوال دارم :
                  ١- چطور ميشه تو ifile يك شورتكات از يك مسير مثل photo data تو مسير اصلي براي دسترسي راحتتر به اون پوشه ساخت ؟ آيا كپي پيست يك فولدر همون مسير شورتكات ميسازه !
                  ٢- ويديو هايي كه تو avplayer هست چطور ميشه تو ifile پيدا كرد و بلوتوثش كرد؟ مسير ذخيرشو پيدا نكردم !!
                  مرسي
                  ???
                  كسي نميدونه يعني ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Hrsjamei نمایش پست ها
                    باید آخرین ورژن را داشته باشی تانگبو
                    فی پی ان را اجرا کنی
                    کلیک راست روی برنامه و انتخاب
                    Run as administrator
                    و
                    Yes
                    بزنی برنامه اجرا و روی آچار کلیک کنی

Sent from my iPhone 5S

مشکل اینه که سایت برنامه داخل برازر سرچ کنی باز میشه ولی داخل برنامه تانگبو باز نمیشه یعنی ***** شکن اونجا کار نمیکنه.

نظر

• راستش قبلا تو iFile شورتمات میساختم الان تو ورزژن مدیدش هرجی گشتم روشش رو پیدا نکردم!
                      برای پلیر مسیر زیر رو برید:
                      var/mobile/applications/documents
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط alihi54 نمایش پست ها

مشکل اینه که سایت برنامه داخل برازر سرچ کنی باز میشه ولی داخل برنامه تانگبو باز نمیشه یعنی ***** شکن اونجا کار نمیکنه.
                        بدون فی پی ان امتحان کردی

Sent from my iPhone 5S

نظر

• با سلام
                          جدیدا من از آپ استور میخوام آپدیت کنم برنامه هارو وقتی آپدیت رو میزنم خود برنامه رو باز میکنه و همین؟؟!؟!!!!!
                          جیلبریک ios7.0.4

نظر

• درود بر دوستان
                            من یه سیمکارت ایرانسل 4جی گرفتم ولی هر کاری میکنم نمیتونم اینترنت 4جی رو فعال کنم.همش 3جی رو نشون میده
                            بیرون بردم گفتن با آی او اس 7.1.2 نمیشه باید آپدیت کنی به 8.1.2
                            سوال من اینه نمیشه با 7.1.2 اینترنت 4جی رو فعال کرد؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kh64 نمایش پست ها
                              درود بر دوستان
                              من یه سیمکارت ایرانسل 4جی گرفتم ولی هر کاری میکنم نمیتونم اینترنت 4جی رو فعال کنم.همش 3جی رو نشون میده
                              بیرون بردم گفتن با آی او اس 7.1.2 نمیشه باید آپدیت کنی به 8.1.2
                              سوال من اینه نمیشه با 7.1.2 اینترنت 4جی رو فعال کرد؟؟؟
                              باید آی او اس ۸ باشی

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نه بک اپ نگرفتم . اخه اصلا چرا باید بعد از 2 روز خود به خود پاک بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X